Canon LV-X310ST

LV-X310ST

Bu kısa mesafeli XGA taşınabilir projektör hafif ve kompakt olmasının yanı sıra kısa mesafelere parlak ve keskin görüntüler yansıtabilir. Güvenilir çalışması ve düşük sahip olma maliyeti sayesinde fiyat öncelikleri olanlar için ideal bir seçimdir.

LV-X310ST

Avantajlar

  • Klasik XGA çözünürlük (1024 x 768 piksel) ile keskin, yüksek kaliteli görüntüler sunar
  • 3100 lümen ve 10.000:1 kontrast oranı ile parlak renklerin ve derin siyahların keyfini çıkarın
  • 0,61:1 kısa mesafeli lensi sayesinde yakın mesafelere büyük görüntüler yansıtın
  • DLP™ panel sayesinde keskin ve detaylı görüntülerin tadını çıkarın
  • Yalnızca 2,8 kg ağırlığı sayesinde kolay taşınabilirlik için hafif ve kompakt
  • RJ-45 ve MHL uyumlu HDMI™ bağlantı noktaları; DLP-Link sistemi aracılığıyla 3B içerik desteği
  • Dikey ve yatay keystone düzeltme (+/-15°) görüntülerin doğruluğunu korur
  • 6 eksenli renk düzeltme ve Ekran Rengi özelliği sayesinde ortama adapte olun
  • 6000 saatlik lamba ömrü ve 3 yıllık lamba değişim garantisi*
  • Dahili 10 W hoparlör ve ses çıkışının yanı sıra yalnızca 29 dB'de sessiz çalışma

Detaylı Özellikler

Canon LV-X310ST hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yakın mesafede parlak ve hassas


Canon LV-X310ST, olağanüstü kalite sunan ve parasının karşılığını fazlasıyla veren, kısa yansıtma açılı taşınabilir bir projektöre ihtiyacı olan kuruluşlar için idealdir. Seyircileriniz, projektörün 3100 lümenlik parlaklığı ve 10.000:1 kontrast oranı sayesinde parlak, gerçekçi renkler ve derin siyah özellikli doğal XGA (1024 x 768 piksel) çözünürlüğe sahip doğru, keskin görüntülerin keyfini çıkaracak. 0,61:1 projeksiyon oranı ve özel 1,0 x sabit kısa yansıtma açılı lens, yalnızca 1,5 metreden 2,5 metre görüntü yansıtma gibi çok çeşitli yerleşim seçenekleri sunar. Geliştirilmiş görüntü kalitesi sağlayan DLP panel teknolojisiyle birlikte LV-X310ST, etkileyici bir fiyat/performans oranı sunar.

Kolaylıkla harika sonuçlar alın


+/- 15° dikey ve yatay keystone düzeltmesiyle dar alanlarda bile görüntülerinizin geometrik mükemmelliğini koruyun. Doğal ışık yüksekken veya renkli yüzeylere yansıtma yapmanız gerektiğinde, ekran renk düzeltme özelliği otomatik olarak parlak görüntüler ve doğal renkler almanızı sağlar. 6 eksenli renk ayarı, hemen her koşulda etkileyici görüntüler yansıtmanıza yardımcı olmak için ton, doygunluk ve diğer önemli parametreler üzerinde ince ayar yapmanızı sağlar.

Nasıl isterseniz öyle bağlanın


LV-X310ST'nin zengin giriş seçenekleriyle çeşitli kaynaklardan yüksek kaliteli görüntüler yansıtın. HDMI bağlantı noktası, dizüstü bilgisayarların HDMI çıkışlarından daha net ve ayrıntılı görüntüler almanızı sağlar. DLP-Link sistemini kullanarak etkileyici 3D içeriği oynatmak çok kolaydır. Daha fazla rahatlık için MHL uyumluluğu, herhangi bir MHL uyumlu tablet veya akıllı telefondan projektörün HDMI bağlantı noktası aracılığıyla yansıtma yapmanızı sağlar. Bir BT ağı ile bağlantı, kontrol ve bakım imkanları RJ-45 ağ bağlantı noktası sayesinde çok daha basit. Böylece BT ekibinizin uğraşması gerekenler azaltılır.

Hafif ve taşınabilir


Yalnızca 2,8 kg ağırlığında olan LV-X310ST'nin hafif ve kompakt tasarımı, bu cihazı toplantılara, konferanslara, seminerlere veya sunumlara götürmeyi kolaylaştırır. Hareket halindeyken daha kolay taşınabilirlik imkanları için opsiyonel koruyucu yumuşak taşıma çantasını kullanın. Tüm bağlantı noktalarının ve konektörlerinin ultra kolay erişim için gruplanmış olması sayesinde hedefinize vardıktan sonra projektörünüzü bağlamak da çok kolay. Dahili yüksek kaliteli hoparlöre herhangi bir ses kaynağını bağlayarak veya projektörü, ses çıkışını kullanarak bir amplifikatöre veya ses sistemine bağlayarak sunumlarınızı çarpıcı kılın ve izleyicilerinizin deneyimini geliştirin.

Kaliteyi değil maliyeti azaltın


Düşük sahip olma maliyetleri için LV-X310ST'yi tercih edin. Eco modunda lamba ömrü 6000 saate kadar çıkar. Cömert 3 yıllık lamba garantisi*, normal kullanım sonucu bir lambanın arızalanması durumunda lamba değiştirme maliyetlerini 3 yıl boyunca ortadan kaldırır. Çalışma sırasında enerji tüketimi 350 W'tır (Eco Modunda 240 W), bu sayede ek maliyetiniz azalır ve daha sürdürülebilir bir organizasyon işletmenize yardımcı olur. Filtresiz tasarım, bakım maliyetlerini en aza indirir ve lambalar, projektörün üst panelinden kolayca değiştirilir. Ayrıca izleyicilerinizin arka plan gürültüsünden rahatsız olmamasını sağlamak için LV-X310ST'nin fanı Eco Modunda yalnızca 29 dB ile çalışır.

*Ülkeye göre değişiklik gösterir. Ürünün 60 gün içerisinde kaydedilmesi gerekir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LV-X310ST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DLP

DLP

Crestron

Crestron

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

MHL

MHL