Canon XEED WUX5000

XEED WUX5000

5000 lümen, WUXGA çözünürlük, Full HD destek ve motorlu değiştirilebilir lensler sunan LCOS teknolojisinden yararlanan XEED WUX5000, kurulum projektörlerinin kalite standardını yeniden tanımlıyor.

Avantajlar

  • Doğal WUXGA çözünürlük ve Full HD özelliği (1080p)
  • LCOS teknolojisi
  • 5000 lümen (Sessiz Modda 4000 lm)
  • 1000:1 kontrast oranı
  • Motorlu lens kaydırma, zum ve odak
  • 3 adet değiştirilebilir lens seçeneği
  • Gelişmiş RGB ve Gama Ayarı
  • DVI ve HDMI girişi
  • PJLink uyumlu Ağ bağlantı noktası

Detaylı Özellikler

Canon XEED WUX5000 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Harika görüntü kalitesi için mükemmel kombinasyon


XEED WUX5000 kurulum projektörlerinde çıtayı yükseltiyor. WUXGA çözünürlüğünde (1920 x 1200 piksel) yansıtan XEED WUX5000, PC'den veya Macintosh'tan alınan görüntüleri olağanüstü bir netlikte gösterir ve Full HD videoları oldukça ayrıntılı olarak yeniden oluşturur. Canon LCOS teknolojisi, istenmeyen 'kafes' veya 'gökkuşağı' efektine yol açan geleneksel görüntü projeksiyonlarının tipik yan etkilerinin üstesinden gelerek çarpıcı görüntü kalitesi sunar.

Olağanüstü performans


XEED WUX5000, tüm içerik ve renklerde güçlü 5000 lümen sunan Canon'un son nesil AISYS optik sistemini kullanır. AISYS, "gerçek" renk parlaklığına ulaşan sonuçlar elde etmek için LCOS panellerinin performansını optimize eder. Yüksek bir 1000:1 kontrast oranı canlı renkler ve mükemmel siyah düzeyleri sağlar. Delta-E renk eşleşmesi olağanüstü bir özelliktir ve profesyonel olarak kalibre edilen cihazlara çok yakındır.

Canon'un değiştirilebilir motorlu lensleri


XEED WUX5000'de yüksek kalitede motorlu değiştirilebilir lens çeşitleri kullanılabilir. Çoğu kurulumlarda standart 1,5x zum lens idealken daha geniş alanlarda 1.7x uzun odaklı zoom lens kullanılabilir. Arkadan projeksiyonda ultra geniş sabit lensler mükemmeldir. Canon'un yüksek kaliteli lensleri parlaklığı, olağanüstü görüntü tanımı ve geometrisiyle en üst düzeye çıkarmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Gelişmiş kurulum özellikleri


Kolay çalışma için motorlu zum, odak ve lens kaydırma özellikleri uzaktan kumanda ile yarım piksel doğruluğa kadar değiştirilebilir. XEED WUX5000; 3B, yığma, karışık sistem ve kubbe gibi tekli veya çoklu projektör kurulumları için gerekli olan mükemmel kontrole sahiptir.

Esnek entegrasyon ve çok yönlü bağlantı


DVI-D ve HDMI bağlantı noktaları XEED WUX5000'e yüksek çözünürlüklü dijital kaynaklarla bağlanır. 15 pimli VGA terminal ve ses bağlantısı için üç mini jak bulunur. Seri ve ağ bağlantı noktaları kontrol ve izleme sağlarken PJLink uyumluluğu AV sistemi entegre etmek için idealdir.

Kolay bakım


Bakım daha önce hiç bu kadar kısa ve kolay olmamıştı. Yüksek verimli lambası 3000 saate kadar çalışır (Sessiz Modda 4000 saat) ve bu lambaya projektörün arka tarafından kolayca erişilebilir. Hava filtresi yan taraftan kaydırılarak kolayca çıkar. Önemli optik bileşenlere de hızlı erişim sağladığı için cihazı parçalara ayırmanıza gerek yoktur.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WUX5000, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

Full HD video reproduced in perfect detail

Mükemmel ayrıntılara sahip Full HD görüntü üretimi

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü