Canon LV-WX320

LV-WX320

Bu taşınabilir WXGA projektör parlak, yüksek kaliteli görüntüler sunarken etkileyici kompaktlığa ve hafifliğe sahiptir. HDMI ile MHL uyumluluk özelliği ve bir ağ bağlantı noktası bulundurması sayesinde paranızın karşılığını fazlasıyla verir.

LV-WX320

Avantajlar

  • Doğal WXGA çözünürlük (1280 x 800 piksel) ile keskin, geniş ekran görüntüleri deneyimleyin
  • Derin siyahlarda parlaklığın (3200 lümen) ve 10.000:1 kontrast oranının tadını çıkarın
  • DLP™ paneli sayesinde tutarlı, keskin ve doğru görüntüler
  • Yalnızca 2,5 kg ağırlığı sayesinde hafif ve taşınabilir
  • 1,1x manuel zum lens, çeşitli konumlandırma seçenekleri sunar
  • RJ-45 ve MHL uyumlu HDMI™ bağlantı noktaları; DLP-Link sistemi aracılığıyla 3B içerik desteği
  • Dikey ve yatay keystone düzeltme (+/-30°) bozulmayı önler
  • 6 eksenli renk düzeltme ve Ekran Rengi özelliği sayesinde ortama adapte olun
  • 6000 saatlik lamba ömrü ve 3 yıllık lamba değişim garantisi*
  • Dahili 10 W hoparlör ve ses çıkışının yanı sıra yalnızca 29 dB'de sessiz çalışma

Detaylı Özellikler

Canon LV-WX320 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Parlak ve hassas görüntüler


Olağanüstü bir taşınabilir projektör arayan ve maliyeti ön planda tutan kuruluşlar Canon LV-WX320'nin ideal seçim olduğunu görecektir. Doğal WXGA (1280 x 800 piksel) çözünürlüğü ve 16:10 en boy oranı sayesinde hassas tanımlı ve çarpıcı netlikte geniş ekran görüntülerinin keyfini çıkarın. Projektörün 3200 lümenlik parlaklığı ve 10.000:1 kontrast oranı sayesinde canlı renkler ve derin siyahlar tutarlı bir şekilde sağlanır. Diğer benzer fiyatlardaki projektörlerde görülen kafes etkisini minimize eden DLP panel teknolojisi ile birlikte LC-WX320, kalite ve paranızın karşılığını vermenin harika bir birleşimini sunuyor.

Kolaylıkla harika sonuçlar alın


+/- 30° yatay ve dikey keystone düzeltme sayesinde resimlerinizin geometrik doğruluğa sahip olmasını sağlayın. Daha fazla esneklik için bir 1,1x manuel zum, en ufak alanlarda bile net ve doğru bir şekilde yansıtma yapmanıza yardımcı olur. Yüksek miktarda doğal ışığın bulunduğu veya renkli yüzeylere yansıtma yapmanız gerektiği ortamlarda ekran renk düzeltme özelliği her şeye rağmen parlak ve net görüntü ve doğal renkler almanızı sağlar.

Zahmetsiz bağlantı


LV-WX320’nin çeşitli giriş seçenekleri sayesinde çok çeşitli kaynaklardan yüksek kaliteli görüntüler yansıtabilme esnekliğinin tadını çıkarın. HDMI bağlantı noktası sayesinde dizüstü bilgisayarlarda artık çok sık rastlanan HDMI çıkışlarından faydalanarak daha keskin, net ve ayrıntılı görüntülere sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra DLP-Link sistemi ile çarpıcı 3B içerik oynatmak da çok kolay. Daha fazla rahatlık için MHL uyumluluğu, herhangi bir MHL uyumlu tablet veya akıllı telefondan projektörün HDMI bağlantı noktası aracılığıyla yansıtma yapmanızı sağlar. Bir BT ağı ile bağlantı, kontrol ve bakım imkanları RJ-45 ağ bağlantı noktası sayesinde çok daha basit. Böylece BT ekibinizin uğraşması gerekenler azaltılır.

Hafif ve taşınabilir


Yüksek teknik özelliklerine rağmen LV-WX320 yalnızca 2,5 kg'dır ve toplantılara, konferanslara, seminerlere veya sunumlara rahatlıkla taşınabilir. Hareket halindeyken daha kolay taşınabilirlik imkanları için opsiyonel koruyucu yumuşak taşıma çantasını kullanın. Tüm bağlantı noktalarının ve konektörlerinin ultra kolay erişim için gruplanmış olması sayesinde hedefinize vardıktan sonra projektörünüzü bağlamak da çok kolay. Dahili yüksek kaliteli hoparlöre herhangi bir ses kaynağını bağlayarak veya projektörü, ses çıkışını kullanarak bir amplifikatöre veya ses sistemine bağlayarak sunumlarınızı çarpıcı kılın ve izleyicilerinizin deneyimini geliştirin.

Sahip olma maliyeti düşük


LV-WX320'yi seçerek sahip olma maliyetinizi çok düşük tutun. Eco Modunda lamba ömrü 6000 saate kadardır ve lambanızın bozulması durumunda Canon'un cömert 3 yıllık lamba garantisi*, garanti süresi boyunca 3 lamba değişimi sağlar ve böylece çok yüksek olabilecek bir maliyeti ortadan kaldırır. Çalışma sırasında enerji tüketimi 350 W'tır (Eco Modunda 240 W), bu sayede ek maliyetiniz azalır ve daha sürdürülebilir bir organizasyon işletmenize yardımcı olur. Filtresiz tasarım ve projektörün üst paneli aracılığıyla kolay lamba değişimi sayesinde bakım maliyetleri minimumda tutulmuştur. Ayrıca izleyicilerinizin arka plan gürültüsünden rahatsız olmamasını sağlamak için LV-WX320'nin fanı Eco Modunda yalnızca 29 dB ile çalışır.

*Ülkeye göre değişiklik gösterir. Ürünün 60 gün içerisinde kaydedilmesi gerekir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-WX320, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

MHL

MHL