Canon i-SENSYS LBP352x

i-SENSYS LBP352x

Esnek medya işleme özellikleriyle kompakt bir yapıda hızlı, siyah beyaz lazer yazıcı, çok yönlülüğe ve hıza ihtiyaç duyulan zorlu ortamlar için idealdir.

Avantajlar

  • Hızlı baskı: 62 sayfa/dakika (A4), 75 sayfa/dakika (A5 – Yatay)*
  • 3.600 adede kadar çıkarılabilen sayfa kapasitesi ve çeşitli opsiyonel kaset yapılandırmalarıyla oldukça üretken
  • Daha az yer kaplaması sayesinde tüm ortamlara uygundur
  • Mobil yazıcı desteğiyle akıllı telefonlar ve tabletlerden baskı
  • Yüksek kapasiteli Canon toner kartuşlarının kullanımıyla çalıştırma bakımından verimli
  • Ağınızın parçası olarak yönetimi kolay
  • Opsiyonel güvenli baskı ve depolama
  • Atığı azaltmak ve maliyet tasarrufu yapmak için kolay çift taraflı baskı

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP352x hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Hızlı ve esnek baskı


Dakikada 62 sayfa siyah beyaz baskı ve esnek yapılandırma seçenekleriyle LBP352x, güvenilir ve çok yönlü bir yazıcı talep eden yoğun çalışma ortamları için idealdir. Dört adede kadar kağıt kaseti seçeneğinin yanı sıra opsiyonel bir yüksek kapasiteli kağıt destesi, bu yazıcıyı kolayca yapılandırılabilir ve oldukça üretken hale getiriyor.

Daha az yer kaplayan yüksek kapasite


Üretken olmak için yüksek kapasiteli bir yazıcıya ihtiyaç duyarsınız. LBP352x tam da bu nedenle standart olarak 600 sayfalık kapasiteye sahip ve 3.600 sayfaya kadar genişletilebiliyor. Ofiste size eşlik eden bu kompakt ve yetenekli yazıcının yüksek kapasitesi küçük bir boyutta sunuluyor. Değiştirmeye kadar daha fazla sayfa yazdırmanıza olanak tanıyan yüksek verimli bir toner kartuşu sizi çok daha üretken kılar. Baskı işi ne olursa olsun, LBP352x çok yönlülük için tasarlandı. A5'ten A4 çift taraflı belgelere kadar saniyeler içinde yazdırmaya hazır.

Bulut ve mobil baskı


LBP352x'in Apple AirPrint (iOS) ve Mopria (Android) desteği sayesinde tüm uyumlu cihazlarla kolayca baskı alabilirsiniz. Canon PRINT Business uygulamasıyla daha gelişmiş özelliklerden de faydalanabilirsiniz. LBP352x, iş yerinde Google kullananlara yönelik olarak sorunsuz entegrasyon için Google Cloud Print ile uyumludur.

Akıllı ağ bağlantısı ve yönetim özellikleri


LBP352x, yazıcı filonuza ekleyebileceğiniz muhteşem bir çok yönlü yazıcıdır. PCL5e/6 ve Adobe PostScript yazıcı dilleri desteği sayesinde yönetilen ağ ortamlarına kolayca entegre edilebilir. LBP352x yönetilen baskı hizmetleri ortamlarına da eşit derecede uygundur ve Canon’un e-Bakım uzaktan hizmet yönetimi sistemiyle uyumludur. LBP352x, Canon’un uniFLOW çıktı yönetimi platformuyla da entegre edilerek size My Print Anywhere'in verimliliği ve güvenliğinin yanı sıra ekstra finansal avantajlar ve maliyet azaltma imkanı sunar.

Ödüller

Maliyet takibi, güvenli ve mobil baskı, tarama iş akışı ve cihaz yönetimi konularında sunduğumuz çok yönlü teklifler için ödüle layık görüldük. uniFLOW Online, opsiyonel bir çözüm olarak sunulur.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP352x, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

+4 Optional Paper Cassette

+4 Opsiyonel Kağıt Kaseti

PCL Printing

PCL Baskı

PostScript Printing

PostScript Baskı

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Broşür

* A5 Kaset C-A1 gereklidir

Ürün resimleri yalnızca örnek verme amaçlıdır. Bazı özellikler opsiyoneldir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürünün teknik özelliklerine bakın veya Canon temsilcinizle iletişim kurun.