Canon XEED WUX400ST

XEED WUX400ST

Canon'un %75 dikey lens kaydırma, 4000 lümen parlaklık özelliklerine sahip olan ve olağanüstü enerji verimliliği sunan ilk WUXGA kısa yansıtma mesafeli kompakt kurulum projektörü.

Avantajlar

  • Doğal WUXGA çözünürlüğü
  • Canon kısa yansıtma mesafeli lens
  • 4.000 lümen
  • 2000:1 kontrast
  • Dikey ve yatay lens kaydırma
  • Resim-resim ve kenar harmanlama
  • HDMI™ ve DVI girişleri
  • Bilgisayarsız sunum
  • Kolay lamba ve filtre erişimi
  • Olağanüstü enerji tasarrufu

Detaylı Özellikler

Canon XEED WUX400ST hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kısa yansıtma mesafeli kaydırılabilir lens


XEED WUX400ST benzersiz bir yüksek çözünürlüklü kompakt kurulum multimedya projektörüdür. Kısa yansıtma mesafeli Canon projeksiyon lensi olağanüstü geniş dikey ve yatay lens kaydırma aralığına sahiptir. Bu yeni lens bozulmayı neredeyse tamamen ortadan kaldırır (genellikle %0,1) ve yansıtma mesafesi oranı yalnızca 0,557:1'dir. Yani, yalnızca 1,2 mesafeden 100 inç görüntü yansıtılabilir. Bu, geleneksel projektörlerin gerektirdiği yansıtma mesafesinin yaklaşık olarak üçte biridir. Kısa odak uzaklığına rağmen bu lens diyagonal boyutu 30 inç ile 300 inç arasında olan görüntüler yansıtır. Hem yatay hem de %75 gibi olağanüstü geniş aralıkta dikey kaydırma özelliğine sahip olan projektör ekranın yukarısına ve altına dikkat çekmeyecek şekilde yerleştirilebilir ve hem ön hem de arka yansıtma için uygundur.

Parlak, akıcı görüntüler


Yeni Canon AISYS optik sistem her zamankinden daha verimlidir. 4000 lümen parlaklık ve 2000:1 kontrast oranı sayesinde görüntüler net, parlak, canlı olur ve XEED serisinden beklediğiniz olağanüstü gerçekçi renkleri ve net görüntü sunumunu elde edebilirsiniz.

Gelişmiş görüntü işleme


Etkileyici, mükemmel netlikte görüntüler sunan LCOS görüntü teknolojisi doğal WUXGA çözünürlüğünü (1920 x 1200 piksel) ve Full HD çözünürlüğü destekler. Profesyonel kalitedeki optik özelliklerinin yanı sıra XEED WUX400ST'nin yeni görüntü işleme motoru donanımsal kenar harmanlama, tümleşik kayıt ayarı (mükemmel RGB panel ayarını sağlamak için) ve yerleşik test şablonları gibi kurulumu kolaylaştıran özelliklerle doludur. İkiz dijital girişi destekleyen resim-resim görüntü modern video konferans uygulamaları için idealdir. 4 Noktalı Keystone Düzeltme işlevi hemen hemen her açıdan mükemmel geometrik özelliklerle görüntü yansıtılmasına yardımcı olur. Hareket Bulanıklığını azaltma ise hızlı video oynatımında görüntülerin keskinliğini korur.

Kurulum dostu tasarım


Yeni üstü düz kasa akıllı ayak montajı seçeneklerine sahiptir ve gelişmiş çoklu projektör kurulumları için idealdir. Yığma, yukarı ve aşağı projeksiyon kolayca gerçekleştirilebilir.

Esnek bağlantı


HDMI ve DVI-I terminalleri dijital giriş sunar. Bellenim ise doğrudan USB flaş sürücülerden görüntü yansıtılmasını da sağlayan USB bağlantı noktasıyla kolayca güncellenebilir. Crestron RoomView® hızlı birleşik uzaktan kumanda ve izleme özellikleri sunarken Ağ Çoklu Projeksiyon (NMPJ) işlevi LAN üzerinden kolayca görüntü yansıtılmasını sağlar.

Dayanıklı ve enerji tasarruflu


XEED WUX400ST’nin lambası ECO modunda kullanıldığında 5000 saate kadar dayanır. Özel ECO düğmesi düşük güçlü lamba modunu hemen etkinleştirir ve diğer güç tasarrufu özelliklerine doğrudan erişim sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WUX400ST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

Full HD video reproduced in perfect detail

Mükemmel ayrıntılara sahip Full HD görüntü üretimi

HDMI Port

HDMI Port

Crestron

Crestron