Canon PosterArtist Lite

PosterArtist Lite

PosterArtist'in temel işlevlerini içeren basitleştirilmiş Canon PosterArtist Lite yazılımı, yalnızca dört basit adımla profesyonel görünümlü posterler tasarlamanızı ve yazdırmanızı sağlar. 1300'den fazla şablon, fotoğraf ve küçük resmin yanı sıra çok çeşitli kurumsal ortamlara uygun tasarımlar sunan bu yazılım sayesinde göz alıcı posterler veya tabelalar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Avantajlar

  • Kolaylıkla büyüleyici posterler oluşturun
  • 1300'den fazla şablon, fotoğraf ve küçük resim
  • Otomatik renk düzeltme ve metin düzenleme özellikleri
  • Kendi görüntülerinizi ve fotoğraflarınızı içe aktarın
  • Word, PowerPoint ve Excel'den yazdırma
  • Poster dosyası için bulut üzerinden dosya paylaşımı

Detaylı Özellikler

Canon PosterArtist Lite hakkında ayrıntılı bilgi edinin

4 basit adımda büyüleyici sonuçlar


Yalnızca dört basit adımla kendinize ait göz alıcı posterler ve tabelalar yaratın. Poster küçük resmini ve istediğiniz şablonu seçin. Kağıt türünü ve baskı yönünü belirleyin. Metni, yazı tiplerini ve renkleri düzenleyin, gerekirse kendi görüntülerinizi içe aktarın. Ardından eserinizi Canon imagePROGRAF'ınızda yazdırın.

Geniş seçenekler


PosterArtist Lite, içerdiği 1300'den fazla şablon, fotoğraf ve görüntüyle sonsuz yaratıcı olanaklara sahip olmanızı sağlar. Sunulan görüntülerin çeşitliliği sayesinde perakende satış, konukseverlik, eğlence, eğitim, kamu hizmetleri, sağlık, ulaşım ve kurumsal şirketler dahil olmak üzere birçok kurumsal ortama uygun posterleri ve tabelaları kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Posterden daha fazlası


PosterArtist ile sıradan bir posterden çok daha fazlasını oluşturursunuz. Word belgeleri, PowerPoint sunumları, Excel grafikleri ve Canon cihazlarında taranmış belgeler de PosterArtist'e kolayca içe aktarılarak Canon Geniş Format Yazıcınızda anında yazdırılabilir. Üstelik şimdi Canon'un Direct Print & Share yazılımını kullanarak posterlerinizi Bulut üzerinden başka kişilerle kolayca paylaşabilirsiniz.*

* Bulut üzerinden dosya paylaşımı, PosterArtist Lite 2.5 sürümünde Mayıs 2014'ten itibaren sunulacaktır. Mevcut müşteriler Canon yazılım indirme merkezi üzerinden yükseltme yapabilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon PosterArtist Lite, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.