Canon i-SENSYS LBP7210Cdn

i-SENSYS LBP7210Cdn

Enerji tasarruflu ve ağa hazır olan bu kompakt renkli lazer yazıcı, verimli otomatik çift taraflı baskı özelliği ile hızlı, profesyonel çıktılara ihtiyaç duyan küçük çalışma grupları için idealdir.

Avantajlar

  • Kompakt, göze batmayan, renkli lazer yazıcı
  • Dakikada 20 renkli ve siyah beyaz sayfa
  • Yüksek kalitede profesyonel renkli çıktı
  • 9600x600 dpi'ye kadar eşdeğer baskı çözünürlüğü
  • Hızlı İlk Baskı teknolojileri
  • Otomatik çift taraflı baskı
  • Hepsi-Bir-Arada kartuş
  • Ağa hazır

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP7210Cdn Daha yakından bakın

Performans geliştirme özellikleri


Küçük çalışma grubunuzun hızlı ve güvenilir bir yazıcıyı paylaşması gerekiyorsa, LBP7210Cdn isteyebileceğiniz her şeyi sunar. Hem renkli hem siyah beyaz olarak dakikada 20 sayfa baskı hızı ve az yer kaplayan, göze batmayan tasarımıyla, LBP7210Cdn kompakt boyut ile yüksek performansı etkileyici bir şekilde birleştiriyor.

Her zaman etkileyici sonuçlar


Standart olarak Otomatik Görüntü Geliştirme (AIR) ile 9600 x 600 dpi'ye eşdeğer çözünürlüğü sayesinde, LBP7210Cdn her zaman üstün renk kalitesi sunar. Sunumlar, raporlar, profesyonel kalitede mektuplar gibi çok çeşitli belgeleri, canlı renkler ve keskin siyah beyaz formlarda yazdırmanıza olanak sağlar.

Zamandan tasarruf edin ve daha üretken olun


LBP7210Cdn üretkenliğinizi artırmanıza yardımcı olmak için çok çeşitli özellikler sunar. Hızlı İlk Baskı teknolojisi sayesinde, LBP7210Cdn'in İlk Kopya Çıkış Süresi yalnızca onaltı saniyedir ve bekleme sürelerini neredeyse ortadan kaldırır. Standart olarak 250 yapraklık kaset ve 50 yapraklık tepsiyle donatılmıştır. İlave 250 yapraklık kaset ile toplam 550 yapraklık kağıt kapasitesi sunar. Bu sayede yenileme döngüleri uzar ve kesintiler azalır. Verimli, otomatik çift taraflı baskı özelliği baskı işlerinizi tamamlarken, maliyetlerden tasarruf etmenizi ve daha profesyonel görünümlü belgeler oluşturmanızı sağlar.

Ağa hazır


Küçük çalışma grupları, ağa hazır olan bu ünite ile verimli renkli baskı olanağını paylaşabilir. Yerleşik ağ arabirimi esnekliği ve bağlanabilirliği en üst düzeye çıkarırken, BT Yöneticileri, LBP7210Cdn'in standart web tarayıcıları ile ağ üzerinden kolayca yönetilebilmesini ve izlenebilmesini sağlayan Uzak Kullanıcı Arabirimi'nin (RUI) rahatlığını çıkarır.

Kolay ve ekonomik bakım


Hepsi-Bir-Arada kartuş sistemi bakım gereksinimlerini azaltır ve sürekli yüksek kalitede çıktı sağlar. Tonerin, tamburun ve temizleme birimlerinin içinde bulunduğu kartuşu değiştirmeniz yeterlidir; yazıcınız adeta yepyeni olur. Kullanışlı önden yükleme kolay, hızlı ve temiz kartuş değişimine olanak verir.

Enerji tasarruflu çalışma


Uyku modundayken yalnızca 3 watt'lık düşük enerji tüketimi ve haftalık 2,2 kWh TEC* ile, LBP7210Cdn sınıfındaki en enerji tasarruflu yazıcılar arasındadır. Otomatik Kapanma Aracı enerji tasarrufunu bir adım daha ileri taşır.
* TEC bir ürünün bir hafta boyunca tipik elektrik tüketimini ifade eder. Test yöntemi Energy Star® tarafından tanımlanmıştır: http://www.eu-energystar.org .

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP7210Cdn, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

USB connection

USB bağlantısı

Canon Advanced Printing Technology

Canon Gelişmiş Baskı Teknolojisi

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

High colour print quality

Yüksek renkli baskı kalitesi

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

+1 Optional Paper Cassette

+1 Opsiyonel Kağıt Kaseti

Sonraki Adımlar

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan