Canon LX-MU500

LX-MU500

5000 lümen ve 2500:1 kontrast oranı sunan bu WUXGA yarı kurulum projektörü, uygun maliyetli ve çok yönlü bir cihazla parlak, yüksek kaliteli görüntüler isteyen kullanıcılar için mükemmel bir seçenektir.

LX-MU500

Avantajlar

 • Paranızın karşılığını tam olarak almanızı sağlayan, yüksek parlaklık özellikli yarı kurulum projektörü
 • Doğal WUXGA çözünürlük (1920x1200 piksel), 16:10 görüntü oranı
 • Yüksek kontrast ve güçlü renkler sunan DLP™ teknolojisi
 • Projektörün kompakt boyutuna rağmen 5000 lümen, parlak ve net görüntüler sunar
 • 2500:1 kontrast oranı, derin renkler ve gerçek siyahlar oluşturur
 • HDMI x2 (MHL uyumlu) ve RJ-45 ağ bağlantı noktaları, esnekliği en üst seviyeye taşır
 • 1,6x manuel zum lens, kurulumu daha kolay ayarlamak için cihazın ortasında bulunur
 • 4 köşeden keystone düzeltme (+/- 30°) görüntü geometrisini kolayca korur
 • 6 eksenli renk ayarı, çok çeşitli görüntülerde muhteşem sonuçlar elde etmenize yardımcı olur
 • 2500 saate kadar lamba ömrü ve 3 yıl genişletilmiş lamba garantisi
 • Eksiksiz AV kurulum çözümleri için ses çıkışlı 10 W Hoparlör

Detaylı Özellikler

Canon LX-MU500 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Canlı, net görüntüler


LX-MU500’ün doğal WUXGA (1920 x 1200) çözünürlüğü, daha net görüntü ve grafikler sunar ve metinlerin daha kolay okunmasını sağlar. WUXGA çözünürlüğü, hem bilgisayar hem de video kaynakları için idealdir. Özellikle modern geniş ekranlı dizüstü bilgisayarlarla uyumludur. DLP paneli parlaklık ve ince ayrıntıları en üst seviyeye çıkarırken, geleneksel LCD projektörlerde sıkça karşılaşılan "kafes efekti" gibi bozulmaları en aza indirir.

Parlak renkler, aslına sadık ayrıntılar


Kompakt bir projektör için 5000 lümenlik alışılmışın dışında bir parlaklık sunan LX-MU500, sınıflar, toplantı odaları ve yönetim kurulu odaları gibi orta büyüklükteki ortamlarda fark edilebilir oranda daha parlak görüntüler sağlar. 2500:1 kontrast oranı, üstün görüntüleme deneyimi için saf renkler ve derin siyahlar sunarken yeni Brilliant Colour™ algoritması, renk doğruluğunu geliştirerek kaynağınızın doğru biçimde yansıtılmasını sağlar.

Esnek bağlantı seçenekleri


LX-MU500, sunduğu HDMI x 2, HDBaseT ve RJ-45 ağ bağlantı noktaları sayesinde çok çeşitli dijital video, bilgisayar ve mobil kaynaklarla kullanılabilir. HD video, ses ve kontrol¹ sinyallerini aktarmak için sistem yapılandırmalarınıza ve kurulumlarınıza kolaylık ve esneklik katan, 100 metre mesafeye kadar tek bir LAN kablosu kullanmanıza olanak sağlayan HDBaseT bağlantı noktasını kullanın. Projektörün iki HDMI girişinden biri MHL uyumlu olması, MHL özellikli tablet ya da akıllı telefonların piyasada satılan MHL kablolarıyla projektöre bağlanabilmesini sağlar.

Mükemmel sonuçlara kolayca ulaşın


Merkezi konumlu 1,6x manuel zum lense sahip olan LX-MU500, 4 köşeden keystone düzeltme özelliği sayesinde son derece kolay biçimde kurulabilir. Standart dikey ve yatay ayarına (+/-%30) ek olarak bağımsız köşe ayarı, projektörün yüksek bir açıda ya da ekseninin dışında kullanıldığı durumlarda bile geometrik olarak doğru görüntüler elde etmenizi sağlar. 6 eksenli renk ayarı, 5 görüntü modu ve kullanıcı tarafından tanımlanabilen 2 mod, izleyicilerinizin yansıttığınız görüntüyü, orijinalini izliyormuş gibi izlemesini sağlar.

Kolay, uygun maliyetli kullanım ve kompakt tasarım


LX-MU500, lamba arızası durumunda² 3 adede kadar yedek lamba sunan ücretsiz 3 yıllık lamba garantisi içerir. İçinizin daha da rahat etmesi için küçük bir ihtimal olmasına rağmen projektörünüzün arızalanması durumunda gelişmiş garantili ödünç hizmeti, projektörünüz onarılırken sonraki gün kullanım için ödünç projektör sağlar. LX-MU500’ün 2500 saatlik kullanım ömrüne sahip lambaları, projektörün kurulum ortamından sökülmesi gerekmeden kolayca değiştirilebilir. Ses çıkışlı 10 W hoparlör sayesinde LX-MU500'ünüzü hem ses hem de görsel ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

¹ Bekleme modundayken HDBaseT aracılığıyla kontrol komutu olarak Güç açma kabul edilmez.
² Ürün kaydı gerektirir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LX-MU500, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Full HD video reproduced in perfect detail

Mükemmel ayrıntılara sahip Full HD görüntü üretimi

HDMI Port

HDMI Port

Supporting HD video, audio and control

HD video, ses ve kontrolü destekleme¹

MHL

MHL cihazlarından doğrudan giriş

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Crestron

Crestron