Canon i-SENSYS LBP7110Cw

i-SENSYS LBP7110Cw

Bu kompakt A4 lazer yazıcı, hem renkli hem de siyah beyaz olarak dakikada 14 sayfaya kadar baskı özelliği sunmaktadır. Yerleşik Wi-Fi ile, tutarlı, yüksek kaliteli sonuçlar isteyen küçük işletmeler için ideal tercihtir.

Avantajlar

  • Profesyonel kalitede A4 renkli çıktı
  • Küçük işletmeler için ideal, zarif, göze batmayan tasarım
  • Küçük çalışma gruplarında paylaşım için idealdir
  • Hem siyah beyaz hem renkli baskıda dakikada 14 sayfa
  • 1200 x 1200 dpi'ye kadar baskı çözünürlüğü
  • Wi-Fi bağlantısı
  • Hepsi-Bir-Arada renkli kartuşlar

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP7110Cw ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Her zaman üstün baskılar alın


Küçük ofisler ve çalışma grupları profesyonel kalitede A4 renkli lazer baskılar oluşturabilir. 1200 x 1200 dpi baskı çözünürlüğü ile LBP7110Cw, yüksek kalitede tamamen renkli satış raporları, pazarlama varlıkları veya net grafikler ve ayrıntılı metinler içeren belgeler oluşturmak için idealdir. LBP7110Cw ile önemli baskı işleri için dış kaynak maliyeti olmadan tutarlı bir şekilde etkileyici sonuçlar almak kolaydır.

Kompakt ve kullanışlı tasarım


LBP7110Cw'in zarif, göze batmayan biçimi işletme ortamlarına kolayca uyar. Az yer kapladığı için bu masaüstü yazıcı boş alanın değerli olduğu ortamlara uyar. Modern tasarımı ve sessiz çalışma özelliği sayesinde müşterinin görebileceği ortamlarda göze batmaz.

Daha kolay paylaşım için ağ ve Wi-Fi özelliklidir


LBP7110Cw, kişisel kullanım için özelleştirilmiş olmasının yanı sıra ağ arabirimi sayesinde verimli özelliklerinin küçük çalışma grupları arasında paylaştırılabilmesi için de özel olarak tasarlanmıştır. Uzak Kullanıcı Arabirimi (RUI), kullanıcıların ve yöneticilerin makine durumunu tarayıcılarından kontrol edip yönetmelerine imkan tanır. LBP7110Cw kullanışsız ve sınırlayıcı kablolar olmadan kablosuz bir ağa zahmetsiz bağlantı sağlamak için yerleşik Wi-Fi'a sahiptir.

Zamandan tasarruf edin ve daha fazla verimlilik sağlayın


Hem siyah beyaz hem renkli baskıda dakikada 14 sayfa çıktı özelliği önemli veya zamanı kısıtlı işlerinizi daha çabuk tamamlamanızı sağlar. Canon'un Hızlı İlk Baskı teknolojisi uyku modundan çıkma tepki süresini hızlandırır, böylece değerli zamanınızı yazıcınızın ısınmasını bekleyerek harcamazsınız. 150 yapraklık kaset doldurma sürelerini en aza indirir, böylece iş akışınız akıcı ve üretken kalır.

Kolay yönetim ve bakım


Hepsi-Bir-Arada kartuş sistemi bakım süresini azaltır ve sürekli yüksek kalitede çıktı sağlar. Daha yüksek verimliliğe sahip siyah toner kartuşu sayesinde kapalı kalma süresini daha da azaltabilirsiniz. Tonerin, tamburun ve temizleme birimlerinin içinde bulunduğu kartuşu değiştirmeniz yeterlidir; yazıcınız adeta yepyeni olur. Kullanışlı önden yükleme kolay, hızlı ve temiz kartuş değişimine olanak verir.

Uygun maliyetli, enerji tasarruflu seçim


LBP7110Cw uyku modundayken yalnızca 0,9 watt kullanır. Energy Star® sertifikalıdır ve piyasa lideri TEC* (Tipik Enerji Tüketimi) derecesine sahiptir ve bu sayede çevre, sürdürülebilirlik ve maliyet azaltma hedeflerinize uymanıza yardımcı olur.
* TEC bir ürünün bir hafta boyunca tipik elektrik tüketimini ifade eder. Test yöntemi Energy Star® tarafından tanımlanmıştır: http://www.eu-energystar.org.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP7110Cw, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

USB connection

USB bağlantısı

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

Use and share wirelessly

Kablosuz olarak kullanın ve paylaşın

Sonraki Adımlar

Mobil Çözümler

Mobil cihazlardan kolayca yazdırın

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan