Canon i-SENSYS LBP712Cx

i-SENSYS LBP712Cx

Hızlı, yüksek kaliteli renkli lazer baskı ve yüksek kağıt kapasitesine yönelik esnek yapılandırma seçenekleriyle bu kompakt yazıcı, iş yerinizin çok daha üretken bir yer haline gelmesini sağlar.

Avantajlar

  • 38 sayfa/dakika (A4) ve 59 sayfa/dakika hızlı renkli baskı (A5 – Yatay)*
  • Opsiyonel kağıt kasetleri ve yapılandırma seçenekleriyle 2.300 adede kadar çıkarılabilen sayfa kapasitesinin sunduğu üretkenlik
  • Daha az yer kaplaması sayesinde farklı ortamlara uygundur
  • Mobil yazıcı desteğiyle akıllı telefonlar ve tabletlerden baskı
  • Daha yüksek kapasiteli Genuine Canon toner kartuşlarının kullanımıyla çalıştırma bakımından verimli
  • Daha hızlı, enerji verimliliği sunan baskı için yeni yüksek performanslı S Toner
  • Kartuşu kolayca takmak için otomatik toner kapağı çıkarma özelliği
  • Ağınızın parçası olarak yönetimi kolay
  • Opsiyonel güvenli baskı ve depolama
  • Maliyetleri ve atığı azaltmak için kolay çift taraflı baskı

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP712Cx hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Hızlı ve esnek baskı


Dakikada 38 sayfa tam renkli baskıyla LBP712Cx, güvenilir ve çok yönlü bir yazıcı talep eden yoğun çalışma ortamları için idealdir. 4 adede kadar yüksek kapasiteli kağıt besleyici kaseti ekleme olanağı, bu yazıcıyı modern iş yerleri için mükemmel kılıyor.

Daha az yer kaplayan yüksek kapasite


Üretken olmak için yüksek kapasiteli bir yazıcıya ihtiyaç duyarsınız. LBP712Cx tam da bu nedenle standart olarak 650 sayfalık kapasiteye sahip ve 2.300 sayfaya kadar genişletilebiliyor. Ofiste size eşlik eden bu kompakt ve yetenekli yazıcının yüksek kapasitesi küçük bir boyutta sunuluyor. Baskı işi ne olursa olsun, LBP712Cxis çok yönlülük için tasarlandı. A5'ten A4 çift taraflı belgelere kadar saniyeler içinde yazdırmaya hazır.

Hareket halindeyken çalışma


LBP712Cx'in Apple AirPrint (iOS) ve Mopria (Android) desteği sayesinde tüm uyumlu cihazlarla kolayca baskı alabilirsiniz. Canon PRINT Business uygulamasıyla daha gelişmiş özelliklerden de faydalanabilirsiniz. LBP712Cx, iş yerinde Google kullananlara yönelik olarak sorunsuz entegrasyon için Google Cloud Print ile uyumludur.

Daha yüksek kapasiteli toner kartuşları


Canon, toner kartuşlarını her zamankinden daha iyi hale getirmek için yeniden tasarladı. Kartuşun içinde bulunan toner kapağı, kartuş yerleştirildiğinde otomatik olarak çıkarılarak atık ve kurulum süresini azaltıyor. Aynı kompakt boyuta sahip olan yeni Genuine Canon toner kartuşları artık daha yüksek kapasitesiyle çok daha üretken olmanıza olanak tanıyor.

Canon'un olağanüstü görüntü kalitesi


İster önemli toplantılar için sunumların, isterseniz müşterilerle paylaşacağınız broşürlerin baskısını alıyor olun; LBP712Cx lazer kalitesindeki baskılarda üstün renkli grafikler, görüntüler ve metinler üreterek okuyanların üzerinde daha fazla etki yaratır. Canon’un dünyaca ünlü görüntü uzmanlığı, her büyüklükten işletmelerin ince çizgiler, net metinler ve yüksek çözünürlükle profesyonel görünümlü belgeler üretmesine olanak tanıyarak modern işletmelerin yaratmak istedikleri olumlu izlenimi yaratır.

Akıllı ağ özellikleri


LBP712Cx, yazıcı filonuza ekleyebileceğiniz muhteşem bir çok yönlü yazıcıdır. PCL5e/6 ve Adobe PostScript yazıcı dilleri desteği sayesinde yönetilen ağ ortamlarına kolayca entegre edilebilir. LBP712Cx yönetilen baskı hizmetleri ortamlarına da eşit derecede uygundur ve Canon’un e-Bakım uzaktan hizmet yönetimi sistemiyle uyumludur. LBP712Cx, Canon’un uniFLOW çıktı yönetimi platformuyla da entegre edilerek size My Print Anywhere'in verimliliği ve güvenliğinin yanı sıra ekstra finansal avantajlar ve maliyet azaltma imkanı sunar.

Ödüller

Maliyet takibi, güvenli ve mobil baskı, tarama iş akışı ve cihaz yönetimi konularında sunduğumuz çok yönlü teklifler için ödüle layık görüldük. uniFLOW Online, opsiyonel bir çözüm olarak sunulur.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP712Cx, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

+3 Optional Paper Cassette

+3 İsteğe Bağlı Kağıt Kaset

PCL Printing

PCL Baskı

PostScript Printing

PostScript Baskı

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Broşür

* Standart kasetten

Ürün resimleri yalnızca örnek verme amaçlıdır. Bazı özellikler opsiyoneldir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürünün teknik özelliklerine bakın veya Canon temsilcinizle iletişim kurun.