1,3 MP Kompakt Kameralar (YENİ)

1,3 MP çözünürlük ve altı adet akıllı analizle yüksek kaliteli izleme imkanı veren bu kameralar harika fiyat ve performans oranı sunar. İç mekan güvenliği ve izlemesi için tasarlanan bu kurulumu kolay kameralar geniş açılı yüksek kaliteli görüntüler ve etkileyici düşük ışık performansı sunar.

VB-805D.jpg

VB-805D

Ultra kompakt lens teknolojisine sahip Sabit Minidome HD ağ güvenlik kamerası. Perakende, eğitim ve iş ortamlarında iç mekan güvenliği için idealdir.

VB-S905F.jpg

VB-S905F

Ultra kompakt lens teknolojisine sahip Mini Box ağ güvenlik kamerası. Kompakt tasarımı bu kamerayı bir dizi iç mekan ticari ortam için ideal hale getirir.

Ultra kompakt boyut

Bu kameraların yenilikçi lens teknolojisi boyutlarının avucunuzun içine sığacak kadar küçültülebilmesine imkan verir. 1,3 MP Minidome kameramız yalnızca 120 mm x 54 mm (GxY) boyutundadır ve bu nedenle gizli izlemenin gerekli olduğu noktalar için idealdir. Minidome kameranın yanı sıra, yalnızca 32 mm x 54 mm x 114 mm (GxYxD) boyutlarında bir ultra kompakt Box kameramız da bulunuyor.

Ultra-compact size
Full HD 30fps

30 fps'ye kadar 1,3 MP

Saniyede 30 kare hızına kadar 1,3 MP çözünürlüğe sahip muhteşem görüntü kalitesi elde etmek için Canon'un DIGIC DVIII ve DIGIC NET II işlemcileri kullanılıyor. Dahili çoklu akış teknolojisi (2 x H.264) alternatif çözünürlüklerin aynı anda yayınlanmasını sağlayarak yüksek çözünürlüklü izleme ve düşük çözünürlüklü kaydın aynı anda gerçekleştirilmesine olanak verir.

Akıllı İşlevler

Intelligent Function_ICON.jpgAkıllı analiz, potansiyel güvenlik ihlallerini gerçek zamanlı analiz eder. 6 farklı algoritma kullanılarak izlenen bölgenin en fazla 15 noktası algılama için ayarlanabilir. Bu özellik, geleneksel alarm algılama yöntemlerini baştan yaratıyor: Yalnızca tehditler gerçek olduğunda kayıt işlemini etkinleştirerek yanlış alarmların azaltılmasına yardımcı oluyor, verimliliği artırıyor ve depolama ihtiyacını azaltıyor.

Intelligent Function_DIAGRAM

Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü

Rakip kameralar yüksek ışığa sahip arka planların bulunduğu sahnelerin görüntüsünü oluşturmak için farklı enstantane hızlarında bir dizi görüntü yakalayıp bunları birleştirirken, Canon'un Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü (SSC) anında gerçek zamanlı ayarlar yaparak ön plandaki görüntünün görünürlüğünü artırır. Bunun net sonucu olarak yüksek ışığa sahip alanlar aynı kalır ve yalnızca karanlık alanlar aydınlatılır; böylece görülmesi zor siluetler anında net olarak tanımlanabilir nesnelere dönüştürülür.

Auto SSC