Canon LV-WX310ST

LV-WX310ST

Bu kısa mesafeli WXGA taşınabilir projektör hafif ve kompakt olmasının yanı sıra, kısa mesafelere parlak ve geniş ekranlı görüntüler yansıtabilir. HDMI ve MHL uyumluluğu ve bir ağ bağlantı noktası, bu cihazı fiyat önceliği olan müşteriler için esnek ve yüksek kaliteli bir seçim kılıyor.

LV-WX310ST

Avantajlar

  • Doğal WXGA çözünürlük (1280 x 800 piksel) ile keskin, geniş ekran görüntüler sunar
  • Derin siyahlarda 3100 lümenlik parlaklığın ve 10.000:1 kontrast oranının keyfini çıkarın
  • 0,49:1 kısa mesafeli lensi sayesinde yakın mesafelere büyük görüntüler yansıtın
  • DLP™ paneli sayesinde tutarlı, keskin ve doğru görüntüler
  • 2,8 kg ağırlığıyla hafif ve taşınabilir
  • RJ-45 ve MHL uyumlu HDMI™ bağlantı noktaları; DLP-Link sistemi aracılığıyla 3B içerik desteği
  • Dikey ve yatay keystone düzeltme (+/-15°) bozulmayı önler
  • 6 eksenli renk düzeltme ve Ekran Rengi özelliği sayesinde ortama adapte olun
  • 6000 saatlik lamba ömrü ve 3 yıllık lamba değişim garantisi*
  • Dahili 10 W hoparlör ve ses çıkışının yanı sıra yalnızca 29 dB'de sessiz çalışma

Detaylı Özellikler

Canon LV-WX310ST hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yakın mesafeden parlak, gerçekçi görüntüler


Parlak, geniş ekran formatında ve kısa yansıtma açılı bir taşınabilir projektöre ihtiyaç duyan ve bütçesi kısıtlı olanlar için Canon LV-WX310ST, doğal tercihtir. Doğal WXGA (1280 x 800 piksel) çözünürlük ve 16:10 en boy oranı ile hassas, net ve geniş görüntülerin keyfini yaşayın. Projektörün 3100 lümen parlaklığı ve 10.000:1 kontrast oranı sayesinde canlı renkler ve derin siyahlar sağlanır. 0,49:1 projeksiyon oranı ve özel 1,0 x sabit kısa yansıtma açılı lens, yalnızca 1,22 metreden 2,5 metre görüntü yansıtma gibi çok çeşitli yerleşim seçenekleri sunar. Gerçekçi görüntü kalitesini geliştiren DLP panel teknolojisiyle birlikte LV-WX310ST, kalitesiyle paranızın karşılığını fazlasıyla verir.

Kolaylıkla harika sonuçlar alın


+/- 15° dikey ve yatay keystone düzeltme sayesinde görüntüler, geometrik açıdan doğru olur. Yüksek miktarda doğal ışığın bulunduğu veya renkli yüzeylere yansıtma yapmanız gerektiği ortamlarda, ekran renk düzeltme özelliği parlak görüntüler ve doğal renkler almanızı sağlar. 6 eksenli renk ayarı, hemen her koşulda etkileyici görüntüler yansıtmak için ton, doygunluk ve diğer önemli parametreler üzerinde ince ayar yapmanızı sağlar.

Zahmetsiz bağlantı


LV-WX310ST'nin giriş seçenekleri sayesinde, çeşitli kaynaklardan yüksek kaliteli görüntüler yansıtabilme esnekliğinin tadını çıkarın. HDMI bağlantı noktası, dizüstü bilgisayarların HDMI çıkışlarından daha net ve ayrıntılı görüntüler almanızı sağlar. DLP-Link sistemini kullanarak etkileyici 3D içeriği oynatmak çok kolaydır. Daha fazla rahatlık için MHL uyumluluğu, herhangi bir MHL uyumlu tablet veya akıllı telefondan projektörün HDMI bağlantı noktası aracılığıyla yansıtma yapmanızı sağlar. Bir BT ağı ile bağlantı, kontrol ve bakım imkanları RJ-45 ağ bağlantı noktası sayesinde çok daha basit. Böylece BT ekibinizin uğraşması gerekenler azaltılır.

Hafif ve taşınabilir


Yalnızca 2,8 kg ağırlığında olan LV-WX310ST'yi rahatça taşıyabilirsiniz. Opsiyonel yumuşak koruyucu taşıma çantası, projektörü daha kolay taşımanızı sağlar. Tüm bağlantı noktalarının ve konektörlerinin ultra kolay erişim için gruplanmış olması sayesinde projektörünüzü bağlamak da çok kolaydır. Dahili yüksek kaliteli hoparlöre herhangi bir ses kaynağını bağlayarak veya projektörü, ses çıkışını kullanarak bir amplifikatöre veya ses sistemine bağlayarak izleyicilerinizin deneyimini geliştirin.

Sahip olma maliyeti düşük


LV-WX310ST'yi seçerek sahip olma maliyetinizi çok düşük tutun. Eco Modunda lamba ömrü 6000 saate kadardır ve lambanızın bozulması durumunda Canon'un cömert 3 yıllık lamba garantisi*, garanti süresi boyunca 3 lamba değişimi sağlar ve böylece çok yüksek olabilecek bir maliyeti ortadan kaldırır. Çalışma sırasında enerji tüketimi 350 W'tır (Eco Modunda 240 W), bu sayede ek maliyetiniz azalır ve daha sürdürülebilir bir organizasyon işletmenize yardımcı olur. Filtresiz tasarım ve projektörün üst paneli aracılığıyla kolay lamba değişimi sayesinde bakım maliyetleri minimumda tutulmuştur. Ayrıca izleyicilerinizin arka plan gürültüsünden rahatsız olmamasını sağlamak için LV-WX310ST'nin fanı Eco Modunda yalnızca 29 dB ile çalışır.

*Ülkeye göre değişiklik gösterir. Ürünün 60 gün içerisinde kaydedilmesi gerekir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-WX310ST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

MHL

MHL