Canon i-SENSYS LBP7680Cx

i-SENSYS LBP7680Cx

Canon'un yeni nesil lazer yazıcılarını MEAP ile buluşturan i-SENSYS LBP7680Cx, üretkenlik, güvenlik, çevre ve çözüm entegrasyonuna yönelik yeni standartlar belirliyor.

Avantajlar

  • Dakikada 20 sayfa renkli ve siyah-beyaz lazer baskı
  • 9600x600 dpi baskı çözünürlüğü
  • 768 MB standart bellek
  • Kullanışlı İşlem Paneli
  • PCL5c/6 ve Adobe® Postscript desteği
  • Gigabit Ethernet
  • Gömülü MEAP
  • IPSec ve LAN IEEE 802.1x uyumu
  • USB depolama ile doğrudan baskı

Detaylı Özellikler

Canon i-SENSYS LBP7680Cx ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Yeni nesil teknoloji


Uygulama geliştirmeye yönelik Java tabanlı platformumuz MEAP, ilk kez Canon lazer yazıcıya entegre edildi; böylece çözüm uygulamaları oluşturup yazıcıya yerleştirebilirsiniz. i-SENSYS LBP7680Cx'in uniFLOW'a sorunsuzca entegre olmasını sağlar ve baskı çıktısı yönetimini çok daha kolay hale getirirken maliyeti azaltır.

Yüksek performanslı renkli lazer


Dahili çift taraflı baskı özelliğine sahip bu şık renkli lazer yazıcıyla yoğun çalışma gruplarında üretkenliği en üst düzeye çıkarın. Masaüstüne sığacak kadar kompakt olup, kullanıcılara yanı başlarında hem renkli hem de siyah beyaz olarak dakikada 20 sayfa hızında ve sessiz bir şekilde kaliteli baskılar veren bir yazıcının kolaylığını sağlar. Canon'un Hızlı İlk Baskı teknolojileri ayrıca belgeler için de bir daha uzun süre beklemeyeceğiniz anlamına gelir.

Profesyonel baskı kalitesi


Yüksek kaliteli çıktılar için i-SENSYS LBP7680Cx her baskıda mükemmel bir yüzey sağlamak üzere Otomatik Görüntü Geliştirme ile iyileştirilmiş 9600 x 600 dpi baskı çözünürlüğüne sahiptir. Yazıcı standart 768 MB belleği sayesinde büyük, karmaşık belge ve grafiklerin yanı sıra ağ üzerinden baskı talepleriyle başa çıkabilir.

Kullanımı kolay


Deneyimsiz kullanıcılar bile bu renkli lazer yazıcıyı kolayca çalıştırabilir. Kullanışlı 5 satırlı LCD ekran, cihazda farklı ayarları yapmayı ve bu ayarlar arasında gezinmeyi kolaylaştırır.

Çok yönlü bağlantılar


i-SENSYS LBP7680Cx sektör standardı PCL5c/6 ve Adobe Postscript baskı desteğiyle işletme faaliyetlerinize kolayca entegre olur. Dahili Gigabit Ethernet bağlantısıyla, ideal ağ performansını sağlayarak zorlu iş yüklerinin de altından kalkabilir.

Gelişmiş güvenlik


IPSec ve IEEE 802.1x uyumu dahil olmak üzere imageRUNNER ADVANCE çok işlevli yazıcılarımızda kullanılan gelişmiş özelliklerin aynılarıyla bilgilerinizi koruyun ve güvende tutun. İsteğe bağlı güvenli posta kutusu baskısı, hassas bilgileri koruyarak gizli materyalin doğru ellerde kalmasını sağlar.

USB Depolama ile Doğrudan Baskı


i-SENSYS LBP7680Cx, Canon'un herhangi bir USB depolama ortamından doğrudan baskı sunan ilk lazer yazıcısıdır. Tiff, JPEG, PDF ve XPS dosyalarını destekler ve net ekranıyla kullanıcılar istedikleri dosyaları kolayca seçip, hızlıca yazdırabilir.

Ödüller

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon i-SENSYS LBP7680Cx, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

PCL Printing

PCL Baskı

USB connection

USB bağlantısı

Use and share over network

Ağ üzerinden kullanın ve paylaşın

Automatic double sided printing

Otomatik çift taraflı baskı

+1 Optional Paper Cassette

+1 Opsiyonel Kağıt Kaseti

User friendly LCD display

Kullanıcı dostu LCD panel

High colour print quality

Yüksek renkli baskı kalitesi

Optional Secure print

İsteğe Bağlı Güvenli Baskı

Tablet and smartphone ready

Tablet ve akıllı telefona hazır

Sonraki Adımlar

Mobil Çözümler

Mobil cihazlardan kolayca yazdırın

Easy Service Plan

Kafanızın rahat olması için, Canon'la yatırımınızı güvene alın.

Easy Service Plan