Canon Print Plug-In for Photoshop

Print Plug-In for Photoshop

Canon'un Photoshop için Baskı Eklentisi, Photoshop görüntülerinizle imagePROGRAF yazıcınız arasında mükemmel bir arabirim oluşturur. 16 bit görüntü dosyalarının doğrudan yazıcınıza aktarılmasını sağlayarak orijinal görüntülerinizin geniş renk gamını ve olağanüstü renk geçişlerini korur.

Avantajlar

  • Görüntü çekiminden çıktı almaya kadar her aşamada 16 bit renkli iş akışlarını koruyun
  • Sorunsuz iş akışı sayesinde zamandan ve iş gücünden tasarruf edin
  • Otomatik renk uzayı tanıma
  • Gelişmiş renk ayarı özellikleri
  • Kanvaslar için galeri tipi baskılar oluşturun
  • Küçük görüntü farklılıklarının baskıdaki etkisini kolayca görüntüleyin

Detaylı Özellikler

Canon Print Plug-In for Photoshop hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Görüntüleriniz yüksek kaliteli olsun


İşletim sistemleri genellikle yazıcı sürücülerini 8 bit işlemle sınırlayarak çok da mükemmel olmayan sonuçlara neden olur. Canon'un Photoshop için Baskı Eklentisi doğrudan yazıcıya yazdırarak bu sorunu ortadan kaldırır. Böylelikle 16 bit görüntü kalitesi korunur ve yazdırılmış çıktınızın da orijinal görüntünüzde bulunan geniş renk gamına ve tam renk geçişlerine sahip olması sağlanır.

Sorunsuz iş akışıyla zaman kazanın


Tek bir adım halinde birleştirilen baskı ayarı yapılandırması, girdiden çıktıya kadar renkli bir iş akışı sunar. Photoshop için Baskı Eklentisi Photoshop dosyalarınızdaki renk uzayı bilgisi ayarını otomatik olarak algıladığı için yeniden renk dönüştürme hakkında endişelenmenize gerek kalmaz.

Gelişmiş renk ayarlamaları


Renk dengesi, kontrast, doygunluk ve diğer ayrıntılar için ince ayarlarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sonuçlar görüntü önizleme sayesinde gerçek zamanlı olarak güncellenir. Böylelikle orijinal Adobe Photoshop dosyanıza dokunmadan görüntülerinizi tam olarak hedeflediğiniz gibi çekebilirsiniz.

Kanvas baskıyla yepyeni olanaklar


Yeni imagePROGRAF Düzen Eklentisi, görüntüyü baskı için ayarlayıp ahşap bir çerçeveye takılmaya hazır hale getirerek kullanıcıların görüntülerini Kanvas baskı olarak hazırlamalarını sağlar.

Değişken baskıyla mükemmel sonuçlar


Photoshop için Baskı Eklentisi, küçük farklılıklar içeren bir dizi görüntü desenini hızla oluşturup yazdırmanızı sağlar. Görüntülerin matris veya tek bir şerit halinde hizalanması sayesinde basılı çıktınız üzerindeki renk ayarı değişikliklerinin anlık etkilerini kolayca görselleştirebilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Print Plug-In for Photoshop, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.