Canon i-SENSYS LBP6230dw

i-SENSYS LBP6230dw

Otomatik çift taraflı yazdırma, çok sayıda enerji ve zaman tasarrufu sağlamanın yanı sıra ağ ve mobil için hazır olan ve yerden kazandıran bu Wi-Fi siyah beyaz lazer yazıcı, tüm küçük ofisler ve ev-ofisler için idealdir.

Avantajlar

  • Wi-Fi, ağ ve mobil için hazır siyah beyaz lazer yazıcı
  • Canon Mobil Yazıcı uygulaması ile akıllı cihazlardan kolayca yazdırın
  • Otomatik çift taraflı yazdırma ile zaman ve paradan tasarruf edin
  • Sınıfında lider enerji tasarrufundan yararlanın
  • 25 ppm hızlı, yüksek kaliteli siyah beyaz baskılar

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP6230dw ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Yerden kazandıran Wi-Fi siyah beyaz lazer yazıcı


Kablosuz, Ethernet ve mobil bağlantıları olan, otomatik çift taraflı yazdırma özelliğine sahip, hızlı, kompakt ve enerji tasarruflu bu siyah beyaz lazer Wi-Fi yazıcı, küçük ofislere ve ev-ofislerine uygundur; neredeyse her boyuttaki masalara sığar.

Wi-Fi, ağ ve mobil için hazır


Wi-Fi, ağ ve mobile hazır cihazlar ile istediğiniz şekilde kesintisiz olarak yazdırın. Kablosuz ağınıza bağlanması çok kolaydır - yazıcı üzerindeki Wi-Fi tuşuna basmanız yeterlidir. Mobil yazdırma da son derece kolaydır. Sadece ücretsiz Canon Mobil Yazıcı uygulamasını indirin; yazıcınızda hızlı ve kolay bir şekilde Apple iOS veya Android cihazlardan yazdırmanın keyfini çıkarın.

Hızlı, üretken performans


Etkileyici 25 ppm lazer yazdırma hızı ve uyku modundan hızlı bir şekilde çıkmayı sağlayan Canon'un Hızlı İlk Yazdırma teknolojileri sayesinde işlerinizi kolayca yetiştirebilirsiniz. Bu cihaz, açılırken 10 saniyeyle birlikte İlk Yazdırma Süresi (FPOT) olan 6 veya daha az saniye içinde harekete geçer.

Otomatik çift taraflı baskı


Kağıttan tasarruf edin ve otomatik çift taraflı yazdırmayla iş belgelerinize ekstra profesyonellik kazandırın.

Sıradışı lazer kalitesi


Otomatik Görüntü Geliştirmeyle 1200 x 1200 dpi'ye varan baskı çözünürlüğü sayesinde en yüksek netliğe sahip, en canlı metinleri ve en ayrıntılı grafikleri sunar. MS (Manyetik Küresel) Tonerimiz, her baskıda optimum sonuçlar verir.

Enerji tasarruflu


Bu yazıcı, Canon'un İstek Üzerine sabitleme teknolojisi sayesinde enerji tasarrufunda sınıfının lideridir, uyku modunda sadece 0,9 Watt güç tüketir ve ısınma süresi neredeyse sıfırdır. Ön kısmında yer alan kullanışlı güç düğmesi, birimi kapatmayı kolaylaştırarak enerji maliyetlerini ve çevre üzerindeki etkisini daha da azaltır. Ayrıca önceden belirlenmiş bir süre geçtiğinde yazıcıyı sizin için kapatan özelleştirilebilir bir Otomatik Kapatma modu vardır.

Sessiz kullanım


Canon'un eşsiz motor tasarımı sayesinde yazıcı bekleme modundayken sessizdir, çalışma esnasında ise olağanüstü derecede sessizdir; böylece dikkatiniz dağılmadan işinize odaklanabilirsiniz.

Hepsi Bir Arada kartuş


Geri dönüştürülebilen Hepsi Bir Arada kartuş, bakım gerektirmeyen kullanım olanağı ve güvenilir yüksek kaliteli çıktı sağlar. Orijinal Canon Laser Kartuş toner, tambur ve temizleme üniteleri içerir; herhangi bir karışıklık veya kirlenme olmadan birkaç saniye içinde değiştirilebilir.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP6230dw, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

High print quality

Yüksek baskı kalitesi

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

USB connection

USB bağlantısı

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Sonraki Adımlar

Mobil Çözümler

Mobil cihazlardan kolayca yazdırın

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan

Ürün resimleri yalnızca örnek verme amaçlıdır. Bazı özellikler opsiyoneldir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürünün teknik özelliklerine bakın veya Canon temsilcinizle iletişim kurun.