Canon XEED 4K501ST

XEED 4K501ST

Yalnızca 18 kg ağırlığında olan, şu an piyasadaki en küçük* doğal 4K (4096 x 2400) kurulum projektörü ile yeni nesil görüntü kalitesi ve esnekliğin keyfini çıkarın. 5000 lümen, 4K LCOS panel ve 4K Canon lens özellikleri, nefes kesen sonuçlar elde etmenizi sağlar.

XEED 4K501ST

Avantajlar

 • Doğal 4K (4096 x 2400) çözünürlük sunan kompakt ve hafif kurulum projektörü
 • Net ve canlı görüntüler için AISYS optik sistem ve 3x 4K LCOS panel
 • 4K cam geniş zumlu lens ve 5000 lümen, zum aralığı boyunca parlak görüntüler sunar
 • Derin, saf renkler ve zengin, doğru siyahlar için doğal 3,000:1 kontrast oranı
 • Motorlu yatay ve dikey lens kaydırma özellikli esnek Canon 1,3x zumlu projeksiyon lensi
 • Dört köşeden keystone düzeltme ve HD kenar harmanlama, kurulum seçeneklerini artırır
 • DVI ve HDMI 2.0 girişler, dijital video ve bilgisayar kaynaklarıyla uyumluluk sağlar
 • 1,0 kare gecikme oranı ve yeni denge sistemi, 4K filmler için performansı optimize eder
 • Çevresel odak ve mükemmel alan derinliği için kavisli yüzeye sahip projeksiyon teknolojisi
 • Bakımı kolay, dayanıklı tasarım toplam sahip olma maliyetinizi düşük seviyede tutar

Detaylı Özellikler

Canon XEED 4K501ST hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Doğal 4K çözünürlük, çarpıcı ayrıntılar sunar


Kompakt bir gövdede yerel 4K (4096 x 2400) çözünürlük sunan XEED 4K501ST, piyasadaki en küçük* kurulum projektörüdür. 4K çözünürlük, hem bilgisayar hem de video kaynaklarından olağanüstü keskin ve ayrıntılı metinler, daha net grafikler ve etkileyici görüntüler sunar.

Kompakt, güçlü ve doğru optik teknoloji


4K500ST'deki AISYS optik sistem ve 3 x gerçek 4K yansıtmalı LCOS ekran, son derece kompakt bir gövdede sektör lideri performans elde etmenizi sağlar. AISYS teknolojisi, renk üretimini geliştirir, parlaklığı en üst seviyeye taşır ve kontrastı artırır. Çift görüntüleme motoru, tıpkı orijinalindeki gibi net ve yüksek kaliteli görüntüler sağlar. Projektörün kompakt boyutu, alan ve ağırlığın belirleyici olduğu konumlarda daha kolay kurulum olanağı sunar.

Yeni lens, parlak ve doğru görüntüler sunar


4K501ST, yeni bir 1,3x zum ve Canon'un yüksek kaliteli lens tasarımı mirasından faydalanan bir 4K cam lense sahiptir. 4K501ST, 5000 lümen parlaklık ve sabit F2,6 diyafram aralığı sayesinde zum aralığı boyunca aynı etkileyici parlaklığı sunar. Maksimum 3000:1 doğal kontrast oranı, daha doğru renkler ve daha derin siyahlarla üstün, gerçekçi performans sunarak gelişmiş bir izleme deneyimi sağlar.

Olağanüstü esneklik ve kullanışlılık


XEED 4K501ST, hemen hemen tüm yönlerden zahmetsizce muhteşem sonuçlar elde etmeniz için tasarlanmıştır. +/-%60 motorlu lens kaydırma, projektörü eğmeye ya da yerini değiştirmeye gerek kalmadan görüntü konumunu doğrudan ayarlayabilmenizi sağlar. Dört köşeli keystone düzeltme işlevi, görüntülerin mükemmel bir geometriye sahip olmasını sağlar. Yüksek çözünürlüklü kenar harmanlama teknolojisi, birden fazla 4K501ST projektördeki görüntüleri harmanlamanıza ve bağımsız piksel seviyesinde düzeltmeler yapmanıza yardımcı olur. 5 noktalı ayarlama, kavisli ve kubbeli ekranlarda daha net renk üretimi için RGB pikselini 0,1 piksel değerinde ayarlamanızı sağlar. Profesyonel menüdeki genişletilmiş özellikler arasında çoklu giriş modu, DVI optimize edici, giriş sinyali ayrıntıları, genel çalışma süresi ve daha geniş seri iletişim cihazı yelpazesiyle uyumluluk sağlamak amacıyla durma bitini 1'den 2'ye değiştirme seçeneği de bulunur.

Çok yönlü hareket


4 x DVI-D ve 2 x HDMI 2.0 girişi sayesinde XEED 4K501ST'yi dijital video ve bilgisayar gibi birden fazla 4K kaynağa zahmetsizce bağlayabilirsiniz. HDMI 2.0 sayesinde 4K içerik, tek bir HDMI kablosuyla yansıtılabilir. 4K filmlerde, son derece düşük hareket bulanıklığı sağlanırken simülasyon ortamları, yalnızca 16,6 milisaniyelik gecikmeyle anında tepki süresi özelliğinden yararlanır. Kavisli yüzeye sahip projeksiyon teknolojisi, kubbe şeklindeki yüzeylerde bile orijinaline sadık görüntüler üretilebilmesi için projektörün genel odağına ek olarak çevresel odak üzerinde de kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Kolay bakım, düşük sahip olma maliyeti


4K501ST, kompakt ve sağlam tasarımının yanı sıra düşük çalıştırma maliyeti ve sorunsuz kullanımı da bir araya getirir. Lamba ve hava filtresi, projektörü sökmeden kolaylıkla değiştirilebilir. Eco modunda 475 W ve Bekleme modunda 0,4 W harcayarak sınıfında lider enerji tasarrufu** sağlar ve çalıştırma maliyetlerinizi en aza indirir. Tüm parametreleri optimize etmek ve en düşük enerji tüketiminde kullanmak için ilgili Eco düğmesine basın.

* Yayınlandığı tarihte geçerlidir
** Benzer parlaklık seviyesi sunan projektörlerle karşılaştırıldığında

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED 4K501ST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

4K DVC icon

4K Çözünürlük

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Crestron

Crestron

3 Yr XEED Extended warranty
 • 4K501ST Multimedya Projektör
 • Uzaktan Kumanda (RS-RC05)
 • AA Pil X 2
 • AC Ana Güç Kablosu
 • EAN kodlu dış kutu
 • Garanti Belgesi (E)
 • Kullanım Kılavuzu (CD-ROM)
 • Önemli Bilgiler