Canon Direct Print & Share

Direct Print & Share

Canon Direct Print & Share yazılımı, orijinal uygulamayı açmanıza gerek kalmadan PDF, JPEG, TIFF ve HP-GL/2¹ dosyalarını yazdırmayı kolaylaştırır. Ayrıca Bulut depolama hizmetleri sayesinde başka kişilerle kolayca dosya paylaşmanızı sağlar.²

Avantajlar

  • Dosyaları yazılımı açmadan doğrudan yazdırın
  • Yazdırmadan önce dosyaları önizleyin
  • Kısa Yollu Baskı ile Sürükle-Bırak yoluyla yazdırma
  • Dosyaları bulut üzerinden kolaylıkla paylaşın

Detaylı Özellikler

Canon Direct Print & Share hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Kolay baskı sayesinde zaman kazanın


Canon Direct Print & share yazılımıyla PDF, JPEG, TIFF ve HP-GL/2 dosyalarını dosyaların oluşturulduğu yazılımı açmanıza gerek kalmadan yazdırabilirsiniz. Böylelikle hem zaman kazanır hem de başka bir yerde oluşturulan dosyaları bile istediğiniz zaman yazdırabilirsiniz. Yazdırmadan önce görüntüleme için önizleme özelliği bulunur.

Kısa Yollu Baskı³


Farklı dosya formatları ve farklı kurallar için birden çok baskı kısayolu oluşturun. Böylece dosyaların kolaylıkla "sürüklenip bırakılarak" yazdırılabileceği optimize edilmiş bir iş akışından yararlanabilirsiniz.

Bulut üzerinden dosya paylaşımı²


Çeşitli Bulut Hizmetlerine erişerek kolaylıkla dosya yükleyebilir, indirebilir ve başka kişilerle paylaşabilirsiniz. Dosya paylaşırken dosyayı Buluta yüklediğiniz sırada alıcıya otomatik olarak bir e-posta gönderilir. Bu özellik, teslim tarihlerinin önem kazandığı durumlarda kullanışlıdır.

¹ HP-GL/2 desteği, Direct Print & Share 2.0 sürümünde Mayıs 2014'ten itibaren sağlanacaktır
² Google Cloud dışındaki diğer Bulut depolama sürümleri, Direct Print & Share 2.0 sürümünde Mayıs 2014'ten itibaren sunulacaktır
³ Kısa Yollu Baskı, Direct Print & Share 2.0 sürümünde Mayıs 2014'ten itibaren sunulacaktır