Canon XEED WUX450ST

XEED WUX450ST

Bu parlak ve çok yönlü WUXGA kısa yansıtma mesafeli kompakt kurulum projektörü, sunduğu 4500 lümen parlaklık, HDBaseT ve %75 dikey lens kaydırma özelliğiyle olağanüstü sayıda kurulum seçeneği oluşturur.

XEED WUX450ST

Avantajlar

  • Doğal WUXGA (1920 x 1200) çözünürlük sayesinde net, ayrıntılı görüntüler
  • Canon kısa yansıtma mesafeli lensle neredeyse hiç bozulma olmayan projeksiyonlar
  • 4500 lümenle parlak, ilgi çekici görüntüler
  • 2000:1 doğal kontrast oranıyla koyu, gerçekçi renkler
  • %75 dikey lens kaydırma dahil olmak üzere olağanüstü kurulum esnekliği
  • HDBaseT, HDMI™ ve DVI girişleri ile Wi-Fi dahil olmak üzere kapsamlı bağlantı seçenekleri
  • Esnek resim-resim ve kenar harmanlama seçenekleri
  • LAN üzerinden bağlanan 9 adede kadar projektör için USB üzerinden PC'siz sunum
  • Cömert 3 yıllık lamba değişimi garantisi ve sonraki gün ödünç hizmeti*
  • Olağanüstü enerji verimliliği, 5000 saatlik lamba ömrü ve yalnızca 30 dBa (Eco Modu)

Detaylı Özellikler

Canon XEED WUX450ST hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kısa yansıtma mesafeli kaydırılabilir lens


XEED WUX450ST, olağanüstü esnek ve çok yönlü bir yüksek çözünürlüklü kompakt kurulum multimedya projektörüdür. Projektör, dikey ve yatay kaydırma özelliği sayesinde olağanüstü yüksek %75 dikey aralık dahil olmak üzere ekranın yukarısına veya aşağısına dikkat çekmeden kurulabilir ve hem önden hem de arkadan projeksiyon için uygundur.

Hassas ve esnek


Kısa odak uzaklığına rağmen bu lens diyagonal boyutu 30 inç ile 300 inç arasında olan görüntüler yansıtır. Bozulma neredeyse tamamen ortadan kaldırılırken (genelde %0,1) 0,56:1 yansıtma açısı oranı yalnızca 1,2 metre mesafeden 100 inç görüntü yansıtmanızı sağlar. Bu mesafe, geleneksel projektörlerin gerektirdiği yansıtma açısı mesafesinin yaklaşık üçte biridir.

Parlak, akıcı görüntüler


Canon AISYS optik sistemin son sürümüne sahip XEED WUX450ST, olağanüstü verimli kullanım imkanı sunarken her zaman etkileyici görüntüler sağlar. 4500 lümen parlaklık ve 2000:1 doğal kontrast oranı sayesinde izleyicileriniz net, parlak ve canlı görüntüler görür ve XEED serisinden beklediğiniz olağanüstü doğru renkleri ve net görüntü sunumunu elde edersiniz.

Gelişmiş işleme


Çok çeşitli kurulum ortamlarında etkileyici, mükemmel netlikte görüntüleri kolayca elde edebilirsiniz. Projektörün doğal WUXGA çözünürlüğü (1920x1200 piksel) ve Full HD özellikleri, profesyonel kalitedeki LCOS ekran teknolojisiyle desteklenir. Mavi tabanlı ve Şeffaf tabanlı modlar sunan DICOM simülasyon türü, resim-resim içinde hem DICOM simülasyonu ve hem de sRGB'nin seçilmesini sağlar.

Yaratıcı görüntüleme seçenekleri


XEED WUX450ST'nin yeni görüntü işleme motoru; donanımsal kenar harmanlama, tümleşik kayıt ayarı ve yerleşik test şablonları gibi kurulumcu dostu olan harika özellik seçenekleri sunar. USB üzerinden PC'siz sunum tek projektörle kullanılabilir veya LAN kablosuyla bağlanan 9 adede kadar projektör harmanlanabilir. İkili dijital girişi destekleyen resim-resim görüntü modern video konferans uygulamaları için idealdir. 4 Noktalı Keystone Düzeltme işlevi sayesinde görüntüler hemen her açıdan mükemmel geometriyle yansıtılabilir.

Kurulum dostu tasarım


Projektörün kompakt boyutu sınıflar, toplantı odaları ve diğer küçük mekanlar için gerçek bir avantajdır. Gelişmiş çoklu projektör kurulumları için ideal olan üstü düz gövdenin akıllı ayak montajı seçenekleri, müzeler ve yaratıcı görüntüleme ortamları için faydalıdır. Yığma veya 360° döndürülebilen dikey projeksiyon kolayca elde edilebilir.

Esnek bağlantı


Yeni bağlantı seçenekleri daha fazla yerleşim seçeneği ve fırsatı sunar. Ses, görüntü ve kontrol sinyallerini HDBaseT'yi kullanarak uzunluğu 100 metreye varan tek bir kabloyla ya da yerleşik WI-FI ile 25 metreye varan mesafelerde kablosuz olarak gönderin. Ayrıca Ağ Çoklu Projeksiyon işlevi (NMPJ) LAN üzerinden kolay bağlantı kurma imkanı sunar. HDMI ve DVI-I terminalleri eşzamanlı dijital giriş sunarken Crestron RoomView® hızlı tümleşik uzaktan kontrol ve izleme sağlar.

Dayanıklı ve uygun maliyetli


XEED WUX450ST’nin lambası ECO modunda kullanıldığında 5000 saate kadar dayanır. Düşük güçlü lamba modunu ve diğer güç tasarrufu özelliklerini hemen etkinleştiren özel ECO düğmesi, projektörü olağanüstü enerji tasarrufuyla çalıştırır. Genişletilmiş Lamba Garantisi 3 yıllık süre boyunca üç adede kadar ücretsiz lamba değişimi sunarken Canon'un Üç Yıllık Gelişmiş Garantili Ödünç Hizmeti, orijinal cihazınız servisteyken veya onarılırken sonraki gün* ödünç projektör sağlar.

*Sonraki günün anlamı, mümkün olan durumlarda, ödünç ürünün tamir talebinin yapıldığı günün ertesinde temin edilmesidir. Talep gün ortasında, hafta sonunda veya tatil günlerinde alınırsa ödünç ürün iki gün içinde temin edilir. Ödünç hizmeti şartlar ve koşullara bağlı olup sadece belli bölgelerde verilebilmektedir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WUX450ST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

Full HD video reproduced in perfect detail

Mükemmel ayrıntılara sahip Full HD görüntü üretimi

HDMI Port

HDMI Port

Supporting HD video, audio and control

HD video, ses ve kontrolü destekleme

Wi-Fi CERTIFIED

Wi-Fi Destekli

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Crestron

Crestron

3 Yr XEED Extended warranty
3yr Lamp Promotion