Canon XEED WUX6010

XEED WUX6010

Doğal WUXGA çözünürlük, 6000 lümen renk parlaklığı, HDBaseT ve beş yüksek kaliteli opsiyonel lens seçeneği sunan Canon'un öncü kurulum projektörüyle nefes kesen görüntülere sahip olun.

Avantajlar

  • Doğal WUXGA çözünürlük ile ayrıntılı ve ultra gerçekçi görüntüler elde edin
  • 6000 lümen ve 2000:1 kontrast oranıyla olağanüstü parlaklık elde edin
  • LCOS panel teknolojisini kullanarak doğru renklere sahip canlı görüntüler oluşturun
  • HDBaseT ile HD görüntüleri, ses ve kontrol sinyallerini tek bir kablo kullanarak aktarın
  • Beş adet değiştirilebilir Canon projeksiyon lensinden birini kullanın
  • Hızlı ve doğru kurulum için motorlu lens kaydırma, zum ve odaklama
  • İki dijital kaynaktan resim-resim projeksiyon yapın
  • Yeni gelişmiş görüntü işlemcisi donanımsal kenar harmanlama, resim-resim ve dört köşeden keystone düzeltme gibi özelliklere sahiptir
  • Lambaya ve hava filtresine kolay erişim bakım maliyetlerini azaltmayı sağlar

Detaylı Özellikler

Canon XEED WUX6010 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

İzleyiciyi büyüleyen görüntüler


WUX6010 ile Canon XEED kurulum projektörlerinin yeni standardının keyfini çıkarın. Full HD'yi de destekleyen doğal WUXGA çözünürlük sayesinde bilgisayardan ve video tabanlı kaynaklardan canlı ve ayrıntılı görüntüler elde edeceksiniz. Canon’un benzersiz AISYS optik motoru 6000 lümen parlaklık ve 2000:1 kontrast oranı üreterek yüksek ortam ışığı seviyelerinde bile net görüntüler sunar.

Gelişmiş LCOS panel teknolojisi


LCOS (Liquid Crystal On Silicon) paneller Canon AISYS sistemi ile birlikte çalışarak olağanüstü netlikte görüntüler üretir. Renkler doğrudur ve görüntülerde diğer panel teknolojilerinde sıkça görülen "kafes" ve "gökkuşağı" efektleri meydana gelmez. WUX6010 net ve ayrıntılı görüntüler gereken ortamlar için ideal bir seçenektir.

Beş adet esnek ve değiştirilebilir Canon lens


Beş adet üstün kaliteli Canon projeksiyon lens seçeneğiyle WUX6010'u her ortama uygun mükemmel lensle birlikte kullanabilirsiniz. Yarım piksel doğruluğa kadar motorlu dikey ve yatay lens kaydırmasını kullanarak olağanüstü doğruluk ve üstün kurulum esnekliği elde edeceksiniz. Lenslerin hepsinde Canon’un başarılı teknolojisi kullanılmaktadır ve görüntüleme optiklerinde lider olan bir markadan bekleyeceğiniz hassas geometri, keskin odaklama ve doğruluğu sunarlar.

Çok yönlü, elverişli bağlantı


WUX6010’un giriş seçenekleri size maksimum esneklik sağlar. HDBaseT bağlantı noktası, 100 metreye kadar uzunlukta tek bir kablo aracılığıyla, HD görüntüleri, ses ve kontrol sinyallerini kaliteden ödün vermeden aktarmanıza olanak sağlar ve sistem yapılandırma seçeneklerinizi artırır. WUX6010, DVI ve HDMI girişleriyle, yan yana resim görüntüleme gerektiren video konferans gibi uygulamalar için ideal projektördür. Resim-resim projeksiyon, iki dijital kaynaktan veya bir dijital ve bir analog kaynaktan gerçekleştirilebilir.

Kontrolü size geçirecek güçlü özellikler


WUX6010 size görüntü sunumlarında zahmetsiz esneklik ve kontrol sağlar. Donanımsal kenar harmanlama gibi gelişmiş özellikler etkileyici çoklu ekranlar oluşturabilmeniz için birden fazla projektörün görüntülerini kusursuz bir şekilde harmanlamanızı sağlar. Dört noktalı keystone düzeltmesi açılı projeksiyon yaparken bile görüntünün keskin ve hassas olmasını sağlar; yatay ve dikey kayıt ayarı ise tek bir pikselle mükemmel RGB panel hizalaması yapmanızı sağlar.

Kolay bakım için modüler tasarım


WUX6010'un bakımını yapmak çok kolaydır. Lamba ve hava filtresi projektörü kurulduğu yerden çıkartmaya gerek kalmadan sadece birkaç kolay adımda değiştirilebilir. WUX6010'un sunduğu Canon'un Üç Yıllık Gelişmiş Garantili Ödünç Hizmeti, cihazınızın bakımı veya onarımı yapılırken sonraki gün* kullanım için ödünç projektör sağlar.

*Sonraki günün anlamı, mümkün olan durumlarda, ödünç ürünün tamir talebinin yapıldığı günün ertesinde temin edilmesidir. Talep gün ortasında, hafta sonunda veya tatil günlerinde alınırsa ödünç ürün iki gün içinde temin edilir. Ödünç hizmeti şartlar ve koşullara bağlı olup sadece belli bölgelerde verilebilmektedir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WUX6010, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

Full HD video reproduced in perfect detail

Mükemmel ayrıntılara sahip Full HD görüntü üretimi

HDMI Port

HDMI Port

Supporting HD video, audio and control

HD video, ses ve kontrolü destekleme

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Crestron

Crestron

Compatible HDBaseT Transmitters

(Other transmitters may be compatible but have not been tested)

Manufacturer Type Model Name Connection via HDBaseT Note
Video Audio LAN RS-232C
Crestron Transmitter DM-TX-201-C Yes Yes Yes No This transmitter does not have an RS-232C terminal.
DM-TX-401-C Yes Yes Yes Yes
Kramer Transmitter TP-581T Yes Yes Yes Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices
TP-582T Yes Yes Yes Yes
AMX Transmitter DX-TX Yes Yes Yes No
Gefen Transmitter GEF-HDCAT5-ELRPOL(S) Yes Yes No No This transmitter does not support RS-232C when connected to the projector. The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
Atlona Transmitter AT-HDTX-RSNET Yes Yes No Yes The expected resolution may not be displayed with connection to some types of input devices.
CYP
PU-507-KIT Yes Yes Yes Yes


[Notes]
Set to HDBaseT for Serial Connection in the Menu.
Not compatible with “Extron XTP” specifications.