Canon XEED WX450ST

XEED WX450ST

Bu benzersiz, yenilikçi ve kompakt WXGA+ kısa yansıtma mesafeli kurulum projektörü %77 dikey lens kaydırma özelliğine sahiptir. 4500 lümen parlaklığıyla geleneksel projektörlerin yaklaşık üçte biri oranında yansıtma mesafesinden yüksek kaliteli görüntüler yansıtır.

Avantajlar

  • Doğal WXGA+ çözünürlük
  • Canon kısa yansıtma mesafeli lens
  • 4500 lümen
  • 2000:1 kontrast
  • Geniş aralıkta dikey ve yatay lens kaydırma
  • Resim-resim ve kenar harmanlama
  • HDMI™ ve DVI girişleri
  • Bilgisayarsız sunum
  • Kolay lamba ve filtre erişimi
  • Olağanüstü enerji tasarrufu

Detaylı Özellikler

Canon XEED WX450ST hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kısa yansıtma mesafeli kaydırılabilir lens ve olağanüstü parlaklık


Benzersiz XEED WX450ST son derece parlak, kompakt kurulumlu bir multimedya projektörüdür. Kısa yansıtma mesafeli Canon projeksiyon lensi olağanüstü geniş dikey ve yatay lens kaydırma aralığına sahiptir. Yansıtma mesafesi oranı yalnızca 0,571:1 olan bu yepyeni lens bozulmayı neredeyse tamamen ortadan kaldırır (genellikle %0,1). Geleneksel projektörlerin yaklaşık üçte biri oranında mesafeden, yani yalnızca 1,23 metreden 100 inç görüntü yansıtabilir. Kısa odak uzaklığına rağmen bu lens diyagonal boyutu 30 inç ile 300 inç arasında olan görüntüler yansıtır. Hem yatay hem de %77 gibi olağanüstü geniş aralıkta dikey kaydırma özelliğine sahip olan projektör ekranın yukarısına ve altına dikkat çekmeyecek şekilde yerleştirilebilir ve hem ön hem de arka yansıtma için uygundur.

Parlak, hareketli görüntüler


Yeni AISYS optik sistem, 4500 lümen parlaklığı ve 2000:1 kontrast oranıyla Canon'un gelmiş geçmiş en etkili sistemidir. Bu sayede görüntüler net, parlak, canlı olur ve XEED serisinden beklediğiniz olağanüstü gerçekçi renkleri ve net görüntü sunumunu elde edebilirsiniz.

Yeni nesil görüntü işleme


Etkileyici, mükemmel netlikte görüntüler sunan LCOS görüntü teknolojisi doğal WXGA+ çözünürlüğünü (1440 x 900 piksel) destekler. Profesyonel kalitedeki optik özelliklerinin yanı sıra WX450ST'nin yeni görüntü işleme motoru donanımsal kenar harmanlama, tümleşik kayıt ayarı (mükemmel RGB panel ayarını sağlamak için) ve yerleşik test şablonları gibi kurulumu kolaylaştıran özelliklerle doludur. İkiz dijital girişi destekleyen resim-resim görüntü modern video konferans uygulamaları için idealdir. 4 Noktalı Keystone Düzeltme işlevi hemen hemen her açıdan mükemmel geometrik özelliklerle görüntü yansıtılmasına yardımcı olur. Hareket Bulanıklığını azaltma ise hızlı video oynatımında görüntülerin keskinliğini korur.

Esnek kurulum için tasarlandı


Yeni üstü düz kasa akıllı ayak montajı seçeneklerine sahiptir ve gelişmiş çoklu projektör kurulumları için idealdir. Yığma, yukarı ve aşağı projeksiyon kolayca gerçekleştirilebilir.

Bağlantı seçenekleri


HDMI ve DVI-I terminalleri dijital giriş sunar. Bellenim ise doğrudan USB flaş sürücülerden görüntü yansıtılmasını da sağlayan USB bağlantı noktasıyla kolayca güncellenebilir. Crestron RoomView® hızlı birleşik uzaktan kumanda ve izleme özellikleri sunarken Ağ Çoklu Projeksiyon (NMPJ) işlevi LAN üzerinden kolayca görüntü yansıtılmasını sağlar.

Uzun ömürlü ve enerji tasarruflu


XEED WX450ST'in lambası ECO modunda kullanıldığında 5000 saate kadar dayanır. Özel ECO düğmesi düşük güçlü lamba modunu hemen etkinleştirir ve diğer güç tasarrufu özelliklerine doğrudan erişim sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WX450ST, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

HD Ready

HD Uyumlu

HDMI Port

HDMI Port

Crestron

Crestron