Canon i-SENSYS LBP7018C

i-SENSYS LBP7018C

Canon'dan en küçük ve en uygun fiyatlı renkli lazer yazıcı. Kullanımı kolay bu renkli lazer yazıcı, ödün vermeyen kalite ve rakipsiz enerji verimliliği sunar.

Avantajlar

  • Yerden kazandıran tasarım
  • 4 sayfa/dakika hızında renkli, 16 sayfa/dakika hızında siyah beyaz lazer baskı
  • Hızlı İlk Baskı teknolojileri
  • Enerji tasarruflu
  • 2400 x 600 dpi baskı çözünürlüğü
  • Kolay toner kartuşu değişimi

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP7018C ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Şık, az yer kaplayan tasarım


i-SENSYS LBP7018C'nin kompakt tasarımı ve sessiz çalışması, onu, küçük ofis veya ev ofisinde kullanım için ideal masaüstü yazıcı yapar. Küçük boyutlu ve her zaman hazır olan bu uygun maliyetli lazer yazıcı, benzersiz kalitede renkli baskı olanağı sunar.

Hızlı baskı


Baskı almak istediğinizde, Canon'un Hızlı İlk Baskı teknolojileri sayesinde, beklemenize gerek yok. Tek renklide 16 sayfa/dakika, renklide ise 4 sayfa/dakika hızla baskı yapar ve tek renklide İlk Baskı Çıkış Süresi yalnızca 13,6 saniyedir - böylelikle, ilk baskı çıkışında gecikme süresini en aza indirir.

Canlı çıktılar - renkli ve siyah beyaz baskılar


Mükemmel kalitede baskılarla izinizi bırakın. 2400 x 600 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü sayesinde, ayrıntılardaki iyileşmeyi, metinlerdeki netlik ve canlılığı ve gri tonlamalardaki düzgünlüğü fark edeceksiniz. Canon'un üstün görüntü işleme teknolojisi ve yenilikçi S-Toner'i en iyi kalitede renkli çıktı alınmasını sağlar.

Düşük enerji tüketimiyle maliyetleri azaltın


i-SENSYS LBP7018C'nin üstün enerji verimliliği, karbon ayak izinizi azaltmanın yanı sıra, paradan tasarruf etmenize ve sahip olma maliyetini düşürmenize yardımcı olacak. Canon'un en çevre dostu ürünleri sağlama konusundaki kararlılığının bir parçası olarak, bu renkli lazer yazıcı Energy Star sertifikalıdır. Tipik Elektrik Tüketimi (TET) derecesi yalnızca 0,5 kWh'dir ve uyku modunda yalnızca 1,1 watt kadar elektrik tüketmesi, onu sınıfının en verimli yazıcılarından birisi yapar.

Kullanımı ve çalıştırması kolay


Bu yazıcının kurulması ve çalıştırılması sıradışı basitliğe sahiptir. Toner kartuşları kolayca yerleştirilir ve kendine özgü ses azaltma özellikleri çalışma ortamının daha sessiz ve daha keyifli olmasına katkıda bulunur, böylelikle işinize özgürce odaklanabilirsiniz. Kullanıcı dostu Canon CAPT yazıcı sürücüsünün size zaman kazandıracağı ve üstün kalitede renkli çıktılar sunacağı konusunda içiniz rahat olsun.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP7018C, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

USB connection

USB bağlantısı

High print quality

Yüksek baskı kalitesi

Canon Advanced Printing Technology

Canon Gelişmiş Baskı Teknolojisi

Sonraki Adımlar

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan