Canon LX-MU700

LX-MU700

7500 lümen parlaklığın yanı sıra birbiriyle değiştirilebilen 7 lens sunan bu çift lambalı WUXGA kurulum projektörü; esneklik, güvenilirlik ve parlak, ayrıntılı görüntüler gibi etkileyici özelliklerin tümünü bir arada sağlar.

LX-MU700

Avantajlar

  • Yüksek parlaklık sunan DLP™ çift lambalı kurulum projektörü
  • Doğal WUXGA (1920 x 1200) çözünürlük 16:10 görüntü oranı
  • Parlak ve net görseller için 7500 lümen
  • Zengin ve derin siyahlar için 2100:1 kontrast oranı
  • 6 renkli iki yelpaze seçeneğiyle parlaklık veya kontrast için kolay optimizasyon
  • 7 değiştirilebilir lensle son derece çok işlevli
  • Lens hafızasına sahip motorlu lens kaydırması sayesinde farklı iş yüklerine kolayca uyum sağlar
  • LAN komutlu HDBaseT dahil çeşitli kaynaklardan girdileri kabul eder
  • Yatay ve dikey Keystone düzeltmelerle geometrik görselleri korur (+/-40°)
  • 6000 saate kadar lamba ömrüyle bakımı basit ve ekonomiktir

Detaylı Özellikler

Canon LX-MU700 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Parlaklık ve güvenilirlik


Çok çeşitli kurulum ortamlarında parlak, net ve geniş görüntüler için LX-MU700 projektörü seçin. Çift lamba ortam ışığı seviyesinin yüksek olduğu geniş odalarda veya alanlarda bile 7500 lümenlik muhteşem bir parlaklığın yanı sıra daha fazla güvenilirlik sağlar. Lambaların biri arızalansa bile sunumunuz, dersiniz ya da tanıtımınız sorunsuzca devam eder; böylece izleyicileriniz asla hayal kırıklığına uğramaz.

Net, ikna edici görüntüler


Doğal WUXGA (1920 x 1200) çözünürlük, daha net görüntüler ve grafikler sunar. LCD projektörlerin aksine, LX-MU700’ün DLP paneli, kullanım ömrü boyunca aynı netlikte görüntüler sunar; böylece projeksiyonlarınızın performansı zamanla kötüleşmez. 2100:1 kontrast oranı, saf renkler ve derin siyahlar sunarak izleyicinizin deneyimine katkı sağlar. Her görevde ve ortamda en iyi sonuçları elde etmek amacıyla 6 renkli iki yelpaze seçeneği görüntülerinizi parlaklık ya da kontrast için kolayca optimize etmenizi sağlar.

Esnek lens seçenekleri


Sabit kısa zumdan ultra uzun zuma kadar 7 yüksek kaliteli, değiştirilebilir lens seçeneğiyle projeksiyon uzaklığınıza ve ortama göre ideal seçeneği kolayca belirleyebilirsiniz. Tek lens veya birden fazla lens kullanırken, lens hafızası işlevinin tercih ettiğiniz kaydırma, odak ve zum ayarlarını hatırlama özelliği size büyük kolaylık sağlayacak. Bu özellik projektörünüz amfi gibi izleyici sayısının değişiklik gösterdiği ortamlarda birden fazla kişi tarafından kullandığınızda oldukça kullanışlıdır ve zaman tasarrufu sağlar.

Çok yönlü bağlantı seçenekleri


LX-MU700, bugünün yenilikçi yüksek kaliteli dijital kaynaklarının tüm avantajlarından faydalanmanıza yardımcı olur. HDBaseT bağlantı noktası, 100 metre mesafeye kadar tek bir LAN kablosuyla HD video, ses ve kontrol sinyallerini aktarmanızı sağlayarak kurulum seçeneklerinize yeni bir esneklik seviyesi katar. Ek HDMI, DVI ve Display bağlantı noktaları ve 5 x BNC konektörü, geniş dijital video ve bilgisayar tabanlı kaynak seçenekleriyle uyumluluk sağlar.

Mükemmel sonuçlara kolayca ulaşın


Projektörünüzü çalıştırdığınızda, Ekran Tetikleme Çıkışı özelliği ekranınızı otomatik olarak alçaltıp yansıtma oranına göre konumlandırarak en iyi görüntü kalitesini korumanıza yardımcı olur. Kolay kurulum ve çalıştırma, +/-40° dikey keystone düzeltmeyle daha da geliştirilerek hemen hemen her açıdan doğru görüntü geometrisi sunar.

Kolay, uygun maliyetli bakım ve kullanım


LX-MU700 zahmetsiz kullanım için tasarlanmıştır: Lambaları ve filtreleri projektörü kurulum alanından sökmeye gerek kalmadan kolayca değiştirilebilir. Bu özelliğiyle arıza süresini minimum seviyede tutar. Ayrıca, 6000 saate kadar lamba ömrü ve Eco Modunda (tek lamba) 35 dBA ile LX-MU700, ekonomik açıdan oldukça cazip bir teklif sunar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LX-MU700, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Full HD video reproduced in perfect detail

Mükemmel ayrıntılara sahip Full HD görüntü üretimi

HDMI Port

HDMI Port

Supporting HD video, audio and control

HD video, ses ve kontrolü destekleme

DLP

DLP