Canon XEED 4K500ST

4K projeksiyonun gücüne şahit olun

Şu an piyasadaki en küçük ve en hafif* doğal 4K (4096 x 2400) kurulum projektörü ile yeni nesil görüntü kalitesi ve esnekliğin keyfini çıkarın. 5000 lümen, 4K LCOS panel ve 4K Canon lens özellikleri, nefes kesen sonuçlar elde etmenizi sağlar.

%0
  Kutunun içeriği

  Doğal 4K çözünürlükle üstün netlik

  Güçlü, hafif ve hassas

  Doğal 4K çözünürlük (4096 x 2400), hem bilgisayar hem de video kaynaklarından olağanüstü keskin ve ayrıntılı metinler, daha net grafikler ve etkileyici görüntüler sunar. Kompakt gövdeli XEED 4K500ST, pazardaki en küçük ve en hafif kurulum projektörüdür.

   4K500ST
  Projector

  Yaratıcı projeksiyon seçenekleri için kapsamlı özellikler

  Dahili kenar harmanlama teknolojisini kullanarak kavisli ve kubbeli yüzeylerde bile birden fazla projektörle etkileyici ve sürükleyici sunumlar oluşturun. Özel olarak geliştirilen 4K çift görüntü motorunun özellikleri olan kenar odaklama işlevi (yalnızca kenarların odağı değiştirilir), alt piksel kaydı ve 28 test deseniyle kurulumu daha da kolaylaştırın. Karanlık alanların yetersiz pozlanmasını, aydınlık alanlarınsa aşırı pozlanmasını önleyen dinamik gama işleviyle görüntüleri aslına uygun olarak üretin ve gerçek renkleriyle doğru bir şekilde yansıtın.

  Medikal ortamlar için 4K kalitesi

  Röntgen gibi gri tonlamalı görüntülerin doğru görüntülenmesi için medikal görüntülerin uluslararası standarda (DICOM Kısım 14) uygun olması gerekir. Dahili DICOM simülasyon modu, bu standardı Mavi tabanlı veya Şeffaf tabanlı renk sıcaklıklarında üretir. Renk tonlarındaki küçük farkların korunarak görüntülerin doğru biçimde üretilmesini sağlayan 21 farklı gama seçeneği, ince ayar yapılmasına yardımcı olur.

  4K

  AISYS optik sistemi ve üç 4K LCOS panel

  Sektörde lider performans

  XEED 4K500ST'deki AISYS optik sistem ve üç adet 4K yansıtmalı LCOS ekran, son derece kompakt bir gövdede sektör lideri performans elde etmenizi sağlar. AISYS teknolojisi, renk üretimini geliştirir, parlaklığı en üst seviyeye taşır ve kontrastı artırır. Çift görüntüleme motoru, tıpkı orijinalindeki gibi net ve yüksek kaliteli görüntüler sağlar. Projektörün kompakt boyutu, alan ve ağırlığın belirleyici olduğu konumlarda daha kolay kurulum olanağı sunar.

  Industry leading performance

  4K'nın ötesinde

  DCI'dan daha yüksek olan etkileyici 4096 x 2400 çözünürlüğe (9.830.400 piksel) ulaşan sınıfındaki en küçük 0,76 inç LCOS panel, 4K çözünürlük sağlar. 3 LCOS panelin yüksek çözünürlüğü ve renk kalitesi, görüntülerin amaçlanan şekilde gösterilmesine olanak tanır.

  Beyond-4k

  Parlak, net görüntüler sunan küçük gövde

  Canon'un özel AISYS (Görünüşsel Aydınlatma Sistemi) teknolojisi, küçük gövdeyle yüksek parlaklığa ulaşmak için lambadan çıkan ışığı hem dikey hem de yatay yönde ayrı ayrı kontrol eder. Tüm zum aralığında ulaşılan ve korunan 5000 lümen seviyesindeki yüksek parlaklık, kontrast seviyesinden ödün vermez.

  Bright, clear images

  4K cam geniş zum lens ve 5000 lümen parlaklık

  4K500ST

  Canon'un optik teknolojisi

  XEED 4K500ST, yeni bir 1,3x zum ve Canon'un yüksek kaliteli lens tasarımı mirasından faydalanan bir 4K cam lense sahiptir. XEED 4K500ST, 5000 lümen parlaklık ve sabit F2.6 diyafram açıklığıyla, zum aralığı boyunca aynı etkileyici parlaklığı sunar. 3000:1 doğal kontrast oranı, daha doğru renkler ve daha derin siyahlarla üstün, gerçekçi performans sunarak gelişmiş bir izleme deneyimi sağlar.

  Kubbeli / kavisli projeksiyon özellikleri

  Kenar odaklama ayarı, kavisli veya kubbeli ekranların kenarlarında bile görüntünün mükemmel biçimde odaklanmasını sağlar. Optik düzeltme işlevi, görüntünün kenarlarında odağın değiştirilmesini sağlar. Çapı 3 m veya daha büyük olan içbükey ve dışbükey ekranlar için ayar yapılabilir. F/2,6 değerindeki geniş diyafram alan derinliğini korur. Ayrıca ekranın kavisine bağlı olarak, alan derinliğini artırmak için değişken diyafram ayarlanabilir. Lens hafızası işlevi, projektör birden fazla uygulama için kullanılıyorsa ayarların kaydedilerek kolayca geri çağrılmasını sağlar.

