Canon i-SENSYS LBP7660Cdn

i-SENSYS LBP7660Cdn

Maksimum üretkenlik ve enerji verimliliğini bir arada kullanan i-SENSYS LBP7660Cdn, yoğun çalışma gruplarına renkli lazer baskının kolaylığını getiriyor.

Avantajlar

  • Dakikada 20 sayfa renkli ve siyah-beyaz lazer baskı
  • 9600x600 dpi baskı çözünürlüğü
  • 768 MB standart bellek
  • Kullanışlı İşlem Paneli
  • PCL5c/6 ve isteğe bağlı Adobe® PostScript desteği
  • Gigabit Ethernet
  • Enerji tasarruflu
  • Kolay toner kartuşu değişimi

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP7660Cdn hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Yüksek performanslı renkli lazer


Bu şık renkli lazer yazıcıyla yoğun çalışma gruplarında üretkenliği en üst düzeye çıkarın. Masaüstüne sığacak kadar kompakt olup, kullanıcılara yanı başlarında hem renkli hem de siyah beyaz olarak dakikada 20 sayfa hızında kaliteli baskılar veren bir yazıcının kolaylığını sağlar. Canon’un Hızlı İlk Baskı teknolojileri ayrıca belgeler için de bekleme süresinin az olduğu anlamına gelir.

Profesyonel baskı kalitesi


Yüksek kaliteli çıktılar için i-SENSYS LBP7660Cdn her baskıda mükemmel bir yüzey sağlamak üzere Otomatik Görüntü Geliştirme ile iyileştirilmiş 9600 x 600 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir. Yazıcı standart 768 MB belleği sayesinde büyük, karmaşık belge ve grafiklerin yanı sıra ağ üzerinden baskı talepleriyle başa çıkabilir.

Kullanımı kolay


Deneyimsiz kullanıcılar bile bu renkli lazer yazıcıyı kolayca çalıştırabilir. Kullanışlı 5 satırlı LCD ekran, cihazda farklı ayarları yapmayı ve bu ayarlar arasında gezinmeyi kolaylaştırır.

Çok yönlü bağlantılar


i-SENSYS LBP7660Cdn sektör standardı PCL5c/6 ve isteğe bağlı Adobe® PostScript baskı desteğiyle işletme faaliyetlerinize kolayca entegre olur. Dahili Gigabit Ethernet bağlantısıyla, ideal ağ performansını sağlamak üzere zorlu iş yüklerinin de altından kalkabilir.

Tasarruf ettiren enerji verimliliği


i-SENSYS LBP7660Cdn yüksek enerji verimliliği, daha az maliyet ve çevreye daha az etki anlamına da gelir. Energy Star uyumlu olup, uyku modunda yalnızca 1,0 Watt güç tüketir ve 0,9 kWh düşük Tipik Enerji Tüketimi (TEC) rakamıyla sınıfındaki en verimli ürünlerden biridir. Dahili otomatik çift taraflı baskı özelliğiyle kağıt kullanımını azaltırken para tasarrufu etmekle kalmaz, aynı zamanda çevreyi daha fazla korursunuz.

Yönetimi kolay


Toner, drum ve temizleme birimlerini içeren uygun maliyetli Hepsi Bir Arada renkli kartuş ile, yazıcı neredeyse hiç bakım gerektirmez. Kartuş, ortalığı kirletmeden birkaç saniye içinde kolayca değiştirilir. Orijinal Canon Lazer Kartuş kullanarak yazıcınızın yeni kadar iyi olduğundan emin olabilirsiniz.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP7660Cdn, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

PCL Printing

PCL Baskı

Optional PostScript Printing

Opsiyonel PostScript Baskı

USB connection

USB bağlantısı

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

+1 Optional Paper Cassette

+1 Opsiyonel Kağıt Kaseti

User friendly LCD display

Kullanıcı dostu LCD panel

High colour print quality

Yüksek renkli baskı kalitesi

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Sonraki Adımlar

Mobil Çözümler

Mobil cihazlardan kolayca yazdırın

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan