no consumer

FULL HD Kameralar

İşletmenizi üstün görüntü kalitesine ve inanılmaz düşük ışık performansına sahip Full HD çözünürlüklü görüntülerle izleyin ve koruyun. Akıllı Gölge Kontrolü parlak arkadan aydınlatmalı sahnelerde bile görüntüden ödün vermezken, Akıllı İşlevler potansiyel güvenlik ihlallerinin gerçek zamanlı proaktif analizine olanak tanır.

VB-H41 175 x132.gif

VB-H43

VB-H43 Full-HD PTZ IP güvenlik kamerası, güçlü 240x zum ile mükemmel düşük ışık hassasiyeti ve hızlı otomatik odak özelliklerini birleştirir. Hem iç hem de dış mekan kullanımı için esnek kurulum.

VB-H630VE.jpg

VB-H630VE

VB-H630VE Full-HD darbeye dayanıklı sabit dome IP güvenlik kamerası ve IP66 korumalı gövde zorlu doğa koşulları için idealdir. Ultra geniş 111° görüş alanıyla gündüz ve gece etkinliklerini görüntüleyin ve kaydedin.

VB-H630D.jpg

VB-H630D

VB-H630D Full HD sabit dome IP güvenlik kamerası iç mekan kullanımları için idealdir. Ultra geniş 111° görüş alanıyla gündüz ve gece etkinliklerini görüntüleyin ve kaydedin.

VB-H730F.jpg

VB-H730F

Ultra geniş 112° görüş alanına ve üstün düşük ışık performansına sahip VB-H730F Full-HD sabit box IP güvenlik kamerası. Hem iç hem de dış mekan kullanımı için esnek kurulum.

Full HD görüntü kalitesi

Canon'un profesyonel video kameralar için geliştirilen başarılı DIGIC DV III Görüntü İşlemcisi sayesinde Full HD çözünürlükte ince ayrıntılarla dolu görüntülerin tadını çıkarın. Bu işlemci, düşük ışıkta bile 30 fps'de 1080p'ye kadar çözünürlük ve Canon'un başarılı renk üretimi özelliğini sunar.

Full HD quality

Akıllı İşlevler

Intelligent Function_ICON.jpgAkıllı analiz, potansiyel güvenlik ihlallerini gerçek zamanlı analiz eder. 6 farklı algoritma kullanılarak izlenen bölgenin en fazla 15 noktası algılama için ayarlanabilir. Bu özellik, geleneksel alarm algılama yöntemlerini baştan yaratıyor: Yalnızca tehditler gerçek olduğunda kayıt işlemini etkinleştirerek yanlış alarmların azaltılmasına yardımcı oluyor, verimliliği artırıyor ve depolama ihtiyacını azaltıyor.

Intelligent Function_DIAGRAM
Smart Shade Control

Akıllı Gölge Kontrolü

Rakip kameralar yüksek ışığa sahip arka planların bulunduğu sahnelerin görüntüsünü oluşturmak için farklı enstantane hızlarında bir dizi görüntü yakalayıp bunları birleştirirken, Canon'un Akıllı Gölge Kontrolü (SSC) anında gerçek zamanlı ayarlar yaparak ön plandaki görüntünün görünürlüğünü artırır. Bunun net sonucu olarak yüksek ışığa sahip alanlar aynı kalır ve yalnızca karanlık alanlar aydınlatılır; böylece görülmesi zor siluetler anında net olarak tanımlanabilir nesnelere dönüştürülür.