Canon XEED SX6000

XEED SX6000

XEED SX6000, LCOS ve AISYS teknolojisini motorlu lenslerle birleştirerek gerçek 6000 lümen renk parlaklığı ve geleneksel en-boy oranının gerekli olduğu durumlar için ideal olan SXGA+ çözünürlük sunar.

Avantajlar

  • Doğal SXGA+ çözünürlük
  • LCOS teknolojisi
  • 6000 lümen renk parlaklığı
  • 1000:1 kontrast oranı
  • Motorlu zoom, odak ve lens kaydırma
  • Dört adet değiştirilebilir lens
  • Gelişmiş RGB ve Gama Ayarı
  • DVI ve HDMI™ girişleri
  • PJLink™ uyumlu ağ bağlantı noktası
  • 360° kurulum

Detaylı Özellikler

Canon XEED SX6000 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Parlak, ayrıntılı projeksiyon


XEED SX6000 Canon'un en parlak LCOS kurulum projektörüdür. SXGA+ (1400 x 1050) yüksek çözünürlük ve 6000 lümen özelliği, bu projektörü çok ekranlı ortamlar, büyük alanlar ve toplantı salonları gibi parlaklığın önemli olduğu alanlar için ideal kılar.

Yüksek görüntü kalitesi


0,7 inç LCOS panel ve Canon AISYS optik sistem, otel konferans salonları veya amfi gibi zorlu alanlarda bile seyircilerinizin mükemmel, sorunsuz görüntüler görmelerini sağlar.

4:3 projeksiyon ve yüksek diyafram açıklığı oranı ipeksi görüntüler sunarak, bu modeli eserlerinin en ince ayrıntılarını sergilemek isteyen profesyonel fotoğrafçılar için ideal model yapar. 1000:1 kontrast oranı ile derin siyahlar ve canlı renkler elde edilir.

Rakipsiz Canon lens kalitesi


Kurulum projektörleri için çok hassas lensler gerekir; XEED SX6000 ise ihtiyacınız olan kaliteyi ve esnekliği size sunar. Canon lens teknolojisi ile üstün görüntü çözünürlüğüne ve en yüksek parlaklığa sahip olabilirsiniz.

Görüntülerinizin en iyi yönlerini sergilemenizi sağlayan ½ piksel hassasiyetinde gelişmiş kurulum özelliği, 3D, yığma, karışık sistem ve kubbe gibi çoklu projektör kurulumları için olmazsa olmazdır.

İdeal lensinizi seçin


Standart 1,5x zoom, geniş açı, 1,7x uzun zoom ve 1,95x ultra uzun zoom olmak üzere dört adet değiştirilebilir yüksek hassaslıkta lens, en büyük ortamlarda bile yaratıcılığınızı ifade etme esnekliği sunar.

Görüntülerinizi kontrol edin


XEED SX6000, görüntülerinizi orijinallerine sadık ve doğru şekilde sunmanıza yardımcı olacak bir dizi akıllı özelliğe sahiptir. Ayrı RGB kontrolü, 6 Eksenli Renk ve Gama Ayrıntısı ayarlama özellikleri, kalibrasyonu uzmanlar tarafından yapılmış cihazlara çok yakın kalitede, olağanüstü renk eşleşmeleri elde etmenize yardımcı olur.

Bağlama ve kullanma esnekliği


XEED SX6000 iş, eğitim ve kamusal sergileme ortamlarına uygun çok sayıda bağlantı seçeneği sunar. DVI ve HDMI™ terminalleri yüksek çözünürlüklü dijital görüntüler ve videolar yansıtmanızı sağlarken, ağ ve RS232C bağlantı noktaları da oda kontrol sistemi ve LAN ile kolay bağlantı sağlar. IP üzerinden kontrol ve izleme sunan endüstri standardı PJLink™ de desteklenir. Bu özellikler, esnek 360° kurulum ile birlikte XEED SX6000'in çok yönlülüğünü geliştirir.

Maliyetten tasarruf edin, emisyonları azaltın


XEED SX6000'in ışık birimi başına 0,08 watt'tan düşük enerji tüketimi, sektördeki en iyi değerlerden biridir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED SX6000, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

HD Ready

HD Uyumlu

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Seri Komutlar

SX6000 uzaktan kumandasını ayarlamak için gerekli olan seri komutları indirin

İndir (pdf)

Case Study Gesundheit Nord Medical

Gesundheit Nord Sağlık Merkezleri

Canon'un video projektörleri "Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH" grubundaki doktorlara en keskin görüntüleri sunuyor. Grup, Canon'un XEED SX80 Mark II Medical video projektörlerini kullanarak günlük programını modernleştirdi. Artık Bremen'deki dört klinikte yapılan muayenelerde dijital X ışını sistemleri kullanılıyor.

Case Study inamo Restaurant

inamo Restoranı, Londra

2010'da 90'dan fazla Canon XEED projektör inamo st james'e kuruldu. Projektörler inamo'nun özel E-TableTM çözümünün bir parçasıdır. Bu çözüm, müşterilerin masalarındaki yansıtmalı ekrandan yemek siparişi vermelerini, dijital masa örtüsü seçmelerini, mutfaktaki "Şef Kamerasını" izlemelerini ve hatta eve dönmek için taksi çağırmalarını sağlıyor.