  Projector
  4K500ST

  Yansıtma alanının hiçbir noktasında bozulmayan görüntüler

  TV bozulması, projeksiyon lensinin kalitesi nedeniyle görüntünün kenarlarında görülen şekil bozukluğudur. Görüntü tek bir projektörle yansıtılırken iğne bozulması veya silindir bozulma fark edilebilir ancak harmanlanmış bir görüntü oluşturmak için birden fazla projektör kullanırken, üst üste bindirilen görüntü düzgün ayarlanamaz ve bu da harmanlama kalitesinin düşmesine neden olur. %0,12 oranındaki TV bozulması oranıyla harmanlanan görüntüler mükemmel biçimde görüntülenebilir.

  Doğal 3000:1 kontrast oranı

  Kontrastı ihtiyacınıza göre ayarlayın

  Yansıtılan görüntülerin doğasına bağlı olarak kontrast oranı, iris ayarlanarak 2000:1 ile 3000:1 arasında ayarlanabilir. İris kontrolü, kavisli bir ekran kullanılırken derin alan derinliğinin yansıtma alanının tamamında korunmasına yardımcı olur.

  Adjustment

  60 fps'de net 4K video üretimi

  Olağanüstü esneklik ve kullanışlılık

  XEED 4K500ST, hemen hemen tüm yönlerden zahmetsizce muhteşem sonuçlar elde etmeniz için tasarlanmıştır. +/-%60 motorize lens kaydırma, projektörü eğmeye ya da yerini değiştirmeye gerek kalmadan görüntü konumunu doğrudan ayarlayabilmenizi sağlar. Dört köşeli keystone düzeltme işlevi, görüntülerin geometrik açıdan doğru olmasını sağlar. Yüksek çözünürlüklü kenar harmanlama teknolojisi, birden fazla XEED 4K500ST projektördeki görüntüleri harmanlamanıza ve piksel seviyesinde düzeltmeler yapmanıza yardımcı olur. 5 noktalı ayarlama, kavisli ve kubbeli ekranlarda daha net renk üretimi için RGB piksellerini 0,1 piksel değerinde ayarlamanızı sağlar.

  Outstanding flexibility
  upscaling technology

  Net video oynatma ve görüntü yükseltme teknolojisi

  60 fps'de net, sıkıştırılmamış 4K videolar üreten 4K500ST, özel olarak geliştirilen yüksek performanslı 4K çift görüntü motoruyla donatılmıştır. Görüntü, hızlı hareketler içeren videolarda bile görüntü kenarlarının netliğini korumak için her kare arasına siyah kare ekleyen hareket bulanıklığını azaltma teknolojisiyle geliştirilebilir. Çok yüksek tepki hızları gerektiren simülasyon pazarı için 16,6 ms gecikme süresiyle (60 Hz'de 1 karelik gecikme) bu model, pazardaki en hızlı projektörlerden biridir.

  Esnek bağlantı

  Çizgi veya çapraz tipte bağlanan dört DVI-D konnektörle (60 fps'de 4096 x 2400'e kadar) veya 2 HDMI kablosu kullanarak 4096 x 2160 çözünürlükte 4K ortam oynatılabilir. Tek bir HDMI kablosuyla 30 fps'de 3048 x 2160 video oynatılabilir ya da Canon'un kendi görüntü yükseltme algoritması kullanılarak 2K ortam 4K çözünürlüğe yükseltilebilir. Kurulum seçenekleri, projektörün herhangi bir 360 derece dönüş pozisyonunda kullanılabilmesini sağlar. Projektör kuruluyken bile erişilebilir olan lamba ve filtre sayesinde bakım işlemleri çok kolaydır.

  Flexible connectivity

  Örnek Çalışma İncelemesi

  Fotoğrafçı ve film yapımcısı Simeon Quarrie'nin XEED 4K500ST'yi nasıl kullandığını keşfedin.

  Teknik Özellikler

  4K çözünürlük

  4096 x 2400'de 4K'dan yüksek çözünürlük

  AISYS

  Güçlü parlaklık ve yüksek doğal kontrast oranı için

  HDMI

  HDMI 1.4 bağlantı noktası

  Crestron Bağlantısı

  Kontrol için Crestron Oda Görüntüsünü destekler

  PJLink

  Sektör Standardı kontrol protokolü

  Kutunun içeriği

  Sizin için seçtiklerimiz...

  Aksesuarlar ve sarf malzemeleri

  İlginizi çekebilecek ürünler...

  extra

  Profesyonel Canon Ağı

  Derin ve kapsamlı bilgiler: Harika Canon projektör yelpazesi hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri keşfedin.

  extra

  Canon Profesyonel Hizmetleri

  Neden CPS üyeliğine başvurmuyorsunuz? Canon ekipmanınız için uzman destek ve hizmet alın.

  4K500ST

  Garanti Hizmeti

  3 standart garantinin yanı sıra 3 yıl lamba değişim hizmeti ve kapsamlı 3 Yıl Değişim Garantisi Hizmeti, içinizin rahat etmesini sağlar.