Canon i-SENSYS LBP151dw

i-SENSYS LBP151dw

i-SENSYS LBP151dw; oldukça uygun fiyatlı, çeşitli kullanım alanları için ideal, hızlı, kompakt, PCL uyumlu, Wi-Fi ve mobil özellikli, siyah ve beyaz renk seçeneklerine sahip bir lazer yazıcıdır.

Avantajlar

  • Hızlı: Otomatik çift taraflı yazdırma ve Canon Hızlı İlk Yazdırma teknolojileri ile dakikada 27 çıktı ve 8 saniyelik ilk yazdırma süresi
  • Şık, sade ve kompakt tasarım
  • Mevcut altyapı ile uyumluluk için optimize edilmiş PCL5e/6 yazdırma
  • Wi-Fi ve ethernet ağı özellikli
  • Mobil uyumlu ve Google Cloud Print özellikli
  • Düşük güç tüketimi ve sınıfında lider enerji verimliliği.

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP151dw hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Hız, alan ve tasarruf


i-SENSYS LBP151dw yazıcı, oldukça uygun bir fiyata, yerden tasarruf sağlayan bir cihaz ile olağanüstü hız sunar. Uyku modundayken bile hızlı baskı almak için dakikada 27 sayfaya kadar yazdırma hızı; çift taraflı yazdırma, 8 saniyelik ilk sayfa çıkış süresi (FPOT) ve Canon'un Hızlı İlk Yazdırma teknolojileri ile desteklenir.

Wi-Fi, ağ ve mobil uyumlu


Yazıcıyı bir Ethernet veya Wi-Fi ağına bağlamak sadece tek bir tuşla mümkün. Ücretsiz eklenti ile Mopria özellikli herhangi bir mobil cihazdan kablosuz olarak baskı alabilirsiniz. Ayrıca, ücretsiz Canon PRINT Business uygulaması ile iOS veya Android cihazınızdaki gelişmiş birçok özelliğe erişebilirsiniz.

Google Cloud Print uyumlu


i-SENSYS LBP151dw, bilgisayar olmadan doğrudan buluta bağlanabilir. Google Cloud Print hesabınıza saniyeler içinde bağlayarak herhangi bir etkin cihazdan anında baskı almaya başlayabilirsiniz.

PCL uyumlu


BT uzmanları için i-SENSYS LBP151dw yazıcı, ağa sorunsuz bir şekilde bağlanarak ve kompakt, ucuz bir güvenilirlik sağlayarak sayısız sorun için mükemmel bir çözüm sunar.

Verimli, düşük güç tüketimi


Bu yazıcı, sessiz olması sayesinde perakendeciler, banka şubeleri ve otel resepsiyonları için idealdir ve düşük güç tüketimi sayesinde sınıfında lider bir enerji verimliliğine sahiptir.

Hepsi bir arada yazıcı kartuşu


Hepsi bir arada yazıcı kartuşu, bakım gerektirmeyen kullanım olanağı ve yüksek kaliteli güvenilir baskı çıktısı sağlar. Orijinal Canon lazer kartuşlarında toner, tambur ve bir temizleme ünitesi bulunur. Kartuşlar, saniyeler içerisinde kolayca değiştirilebilir.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP151dw, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

USB connection

USB bağlantısı

PCL Printing

PCL Baskı

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

i-SENSYS LBP151dw Derecelendirmeler ve incelemeler