İş Çözümleri

imagePROGRAF ile birlikte gelen yazılım

Ürünle birlikte verilen güçlü ve ücretsiz yazılım seçeneklerimizle imagePROGRAF geniş format yazıcınızdan en iyi şekilde yararlanın ve iş akışınızı kolaylaştırın.

Sonraki Adımlar

Quick Utility Toolbox

Quick Utility Toolbox

imagePROGRAF PRO serisi yazıcılarınız için tüm işlevlere ve uygulamalara bu kullanışlı yazılım ağ geçidinden kolaylıkla erişim sağlayın. Windows sistem tepsisinden veya Apple Mac Dock üzerinden her zaman el altında ve başlatılmaya hazırdır.

Print Studio Pro

Print Studio Pro

Adobe Photoshop ve Adobe Lightroom veya Canon'un Digital Photo Professional yazılımı ile son derece yüksek kaliteli fotoğraflar basın ve Canon'un EOS dijital fotoğraf makinelerinin tam potansiyelinden Crystal Fidelity kalitede yararlanın.

PosterArtist Lite

PosterArtist Lite

Canon'un PosterArtist Lite yazılımı, yalnızca dört basit adımda profesyonel posterler tasarlamanızı ve yazdırmanızı sağlar. 1300'den fazla şablon, fotoğraf ve küçük resmin yanı sıra çok çeşitli kurumsal ortamlara uygun tasarımlar sunan bu yazılım sayesinde göz alıcı posterler ve tabelalar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Print Plug-In for Photoshop

Print Plug-In for Photoshop

Canon'un Photoshop için Baskı Eklentisi, Photoshop görüntülerinizle imagePROGRAF yazıcınız arasında mükemmel bir arabirim oluşturur. Eklenti, 16 bit Adobe RGB dosyalarının doğrudan yazıcınıza aktarılmasını sağlayarak orijinal görüntülerinizin geniş renk gamını ve olağanüstü renk geçişlerini korur.

Print Plug-In for Office

Print Plug-In for Office

Canon'un Office için Baskı Eklentisi, tüm Word, Excel ve PowerPoint dosyalarınızda geniş format baskılar üretmenizi kolaylaştırır. Takip edilmesi zor birden fazla sayfaya yayılmış, Excel formatında bir proje zaman çizelgeniz olduğunu düşünün. Artık zaman çizelgenizi yalnızca birkaç basit adımla etkili bir geniş format versiyonuna dönüştürebilirsiniz.

Direct Print & Share

Direct Print & Share

Canon Direct Print & Share yazılımı, PDF, JPEG, TIFF ve HP-GL/2 dosyalarını orijinal uygulamayı açmanıza gerek bile kalmadan yazdırmayı kolaylaştırır. Ayrıca bulut depolama sayesinde başka kişilerle kolayca dosya paylaşmanızı sağlar.

imagePROGRAF Print Utility for iPad

imagePROGRAF Print Utility for iPad

Bu uygulama, Canon imagePROGRAF yazıcılar için iPad'den PDF verilerini kolayca yazdırma amacıyla özellikle tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır.

İlgili ürün ve aksesuarlar

İlgili ürünler

İlgili hizmetler

  • Kurumsal hizmetler

    İşinizi büyütmek, üretkenliğinizi artırmak, baskı masraflarınızı azaltmak veya baskı ve belgelerle ilgili hizmetlerinizi dış kaynaklara yaptırmak mı istiyorsunuz? Önünüzdeki zorluk ne olursa olsun, Canon hedeflerinize ulaşmanızda size özel hizmetleriyle yardımcı olur.