FULL HD Kompakt Kameralar

Canon'un en yeni lens teknolojisini kullanan bu Full HD Kompakt kameralar küçük boyutlarına rağmen mükemmel performanslarıyla şaşırtıyor. İç mekan güvenliği ve izlemesi için tasarlanan bu kurulumu kolay kameralar geniş açılı yüksek kaliteli görüntüler ve etkileyici düşük ışık performansı sunar.

VB-S31D.jpg

VB-S31D

Bir PT Minidome (VB-S31D) veya Sabit Minidome (VB-S800D) seçeneği Yeni ultra kompakt lens teknolojili HD ağ güvenlik kameraları. Perakende, eğitim ve iş ortamlarında iç mekan güvenliği için idealdir.

VB-S30D.jpg

VB-S30D

Yeni ultra kompakt zum lens teknolojisine sahip, kurulumu kolay Full HD PTZ Minidome ağ güvenlik kamerası. İş yerleri ve mekanlarda iç mekan güvenliği ve izleme için ideal.

VB-S800D.jpg

VB-S800D

Bir PT Minidome (VB-S31D) veya Sabit Minidome (VB-S800D) seçeneği Yeni ultra kompakt lens teknolojili HD ağ güvenlik kameraları. Perakende, eğitim ve iş ortamlarında iç mekan güvenliği için idealdir.

VB-S900F.jpg

VB-S900F

Yeni ultra kompakt lens teknolojili Full HD Mini Sabit Kutu ağ güvenlik kamerası. Kompakt tasarımı bu kamerayı bir dizi iç mekan ticari ortam için ideal hale getirir.

Ultra kompakt boyut

Bu kameraların yenilikçi lens teknolojisi boyutlarının avucunuzun içine sığacak kadar küçültülebilmesine imkan verir. Full HD Minidome kameralarımız yalnızca 120 mm x 54 mm (GxY) boyutundadır ve bu nedenle gizli izlemenin gerekli olduğu noktalar için idealdir. PTZ, PT ve Sabit Minidome kameraların yanı sıra, yalnızca 32 mm x 54 mm x 114 mm (GxYxD) boyutlarında bir ultra kompakt Kutu kameramız da bulunuyor.

Ultra-compact size
Full HD 30fps

Full HD 30 fps

Saniyede en fazla 30 kare hızında Full HD çözünürlüğe sahip muhteşem görüntü kalitesi elde etmek için Canon'un DIGIC DVIII ve DIGIC NET II işlemcileri kullanılıyor. Dahili çoklu akış teknolojisi (2 x H.264) alternatif çözünürlüklerin aynı anda yayınlanmasını sağlayarak yüksek çözünürlüklü izleme ve düşük çözünürlüklü kaydın aynı anda gerçekleştirilmesine olanak verir.

Akıllı İşlevler

Intelligent Function_ICON.jpgAkıllı analiz, potansiyel güvenlik ihlallerini gerçek zamanlı analiz eder. 6 farklı algoritma kullanılarak izlenen bölgenin en fazla 15 noktası algılama için ayarlanabilir. Bu özellik, geleneksel alarm algılama yöntemlerini baştan yaratıyor: Yalnızca tehditler gerçek olduğunda kayıt işlemini etkinleştirerek yanlış alarmların azaltılmasına yardımcı oluyor, verimliliği artırıyor ve depolama ihtiyacını azaltıyor.

Intelligent Function_DIAGRAM

Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü

Rakip kameralar yüksek ışığa sahip arka planların bulunduğu sahnelerin görüntüsünü oluşturmak için farklı enstantane hızlarında bir dizi görüntü yakalayıp bunları birleştirirken, Canon'un Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü (SSC) anında gerçek zamanlı ayarlar yaparak ön plandaki görüntünün görünürlüğünü artırır. Bunun net sonucu olarak yüksek ışığa sahip alanlar aynı kalır ve yalnızca karanlık alanlar aydınlatılır; böylece görülmesi zor siluetler anında net olarak tanımlanabilir nesnelere dönüştürülür.

Auto SSC