Canon i-SENSYS LBP6680x

i-SENSYS LBP6680x

Yeni nesil lazer yazıcılarını MEAP ile buluşturan i-SENSYS LBP6680x üretkenlik, güvenlik, çevre ve çözüm entegrasyonuna yönelik yeni standartlar belirliyor.

Avantajlar

  • 33 sayfa/dakika baskı hızı, 6 saniye İlk Kopya Çıkış Süresi
  • 1200 x 1200 dpi baskı çözünürlüğü
  • 768 MB dahili bellek
  • Kullanışlı İşlem Paneli
  • PCL5e/6 ve Adobe® Postscript desteği
  • Gigabit Ethernet
  • Gömülü MEAP
  • IPSec ve LAN IEEE 802.1x uyumlu
  • USB depolama ile doğrudan baskı

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP6680x ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Yeni nesil teknoloji


Uygulama geliştirmeye yönelik Java tabanlı platformumuz MEAP'ın yerleşik olarak bulunması, i-SENSYS LBP6680x'in çözümlere dahil edilmesine yönelik özelleştirilmiş uygulamalar geliştirilmesine olanak sağlar. Bu platform ayrıca yazıcının uniFLOW'a sorunsuzca entegre olmasını sağlar ve baskı çıktısı yönetimini çok daha kolay hale getirirken maliyeti azaltır.

Yüksek performanslı tek renk lazer


Ağda kullanıma hazır i-SENSYS LBP6680x yoğun çalışma gruplarında üretkenliği en üst düzeye çıkarır. Masaüstüne yerleştirilebilecek kadar kompakt olması sayesinde, kullanıcılar yakınlarında tek renkli bir lazer yazıcı bulundurma rahatlığına kavuşur. Profesyonel kalitedeki belgeleri dakikada 33 sayfa gibi bir hızla, sessiz ve hızlı şekilde yazdırır. 6 saniye veya daha kısa süren İlk Kopya Çıkış Süresi ile belgelerinizi almak için uzun süre beklemenize gerek yok.

Yüksek kaliteli yazdırma


Her zaman profesyonel baskı kalitesi sağlar. i-SENSYS LBP6680x, tüm baskılar için mükemmel sonuç ortaya çıkaracak şekilde 1200 x 1200 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sunar. Yazıcı, büyük ve karmaşık belge ve grafikleri desteklemenin yanı sıra ağ üzerinden baskı talepleriyle başa çıkabilmesine olanak sağlayan 768 MB standart bellekle birlikte verilir.

Kullanımı kolay


En deneyimsiz kullanıcılar bile i-SENSYS LBP6680x'i kolayca kullanabilir. Sezgisel 5 satırlı LCD ekran, cihaz kurulumunu ve farklı ayarlar arasında gezinmeyi kolaylaştırır.

Tam ağ entegrasyonu


i-SENSYS LBP6680x baskı kaynaklarının kolayca paylaşılabilmesi için ağa sorunsuz şekilde entegre olur. Yerleşik Gigabit Ethernet bağlantısı, zorlu iş yüklerinin ağ performansını etkilemeden işlenmesine olanak sağlar. Ayrıca sektör standardı PCL5e/6 ve Adobe® Postscript baskının desteklenmesi sayesinde işletme faaliyetlerinizle yakın entegrasyona olanak sağlar.

Bilgi güvenliği


imageRUNNER ADVANCE çok işlevli yazıcılarımızda kullanılan aynı gelişmiş özelliklerle bilgilerinizi koruyun ve güvende tutun. Bu özellikler ayrıca IPSec ve LAN IEEE 802.1x uyumluluğunu içerir. İsteğe bağlı güvenli posta kutusu baskısı, gizli bilgilerin yanlış kişilere ulaşmasını engeller.

USB depolama ile doğrudan baskı


i-SENSYS LBP6680x ile, tüm USB depolama ortamlarından doğrudan baskı yapabilirsiniz. Desteklenen tüm dosya türlerini seçmek (Tiff, JPEG, PDF ve XPS) ve belgeleri hızlı yazdırmak için net ekranı kullanın.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP6680x, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

PCL Printing

PCL Baskı

USB connection

USB bağlantısı

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

+1 Optional Paper Cassette

+1 Opsiyonel Kağıt Kaseti

User friendly LCD display

Kullanıcı dostu LCD panel

High print quality

Yüksek baskı kalitesi

Optional Secure print

İsteğe Bağlı Güvenli Baskı

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Sonraki Adımlar

Mobil Çözümler

Mobil cihazlardan kolayca yazdırın

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan