Canon XEED WUX450

XEED WUX450

Canon'un en kompakt WUXGA kurulum projektörü. Güçlü 4500 lümen tüm zoom aralığında değişmeden* kalır. Yüksek kaliteli 1,8x lens kolay kurulum için dikey ve yatay olarak kaydırılabilir.

Avantajlar

  • Doğal WUXGA çözünürlüğü
  • 4500 lümen
  • 2000:1 kontrast
  • Dikey ve yatay kaydırmalı 1,8x zoom lens
  • Resim-resim ve kenar harmanlama
  • HDMI™ ve DVI girişleri
  • Bilgisayarsız sunum
  • Kolay lamba ve filtre erişimi
  • Sınıfında lider** enerji verimliliği

Detaylı Özellikler

Canon XEED WUX450 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kompakt, yüksek çözünürlüklü kurulum projektörü


Yansıtma mesafesi ne olursa olsun parlak, yüksek çözünürlüklü görüntü veren XEED WUX450 Multimedya Projektörü, Canon'un en kompakt WUXGA kurulum modelidir.

Değişmeyen* parlaklık


Canon'un yeni nesil AISYS optik sistemi 4500 lümen değerinde güçlü parlaklık ve 2000:1 kontrast oranı sunar. 1,8x zoom projeksiyon lensi sabit F2,8 diyafram açıklığına sahiptir. Zoom ayarı ne olursa olsun parlaklık neredeyse değişmeden kalır ve zoom aralığının telefoto ucuna doğru azalmaz.

Yeni, güçlü görüntüleme özellikleri


Yeni görüntüleme işlemcisi görüntü kalitesini artırır. Bu özellik, çok ekranlı kurulumlar için ideal olan yerleşik kenar harmanlama ve kayıt ayarlama imkanı sunar. İki dijital kaynaktan desteklenen resim-resim video konferansı için kullanışlıdır. Hareket bulanıklığını azaltma özelliği hareketli videolarda bile görüntü keskinliğini korurken 4 noktalı keystone düzeltme hemen hemen her açıdan yansıtma imkanı sunar. Etkileyici ve mükemmel netlikte görüntüler sunan LCOS görüntü teknolojisi doğal WUXGA çözünürlüğünü (1920 x 1200 piksel) ve Full HD çözünürlüğü destekler.

Sade mükemmellik


Projektörün lensi kolay kurulum için hem dikey hem de yatay lens kaydırma özelliğiyle donatılmıştır. Düz üst kısım ve isteğe bağlı ayak ise yığma dahil farklı yapılandırmalara olanak sağlar.

Esnek bağlantı


Dijital giriş için HDMI ve DVI terminalleri bulunmaktadır. Projektörün USB bağlantı noktası hem bellenimin hızla ve kolayca güncellenmesini hem de doğrudan USB flaş sürücülerden görüntü yansıtılmasını sağlar. Crestron RoomView® hızlı birleşik uzaktan kumanda ve izleme özellikleri sunarken Ağ Çoklu Projeksiyon (NMPJ) işlevi LAN üzerinden kolayca görüntü yansıtılmasını sağlar.

Kolay bakım


XEED WUX450 hizmet ömrü daha uzun olan yeni, daha dayanıklı optik bileşenlere sahiptir. Lambası ECO modunda kullanıldığında 5000 saate kadar dayanır, kolayca erişilebilen lamba ve hava filtresi ise kurulu ortamda bakım yapılabilmesini sağlar. Modüler tasarım ünitenin kolayca kurulmasını ve servisten geçirilmesini sağlar.

Sınıfında lider** enerji verimliliği


XEED WUX450 sınıfındaki en düşük güç tüketimine sahiptir. Özel ECO düğmesi düşük güçlü lamba modunu hemen etkinleştirir ve diğer güç tasarrufu özelliklerine doğrudan erişim sağlar.

*Parlaklık %5'e kadar azalabilir. Tek görüntü boyutuna göre.
**3000 - 6000 lümen projektörler, 0,8 inç veya daha küçük panel boyutu, tek lambalı modeller. Canon Inc araştırmasına göre Mayıs 2013 itibariyle.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WUX450, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

HDMI Port

HDMI Port

Full HD video reproduced in perfect detail

Mükemmel ayrıntılara sahip Full HD görüntü üretimi

Crestron

Crestron