Canon XEED WUX6000

XEED WUX6000

Canon’un en üst kurulum projektörüyle gerçekten nefes kesici görüntüler elde edin. Doğal WUXGA çözünürlük, 6000 lümen renk parlaklığı ve beş adet yüksek kaliteli opsiyonel lense sahiptir.

Avantajlar

  • Doğal WUXGA çözünürlük ile ayrıntılı ve ultra gerçekçi görüntüler elde edin
  • 6000 lümen ve 2000:1 kontrast oranıyla olağanüstü parlaklık elde edin
  • LCOS panel teknolojisini kullanarak doğru renklere sahip canlı görüntüler oluşturun
  • Beş adet değiştirilebilir Canon projeksiyon lensinden birini kullanın
  • Hızlı ve doğru kurulum için motorlu lens kaydırma, zum ve odaklama
  • İki dijital kaynaktan resim-resim projeksiyon yapın
  • Yeni gelişmiş görüntü işlemcisi donanımsal kenar harmanlama, resim-resim ve dört köşeden keystone düzeltme gibi özelliklere sahiptir
  • Lambaya ve hava filtresine kolay erişim bakım maliyetlerini azaltmayı sağlar

Detaylı Özellikler

Canon XEED WUX6000 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

İzleyiciyi büyüleyen görüntüler


WUX6000 ile Canon XEED kurulum projektörlerinin yeni standardının keyfini sürün. Full HD'yi de destekleyen doğal WUXGA çözünürlük sayesinde bilgisayardan ve video tabanlı kaynaklardan canlı ve ayrıntılı görüntüler elde edeceksiniz. Canon’un benzersiz AISYS optik motoru 6000 lümen parlaklık ve 2000:1 kontrast oranı üreterek yüksek ortam ışığı seviyelerinde bile net görüntüler sunar.

Gelişmiş LCOS panel teknolojisi


LCOS (Liquid Crystal On Silicon) paneller Canon AISYS sistemi ile birlikte çalışarak olağanüstü netlikte görüntüler üretir. Renkler doğrudur ve görüntülerde diğer panel teknolojilerinde sıkça görülen "kafes" ve "gökkuşağı" efektleri meydana gelmez. WUX6000'de bulunan LCOS teknolojisi olağanüstü %96 diyafram açıklığı oranını sunarak WUX6000'i net ve ayrıntılı görüntüler gerektiren ortamlar için ideal hale getirir.

Beş adet esnek ve değiştirilebilir Canon lens


Beş adet üstün kaliteli Canon projeksiyon lens seçeneğiyle WUX6000'i her ortama uygun mükemmel lensle birlikte kullanabilirsiniz. Yarım piksel doğruluğa kadar motorlu dikey ve yatay lens kaydırmasını kullanarak olağanüstü doğruluk ve üstün kurulum esnekliği elde edeceksiniz. Lenslerin hepsinde Canon’un başarılı teknolojisi kullanılmaktadır ve görüntüleme optiklerinde lider olan bir markadan bekleyeceğiniz hassas geometri, keskin odaklama ve doğruluğu sunarlar.

Daha fazla etki için ikili dijital giriş


WUX6000’in giriş seçenekleri size maksimum esneklik sağlar. DVI ve HDMI girişleriyle, resim-resim görüntüleme gerektiren video konferans gibi uygulamalar için ideal projektördür. Resim-resim projeksiyon, iki dijital kaynaktan veya bir dijital ve bir analog kaynaktan gerçekleştirilebilir.

Kontrolü size geçirecek güçlü özellikler


WUX6000 size görüntü sunumlarında zahmetsiz esneklik ve kontrol sağlar. Donanımsal kenar harmanlama gibi gelişmiş özellikler etkileyici çoklu ekranlar oluşturabilmeniz için birden fazla projektörün görüntülerini kusursuz bir şekilde harmanlamanızı sağlar. Dört noktalı keystone düzeltmesi açılı projeksiyon yaparken bile görüntünün keskin ve hassas olmasını sağlar; yatay ve dikey kayıt ayarı ise tek bir pikselle mükemmel RGB panel hizalaması yapmanızı sağlar.

Kolay bakım için modüler tasarım


WUX6000'in bakımını yapmak çok kolaydır. Lamba ve hava filtresi projektörü kurulduğu yerden çıkartmaya gerek kalmadan sadece birkaç kolay adımda değiştirilebilir. WUX6000'in sunduğu Canon'un Üç Yıllık Gelişmiş Garantili Ödünç Hizmeti sizin cihazınız bakımı veya onarımı yapılırken sonraki gün* kullanım için ödünç projektör sağlar.

*Sonraki günün anlamı, mümkün olan durumlarda, ödünç ürünün tamir talebinin yapıldığı günün ertesinde temin edilmesidir. Talep gün ortasında, hafta sonunda veya tatil günlerinde alınırsa ödünç ürün iki gün içinde temin edilir. Ödünç hizmeti şartlar ve koşullara bağlı olup sadece belli bölgelerde verilebilmektedir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WUX6000, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.