Canon i-SENSYS LBP253x

i-SENSYS LBP253x

Bu hızlı, kompakt A4 Siyah Beyaz lazer yazıcı, kalitesi, basitliği ve paranızın karşılığını vermesiyle öne çıkar. Yazıcı; renkli dokunmatik ekran, NFC ve birçok esnek bağlantı seçeneği sunar.

Avantajlar

  • Küçük işletmeler ve çalışma grupları için ideal, kompakt ve sağlam NFC özellikli A4 Siyah Beyaz lazer yazıcı
  • Dakikada 33 sayfa gibi üretken bir hızla yüksek kaliteli belgeler üretir
  • Sezgisel renkli dokunmatik ekranla kolay kullanım
  • Canon Hepsi Bir Arada toner kartuşuyla her zaman aynı güvenilirlik ve kalite
  • NFC Dokun ve Yazdır işleviyle tüm uyumlu tablet veya akıllı telefonlardan doğrudan yazdırın
  • Doğrudan USB Flash bellek anahtarından bilgisayarsız yazdırmanın keyfini çıkarın
  • PIN kodu korumasıyla gizli belgeleri güvenle yazdırın
  • AirPrint™, Mopria ve Google Cloud Print desteğiyle mobil ve buluta hazır
  • iOS ve Android cihazlarınızdan en iyi şekilde faydalanabilmek için ücretsiz Canon uygulaması
  • Wi-Fi, PCL5e/6, Adobe® PostScript™ ve uniFLOW da dahil olmak üzere ağ ve iş akışı desteği

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP253x hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Çalışma grubu yazdırmasına mükemmel geçiş


Küçük ekipler, bu etkileyici donanıma sahip A4 Siyah Beyaz lazer yazıcıyla yüksek kaliteli belgeleri hızlı ve kolayca yazdırabilirler. i-SENSYS LBP253x'in kompakt boyutu ve profesyonel görünümü, müşteriyle yüz yüze olunan ortamlar veya yoğun çalışma ortamları için idealdir. Dakikada 33 sayfa hızlı çıkış ve boşta veya bekleme durumundan sadece birkaç saniye içinde başlatma olanağıyla günlük görevleri daha hızlı şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sezgisel kullanım


LBP253x’in kutudan çıkar çıkmaz kullanılmasına olanak sağlayan sezgisel 8,9 cm dokunmatik ekranı sayesinde mükemmel sonuçlar elde edin. Yazıcının akıllı, zaman tasarrufu sağlayan özelliklerine sadece birkaç dokunuşla ulaşılabilmesi sayesinde deneyimsiz kullanıcılar bile kolayca LBP253x’in potansiyelinden tam olarak faydalanabilir. Canon’un kolay değiştirilebilen ve ayrıca daha uzun süre dayanan yüksek verimliliğe sahip modelleri de bulunan Hepsi Bir Arada kartuş tasarımı sayesinde toner kartuşlarını her değiştirdiğinizde, aynı güvenilirliğe ve kaliteye sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Mükemmel mobil ve bulut desteği


Bugünün çalışanları konumlar ve cihazlar arasında sorunsuzca hareket edebilme esnekliğinin keyfini çıkarıyorlar. Nasıl ve nerede çalışmayı tercih ederseniz edin, LBP253x yazıcınız her zaman hazır ve erişilebilir durumdadır. Apple AirPrint™ ile iPhone® veya iPad® cihazınızdan ya da Mopria uyumluluğu sayesinde Android/Google cihazınızdan yazdırın. İş yerlerinde Google kullanan kuruluşlar için LBP253x, Google Cloud Print kullanımına hazır olarak gelir.

Kolayca bağlanın ve yazdırın


Daha fazla basitlik ve esneklik için neden LBP253x’in Dokun ve Yazdır NFC bağlantısını kullanmıyorsunuz? Tüm uyumlu mobil cihazları eşleştirin ve Canon PRINT Business uygulamasını kullanarak doğrudan yazdırın. Bu kadar basit. Alternatif olarak, LBP253x’in PDF, JPEG veya TIFF dosyalarını doğrudan USB Flash anahtarından yazdırmanıza ve önizlemenize olanak sağlayan bilgisayarsız yazdırma seçeneğini kullanın. Bunlar gibi akıllıca düşünülmüş özellikler sayesinde, LBP253x tüm yazdırma senaryolarına zahmetsizce uyum sağlar ve işletmenizin sorunsuz çalışmasına yardımcı olur.

Bilgilerinizi ve maliyetlerinizi korur


Özel ve gizli belgeleri bilgisayarınızdan veya akıllı telefonunuzdan PIN kodu kullanarak güvenli şekilde yazdırmanıza olanak sağlayan Güvenli Baskı işleviyle içiniz rahat olsun. LBP253x, kağıt israfını azaltan çift taraflı baskı ve yazıcı kullanılmadığında elektrik tasarrufu sağlayan Otomatik Kapatma gibi özelliklerle karlılığınızı da korur.

Ağ ve entegresyona hazır


LBP253x, daha büyük ölçekli kurumsal ortamlara sorunsuz uyum sağlayan gelişmiş ağ olanakları sunar. PCL5e/6 ve Adobe® PostScript™ desteği bu yazıcıyı yönetilen ortamlar için ideal bir seçenek haline getirirken, BT Yöneticilerinin ayarları tesisi ziyaret etmesine gerek olmadan izlemesine ve güncellemesine olanak sağlayan Uzak Kullanıcı Arabirimi önemli miktarda zaman tasarrufu sağlar. Yönetilen baskı hizmet ve Canon filo operatörlerinin takdirini kazanan Canon uniFLOW çıktı yönetimi platformu, bu yazıcıyı kesintisiz yüksek performans sunan bir seçenek haline getirir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP253x, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

USB connection

USB bağlantısı

Colour Touch Panel

Renkli Dokunmatik Panel

+1 Optional Paper Cassette

+1 Opsiyonel Kağıt Kaseti

PCL Printing

PCL Baskı

PostScript Printing

PostScript Baskı

Secure print

Güvenli baskı

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

i-SENSYS Touch & Print

Dokun ve Yazdır

Sonraki Adımlar

Mobil Çözümler

Mobil cihazlardan kolayca yazdırın

Easy Service Plan

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Ürün resimleri yalnızca örnek verme amaçlıdır. Bazı özellikler opsiyoneldir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürünün teknik özelliklerine bakın veya Canon temsilcinizle iletişim kurun.