Canon Print Studio Pro

Print Studio Pro

Adobe Photoshop ve Adobe Lightroom veya Canon'un Digital Photo Professional yazılımı ile son derece yüksek kaliteli fotoğraflar basın ve Canon'un EOS dijital fotoğraf makinelerinin tam potansiyelinden Aslından Farksız kalitede yararlanın.

Avantajlar

  • Canon'un imagePROGRAF PRO Serisi yazıcılarıyla mümkün olan en iyi çıktı kalitesini elde edin.
  • Adobe Photoshop, Lightroom, Photoshop Elements ve Canon'un Digital Photo Professional uygulamalarından sorunsuz, esnek ve verimli bir şekilde fotoğraf baskısı alın.
  • "Sık kullanılan ayarlarınızı" kaydederek çıktının doğruluğunu ve kalitesini artırmanın yanı sıra toplam üretkenliği iyileştirin.
  • Canon EOS fotoğraf makinenizi imagePROGRAF PRO Serisi yazıcıyla bağlayarak benzersiz Aslından Farksız kalitede çıktıya sahip olun.
  • Baskı işlerini toplu işleme dahil gelişmiş fotoğraf baskısı iş akışı özelliklerinden faydalanın.
  • Desenli Baskı işlevini kullanın ve aynı görüntüyü farklı tonlarda basarak uygun efekti seçin.
  • Print Studio Pro'yu kolaylıkla kurup çalıştırarak hem Windows hem de Mac cihazlarda tamamen platformlar arası desteğin tadını çıkarın.

Detaylı Özellikler

Canon Print Studio Pro hakkında ayrıntılı bilgi edinin

Sorunsuz baskı iş akışları


Baskı işlerini, Adobe Photoshop ve Lightroom'un yanı sıra Canon'un Digital Photo Professional yazılımı gibi doğrudan endüstri standardı uygulamalardan son derece sezgisel ve kullanıcı dostu yazılım ortamında gerçekleştirebilirsiniz.

Modern baskı operasyonları


Görüntüyü baskıya göndermeden önce ekranda* baskı provası yaparak sonucundan memnun olmadığınız baskıların sayısını azaltabilir ve desenli baskı seçeneğini kullanarak aynı görüntüyü farklı tonlarda basabilirsiniz; bu sayede son baskıda olmasını istediğiniz uygun efekti seçme olanağınız olur. Sık kullanılan ayarlar tekrar kullanılabilir ve ayar geçmişi çağrılabilir. Ayrıca birden fazla görüntü için toplu baskı işlerini kolayca ayarlayıp gerçekleştirebilirsiniz.

Görüntü yerleşimi özellikleri


Uygulama özellikleri, Canon Print Studio Pro ile daha da geliştirilerek görüntünün tek bir baskı işinde konumlandırılmasını, ortalanmasını, 90° açıyla döndürülmesini; kenar boşluklarının ayarlanmasını ve daha fazlasını sağlar.

Etkin renk yönetimi


Canon Print Studio Pro, Canon donanımı ile Adobe yazılım arabirimleri arasındaki renklerin doğru bir şekilde eşleşmesi için etkin bir renk yönetimi sistemi kullanarak herhangi bir renk dönüştürme hatası olmamasını sağlar.

Benzersiz, Aslından Farksız çıktı kalitesi


Canon Print Studio Pro'nun Kontrast Üretimi özelikleri, Canon Digital Photo Professional'ın Dijital Lens Optimizasyonu (DLO) özellikleriyle bir araya gelerek Canon'un EOS dijital fotoğraf makineleriyle çekilen fotoğrafların tam yapısını, netliğini ve dokusunu kağıt üzerinde aslına sadık bir şekilde yeniden oluşturarak Aslından Farksız çıktı kalitesinde sunar. DLO; çekilen fotoğrafta renk dökülmesi, görüntü silinmesi ve yetersiz netlik veya kontrast nedeniyle oluşan bozulmayı eski haline geri döndürür. Kontrast Üretimi özelliği, görüntünün doğal netliğini baskıda doğru biçimde sunar.
*Baskı öncesi prova için monitörünüzü düzenli olarak kalibre etmeniz önerilir

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon Print Studio Pro, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ürün resimleri yalnızca örnek verme amaçlıdır. Bazı özellikler opsiyoneldir. Daha fazla ayrıntı için lütfen ürünün teknik özelliklerine bakın veya Canon temsilcinizle iletişim kurun.