Canon LX-MU800Z

LX-MU800Z

LX-MU800Z, Canon'un ilk lazer ışık kaynaklı DLP projektörüdür. Parlak 8000 lümen çıkışı ve gelişmiş görüntü kontrolü ile her duruma hazır olan model, sürekli çalışan dijital tabelalar için idealdir.

LX-MU800Z

Avantajlar

 • Parlak ve güçlü 8000 lümenli DLP görüntü
 • Dijital tabelalar için idealdir: güçlü görüntü ayarlama araçları, 7/24 kullanım ve dikey yönde ayarlama
 • Pahalı yedek lambalara son: 20.000 saatlik kullanım ömrü ile lazer diyot teknolojisi
 • Motorlu zum, odak ve görüntü değiştirme özellikleri ile doğal WUXGA (1920x1200) çözünürlük ve 16:10 en boy oranı
 • 10.500:1 dinamik kontrast oranı (doğal 1050:1) ile canlı renkler ve koyu siyahlar
 • Sınıf, ofis, toplantı odası, perakende ortamı veya müze gibi çok çeşitli uygulama alanları için idealdir
 • Tam 360 derece dönüşlü projeksiyon haritasını, kıvrımlı yüzeyler için projeksiyonu uyarlamayı, 4 noktalı keystone ve geometri ayarı kontrollerini destekler
 • Ultra Uzun Zum Lens ile 90 metre öteden 500 inç'lik bir görüntüyü yansıtın
 • Üstün çok yönlülük için 8 değiştirilebilir lensten birini tercih edin*
 • Yüksek çözünürlüklü 3G-SDI'de dahil olmak üzere kapsamlı giriş seçenekleri
 • Üç yıllık sonraki gün değişim ödünç hizmeti**

Detaylı Özellikler

Canon LX-MU800Z Daha yakından bakın

Göz alıcı yeni ışık kaynağı


Canon'un katı haldeki ilk ışık kaynağı projektörü olan LX-MU800Z, 1920x1200 WUXGA çözünürlüğe kadar ultra parlak, 8000 lümen görüntüler üretir. Canon'un lazer diyot ve fosforlu ışık kaynağı teknolojisi, 20.000 saatlik kullanım ömrü (günde 8 saat kullanım ile 7 yıl) ile geleneksel projektör lambalarına kıyasla çok daha fazla dayanır. Katı haldeki sıvı soğutmalı ışık kaynağı ile Canon LX-MU800Z; her gün, gün boyunca çalışmasına rağmen geleneksel cıva buharlı lamba projektörlerinin onda biri çalıştırma maliyeti sunar.

Dijital tabela uygulamalarında olağanüstü kontrol


Kontrol, esneklik ve güç; hepsi parmaklarınızın ucunda. Tam 360 derece dönüşlü projeksiyon haritası, kıvrımlı yüzeylere yansıtma için görüntüyü uyarlama, gelişmiş geometri ayarı kontrolleri, 4 köşeden keystone düzeltme, kırpma olmadan 25 derecelik görüntü döndürme ve %50 mekanik görüntü değiştirme özellikleri ile Canon LX-MU800Z, dijital tabelalar için ideal bir seçenektir. Canon'un benzersiz kenar harmanlama araçları, çeşitli projektörlerden alınan yan yana görüntülerin kolay ve hızlı şekilde birleştirilmesini sağlar. Projektör ayrıca dikey yönde monte edilebilir (montaj gereklidir).

8 değiştirilebilir lens


Her biri 40 inç ile 500 inç arasında değişen ekran boyutları ile kısa yansıtma mesafeli ultra geniş zumdan (0,62 m - 10,4 m) ultra uzun zuma (maksimum 91 m) kadar neredeyse her türlü kullanım senaryosu için tasarlanan süngü tipi 8 değiştirilebilir lensten* en iyi şekilde faydalanın. Lens değişimi güvenli ve kolaydır: LX-MU800Z modelinin yerleşik yazılımında bulunan 8 ön ayarlı lens ayarına sahip bellek yuvaları bulunur ve lens güvenlik işlevi lens çıkarılırken ışık kaynağını kapatır.

Nefes kesici görüntüler


Tek yongalı DLP teknolojisini güçlü lazer ışık kaynağı ile birleştiren Canon LX-MU800Z, dinamik kontrast özelliği etkileyici görünüm için daha koyu siyahlar sunarken üstün görüntü kalitesine ulaşmak ve "gökkuşağı efektini" önemli ölçüde azaltmak için 4 bölümlü, 3 renk yelpazesi kullanır. Kapsamlı %91,9 sRGB renk gamı, canlı bir renk paleti sunar ve parlaklık ayarları, ortam aydınlatma koşullarının düzgün şekilde ayarlanması ve kenar harmanlama işlemi sırasında parlaklığın uyuşması için %1 artışlarla %20 ila %100 oranlarında değiştirilebilir.

Gelişmiş bağlantı ve yönetim


Canon LX-MU800Z; HDMI 1.4a için doğrudan giriş, 15 pimli D-sub, DVI-D, 5BNC bileşeni ve canlı, sabit projeksiyon haritası için ideal olan Ethernet üzerinden sıkıştırılmamış video için zengin özellikli 3 GB/sn video standardı 3G-SDI ve HDBaseT olanakları ile çok çeşitli ortamları görüntülemeye hazırdır. LX-MU800Z ayrıca kontrol sistemlerinde bulunan RS-232C seri bağlantı noktası, HDBaseT, LAN ve ağ kontrolü işlevlerinin yanı sıra 15 pimli D-sub ve 3G-SDI çıkış bağlantı noktası sunar.

Üç yıllık sonraki gün garantisi


Uzun ömürlü ışık kaynağı ve değiştirilme ihtiyacı olmayan filtreleri ile LX-MU800Z modelinin bakımı çok kolaydır. Canon'un ücretsiz Üç Yıllık Gelişmiş Garantili Ödünç Hizmeti, orijinal cihazınızın bakımı yapılırken size sonraki gün** ödünç projektör sağlar. Bu da arıza süresinin minimumda tutulduğu anlamına gelir.

* Projeksiyon oranı, projeksiyon lensinde listelenmiştir.
** "Sonraki günün" anlamı, mümkün olan durumlarda; tamir talebinin yapıldığı günün ertesinde ödünç ürünün temin edilmesidir. Talep gün ortasında, hafta sonunda veya tatil günlerinde alınırsa ödünç ürün iki gün içinde temin edilir. Ödünç hizmeti şartlar ve koşullara bağlı olup sadece belli bölgelerde verilebilmektedir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon LX-MU800Z, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DLP

DLP

Full HD video reproduced in perfect detail

Mükemmel ayrıntılara sahip Full HD görüntü üretimi

HDMI Port

HDMI Port

Supporting HD video, audio and control

HD video, ses ve kontrolü destekleme

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Crestron

Crestron

3 Yr Extended warranty

3 Yıllık Uzatılmış garanti