Connect Station CS100 nasıl kurulur ve kullanılır?

Bu videolar serisi size değerli anılarınızın kurulumu, bağlantısı, aktarımı, görüntülenmesi, paylaşımı ve yedeklenmesi adımlarında rehberlik edecektir.

one-place

Connect Station'ı kurma

Bu video size TV'niz ile bağlantı kurmadan cihazı açmaya ve dil seçimi yapmaya kadar Connect Station CS100'ü kullanmaya nasıl başlayacağınız konusunda yardımcı olacaktır.

Video görüntüleme

Connect Station'ı bağlantısını yapma

Evinizdeki Wi-Fi'a bağlanmayı, CANON iMAGE GATEWAY'de oturum açmayı ve sosyal ağlarınız ve bulut depolama alanınızı cihaza bağlamayı öğrenin.

Video görüntüleme

Connect Station'ınıza görüntü aktarma

Bu yardımcı bilgi size NFC aracılığıyla doğrudan kameranızdan, Wi-Fi'dan, hafıza kartından veya USB bağlantısından fotoğraflarınızı ve videolarınızı Connect Station CS100'e nasıl aktarabileceğinizi gösterecektir.

Video görüntüleme

İçeriklerinizi görüntüleme ve organize etme

Albümler oluşturarak ve akıllı telefonunuz veya tabletinizi kullanarak koleksiyonunuzdan en üst düzeyde fayda sağlayın ve anılarınızı yeniden yaşayın.

Video görüntüleme

Görüntülerinizi paylaşma

Anılarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Bu yardımcı bilgi size sosyal ağlarda paylaşım yapmayı, görüntüleri diğer Connect Station'lara göndermeyi ve kablosuz olarak yüksek kaliteli baskılar yapmayı gösterecektir.

Video görüntüleme

Yedekleme

Bu video size Connect Station CS100 içeriklerinizi güvende tutmak için yedeklemeyi ve verilerinizi kurtarmayı gösterecektir.

Video görüntüleme

Connect Station CS100 Kılavuzu

Connect Station CS100 cihazınızın kurulumu ve kullanımı ile daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen eksiksiz kılavuzu indirin

CS100 Kılavuzunu İndirin [PDF]