Canon XEED WX520

XEED WX520

Canon'un en kompakt WXGA+ kurulum projektörü. 5200 lümen parlaklık tüm zoom aralığında değişmeden* kalır.

Avantajlar

  • Doğal WXGA+ çözünürlük
  • 5200 lümen
  • 2000:1 kontrast
  • Dikey ve yatay kaydırmalı 1,8x zoom lens
  • Resim-resim ve kenar harmanlama
  • HDMI™ ve DVI girişleri
  • Bilgisayarsız sunum
  • Kolay lamba ve filtre erişimi
  • Sınıfında lider** enerji verimliliği

Detaylı Özellikler

Canon XEED WX520 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kompakt, yüksek parlaklığa sahip kurulum projektörü


XEED WX520 Canon'un en parlak, en kompakt WXGA+ kurulum projektörüdür. Yansıtma mesafesi ne olursa olsun parlak, net ve canlı görüntüler yansıtmak için kullanın.

Parlaklığı değişmez*


Canon'un yeni nesil AISYS optik sistemiyle olağanüstü 5200 lümen parlaklığın ve 2000:1 kontrast oranının tadını çıkarın. Sabit F2,8 diyafram açıklığı sayesinde 1,8x zoom projeksiyon lensinin tüm zoom aralığında parlaklık neredeyse hiç değişmez. Çoğu rakip modelin aksine zoom aralığının telefoto ucuna doğru azalma olmaz.

Görüntü özelliklerini güçlendirme


Yeni görüntüleme işlemcisi görüntü kalitesini artırır ve çoklu ekran ortamları için ideal olan yerleşik kenar harmanlama ile kayıt ayarı sunar. İki dijital kaynaktan desteklenen resim-resim işlevi bu modeli video konferansı için ideal kılar. Hareket bulanıklığını azaltma özelliği hareketli videolarda bile görüntü keskinliğini korurken 4 noktalı keystone düzeltme hemen hemen her açıdan yansıtma olanağı sağlar. Olağanüstü net ve ayrıntılı görüntüler sunan LCOS görüntü teknolojisi doğal WXGA+ çözünürlüğünü (1440 x 900 piksel) destekler.

Esnek, rahat çalışma


Entegre dikey ve yatay lens kaydırma özelliğine sahip olan XEED WX520 kolayca kurulabilir. Düz üst kısım ve akıllı ayak montaj seçenekleri sayesinde projektör farklı şekillerde yığılabilir veya yapılandırılabilir.

Bağlantı seçenekleri


Rakipsiz görüntü kalitesi için HDMI ve DVI terminallerini kullanarak dijital bağlantı kurabilirsiniz. Bellenim, projektörün doğrudan USB flaş sürücülerden görüntü yansıtılmasını da sağlayan USB bağlantı noktasıyla kolayca ve hızla güncellenebilir. Ağ Çoklu Projeksiyon (NMPJ) işlevi LAN üzerinden kolayca görüntü yansıtılmasını sağlarken Crestron RoomView® hızlı birleşik uzaktan kumanda ve izleme özellikleri sunar.

Rahat bakım


XEED WX520 yeni, daha dayanıklı optik bileşenleri sayesinde daha uzun bir hizmet ömrüne sahiptir. Lamba ECO modunda kullanıldığında 5000 saate kadar dayanır. Kolayca erişilebilen lamba ve hava filtresi ise projektör sökülmeden değiştirilebilir.

Olağanüstü enerji tasarrufu


XEED WX520 sınıfındaki** en düşük güç tüketimini sunar. Özel ECO düğmesi düşük güçlü lamba modunu ve diğer güç tasarrufu özelliklerini etkinleştirir.

*Parlaklık %5'e kadar azalabilir. Tek görüntü boyutuna göre.
**3000 - 6000 lümen projektörler, 0,8 inç veya daha küçük panel boyutu, tek lambalı modeller. Canon Inc araştırmasına göre Mayıs 2013 itibariyle.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WX520, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

HDMI Port

HDMI Port

HD Ready

HD Uyumlu

Crestron

Crestron