Connect Station CS100 nasıl kurulur ve kullanılır?

Bu videolar serisi size değerli anılarınızın kurulumu, bağlantısı, aktarımı, görüntülenmesi, paylaşımı ve yedeklenmesi adımlarında rehberlik edecektir.

one-place

Connect Station'ı kurma

Bu video size TV'niz ile bağlantı kurmadan cihazı açmaya ve dil seçimi yapmaya kadar Connect Station CS100'ü kullanmaya nasıl başlayacağınız konusunda yardımcı olacaktır.

Connect Station'ı bağlantısını yapma

Evinizdeki Wi-Fi'a bağlanmayı, image.canon'de oturum açmayı ve sosyal ağlarınız ve bulut depolama alanınızı cihaza bağlamayı öğrenin.

Connect Station'ınıza görüntü aktarma

Bu yardımcı bilgi size NFC aracılığıyla doğrudan kameranızdan, Wi-Fi'dan, hafıza kartından veya USB bağlantısından fotoğraflarınızı ve videolarınızı Connect Station CS100'e nasıl aktarabileceğinizi gösterecektir.

İçeriklerinizi görüntüleme ve organize etme

Albümler oluşturarak ve akıllı telefonunuz veya tabletinizi kullanarak koleksiyonunuzdan en üst düzeyde fayda sağlayın ve anılarınızı yeniden yaşayın.

Görüntülerinizi paylaşma

Anılarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın. Bu yardımcı bilgi size sosyal ağlarda paylaşım yapmayı, görüntüleri diğer Connect Station'lara göndermeyi ve kablosuz olarak yüksek kaliteli baskılar yapmayı gösterecektir.

Yedekleme

Bu video size Connect Station CS100 içeriklerinizi güvende tutmak için yedeklemeyi ve verilerinizi kurtarmayı gösterecektir.

Connect Station CS100 Kılavuzu

Connect Station CS100 cihazınızın kurulumu ve kullanımı ile daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen eksiksiz kılavuzu indirin

CS100 Kılavuzunu İndirin [PDF]

İlginizi çekebilecek ürünler...

eosbeginners

Yeni Başlayanlar için EOS

DSLR fotoğrafçılığına adım atarak kullanımı kolay ve harika görünen fotoğraflar ve videolar sunan bir fotoğraf makinesiyle daha yaratıcı kontrolün keyfini çıkarın.

register

Ürününüzü kaydettirin

Bize kendinizden bahsedin ve Canon'un ilham, haber, önerilerle dolu You Connect bültenine kaydolun.