Canon XEED WUX4000

XEED WUX4000

WUXGA çözünürlük, Tam HD desteği ve değiştirilebilir lensleri ile WUX4000, kurulum projektörleri için referans noktasını yeniden tanımlayan LCOS teknolojisinden yararlanır.

Avantajlar

  • Doğal WUXGA çözünürlük ve Tam HD kapasitesi
  • LCOS teknolojisi
  • 4000 lümen
  • 1000:1 kontrast oranı
  • Motorlu lens kaydırma, zoom ve odak
  • 3 adet değiştirilebilir lens seçeneği
  • Gelişmiş RGB ve Gama Ayarı
  • DVI ve HDMI girişi
  • PJLink uyumlu Ağ bağlantı noktası

Detaylı Özellikler

Canon XEED WUX4000 Daha yakından bakın

Eşsiz bir kombinasyon: WUXGA çözünürlüğü ve LCOS teknolojisi


WUXGA çözünürlüğünde (1920 x 1200 piksel) yansıtan XEED WUX4000, kurulum projektörlerinin kalite çizgisini yükseltiyor. Oldukça ayrıntılı bir Tam HD video elde edilirken, PC veya Macintosh'tan gönderilen görüntüler olağanüstü bir netlikte gösterilir. Canon LCOS teknolojisi geleneksel görüntü projeksiyonunun tipik yan etkilerinin üstesinden gelir ve istenmeyen 'kafes' ya da 'gökkuşağı' etkileri olmadan nefes kesen görüntüler üretir.

Olağanüstü performans


XEED WUX4000, Canon' un 4000 lümen parlaklıkta görüntü veren yeni nesil AISYS optik sistemini kullanmaktadır. AISYS, yüksek seviyede ortam ışığını kesen sonuçlar için, LCOS panellerinin performansını optimize eder. Yüksek bir 1000:1 kontrast oranı canlı renkler ve mükemmel siyah düzeyleri sağlar.

Canon Değiştirilebilir Lens Serisi


WUX4000, XEED serisinin yüksek kalitede değiştirilebilir lens olanağı sağlayan ilk modelidir. Çoğu kurulum için 1.5x zoom lens yeterli olacaktır. Daha geniş alanlar için uzun odaklı zoom lens, arkadan projeksiyon için, ultra geniş sabit lens idealdir. Hangi lens seçilirse seçilsin, parlaklıktan ödün vermeden ya da görüntü geometrisini bozmadan görüntü detaylarının korunmasını sağlayan Canon kalitesi garantidir.

Motorlu Lens Kaydırma


WUX4000, kolay kurulum sağlayan motorlu yatay ve dikey lens kaydırma özelliğine sahiptir. Dikey kaydırma görüntü yüksekliğinin +%55 ve -%15' i arasında değişirken, yatay kaydırma görüntü genişliğinin +/-%10' una ayarlanabilir.

Esnek Birleşme ve Çok Amaçlı Bağlantı


Yüksek çözünürlükteki dijital kaynaklarla kullanmak için tasarlanan XEED WUX4000'de hem DVI-D hem de HDMI bağlantı noktaları bulunur. Bir 15 pin VGA terminali bulunur ve üç mini jak ses bağlantısını sağlar. Seri ve ağ bağlantı noktaları kontrol ve izlemeyi sağlar. PJLink uyumluluğu WUX4000' i AV sistem entegrasyonu için ideal hale getirir.

Kolay Bakım


Son derece dayanıklı olan WUX4000 modüler bir tasarıma sahiptir; bu da kullanımı kolaylaştırır. Yüksek verimli lambası 3000 saate kadar çalışır (Sessiz Modda) ve bu lambaya projektörün arka tarafından erişilebilir. Projektör yerinde dururken hava filtresi yan taraftan kaydırarak çıkarılabilir. Ömrü kısa olan önemli parçalara hızlı erişim sağlanır, böylece cihazı parçalara sökme gereği ortadan kalkar. Bakım daha önce hiç bu kadar kısa ve kolay olmamıştı.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WUX4000, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

Full HD video reproduced in perfect detail

Mükemmel ayrıntılara sahip Full HD görüntü üretimi

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü