Canon XEED WX6000

XEED WX6000

XEED WX6000, LCOS ve AISYS teknolojisini motorlu lenslerle birleştirerek gerçek 5700 lümen renk parlaklığı ve geniş ekran projeksiyona geçiş yapan şirketler için ideal olan WXGA+ çözünürlük sunar.

Avantajlar

  • Doğal WXGA+ çözünürlük
  • LCOS teknolojisi
  • 5700 lümen renk parlaklığı
  • 1000:1 kontrast oranı
  • Motorlu zoom, odak ve lens kaydırma
  • 4 adet değiştirilebilir lens seçeneği
  • Gelişmiş RGB ve Gama Ayarı
  • DVI ve HDMI™ girişleri
  • PJLink™ uyumlu ağ bağlantı noktası
  • 360° kurulum

Detaylı Özellikler

Canon XEED WX6000 hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Parlak, ayrıntılı projeksiyon


5700 lümen gibi olağanüstü bir değere sahip olan XEED WX6000, ideal LCOS kurulum projektörüdür. Doğal WXGA+ (1440 x 900) yüksek çözünürlük sunan bu projektör, konferans salonları ve büyük alanlar gibi parlaklığın önemli olduğu alanlar için idealdir.

Yüksek görüntü kalitesi


0,7 inç LCOS panel ve Canon AISYS optik sistem, otel konferans salonları veya fuar merkezi gibi zorlu alanlarda bile seyircilerinizin yalnızca mükemmel, sorunsuz görüntüler görmelerini sağlar.

16:10 projeksiyon ve yüksek diyafram açıklığı oranı ipeksi görüntüler sunarak, bu modeli logolarını ve diğer önemli tasarımlarını sergileyen yaratıcı şirketler için ideal model yapar. 1000:1 kontrast oranı ile derin siyahlar ve canlı renkler elde edilir.

Rakipsiz Canon lens kalitesi


Kurulum projektörleri için olağanüstü hassas lensler gerekir; XEED WX6000 ise ihtiyacınız olan kaliteyi ve esnekliği size sunar. Canon lens teknolojisi ile üstün görüntü çözünürlüğüne ve maksimum ışık çıkışına sahip olabilirsiniz.

Görüntülerinizin en iyi yönlerini sergilemenizi sağlayan ½ piksel hassasiyetinde gelişmiş kurulum özellikleri, 3D, yığma, karışık sistem ve kubbe gibi çoklu projektör kurulumları için olmazsa olmazdır.

İdeal lensinizi seçin


Standart 1,5x zoom, geniş açı, 1,7x uzun zoom ve 1,95x ultra uzun zoom olmak üzere dört adet değiştirilebilir yüksek hassaslıkta lens, büyük alanlarda bile görüntü kalitesini koruma esnekliği sergiler.

Görüntülerinizi kontrol edin


XEED WX6000, görüntülerinizi orijinallerine sadık ve doğru şekilde sunmanızı sağlayan bir dizi akıllı özelliğe sahiptir. Ayrı RGB kontrolü, 6 Eksenli Renk ve Gama Ayrıntısı ayarlama özellikleri, kalibrasyonu uzmanlar tarafından yapılmış cihazlara çok yakın kalitede, olağanüstü renk eşleşmeleri elde edilmesin yardımcı olur.

Bağlama ve kullanma esnekliği


XEED WX6000 iş, eğitim ve kamusal sergileme ortamlarına uygun çok sayıda bağlantı seçeneği sunar. DVI ve HDMI™ terminalleri yüksek çözünürlüklü dijital görüntüler ve videolar yansıtmanızı sağlarken, ağ ve RS232C bağlantı noktaları da oda kontrol sistemi ve LAN ile kolay bağlantı sağlar. IP üzerinden kontrolve izleme sunan endüstri standardı PJLink™ de desteklenir. Bu özellikler, esnek 360° kurulum ile birlikte XEED WX6000'i şirketler için çok yönlü bir projektör yapar.

Maliyetten tasarruf edin, emisyonları azaltın


XEED WX6000'in ışık birimi başına 0,08 watt'tan düşük enerji tüketimi, sektördeki en iyi değerlerden biridir.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon XEED WX6000, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

For powerful brightness and a high contrast ratio

Güçlü parlaklık ve yüksek kontrast oranı için

HD Ready

HD Uyumlu

HDMI Port

HDMI Port

Industry standard control protocol

Endüstri standardı kontrol protokolü

Seri Komutlar

WX6000 uzaktan kumandasını ayarlamak için gerekli olan seri komutları indirin

İndir (pdf)

XEED Uygulama İncelemeleri

Case Study Gesundheit Nord Medical

Gesundheit Nord Sağlık Merkezleri

Canon'un video projektörleri "Gesundheit Nord Klinikverbund Bremen gGmbH" grubundaki doktorlara en keskin görüntüleri sunuyor. Grup, Canon'un XEED SX80 Mark II Medical video projektörlerini kullanarak günlük programını modernleştirdi. Artık Bremen'deki dört klinikte yapılan muayenelerde dijital X ışını sistemleri kullanılıyor.

Case Study inamo Restaurant

inamo Restoranı, Londra

2010'da 90'dan fazla Canon XEED projektör inamo st james'e kuruldu. Projektörler inamo'nun özel E-TableTM çözümünün bir parçasıdır. Bu çözüm, müşterilerin masalarındaki yansıtmalı ekrandan yemek siparişi vermelerini, dijital masa örtüsü seçmelerini, mutfaktaki "Şef Kamerasını" izlemelerini ve hatta eve dönmek için taksi çağırmalarını sağlıyor.