İş Çözümleri

Ağ Kameraları

Canon'un ağ kameraları serisi, denetimin oldukça önemli olduğu alanlarda benzersiz çözümler sunar. Kompakt ve aynı zamanda performans konusunda iddialı bu kameralar, güvenlik riskinin arttığı düşük ışıklı alanlarda bile olağanüstü görüntü kalitesi sağlar.


Canon Teknolojisi Gelişiyor

Canon ağ kameraları; gerçek zamanlı görüntü ayarlama, çoklu akış ve gelişmiş video analizi gibi çeşitli özelliklere sahiptir. Bu sayede potansiyel güvenlik ihlallerini özenle işleyen, izleyen ve gerekli yerlere bildiren kameralar, bu kayıtları güçlü kanıtlara dönüştürür.

Canon Technology Strengths_370

Müşteri Avantajları

Tüm Işık Koşullarını Görüntülüyoruz

Imaging Across All Lighting Conditions

Çeşitli optik teknolojilerden ve görüntü işleme teknolojilerinden yararlanan Canon ağ güvenlik kameraları, tüm ışıklandırma koşullarında yüksek ayrıntılı kusursuz görüntüler sunar.

Proje Maliyetlerini Azaltıyoruz

Minimising Project Costs

Geniş görüş açısı ve gelişmiş alarm algılama özellikleri, gelişmiş hava koşulları ve darbe korumasıyla bir araya gelerek proje maliyetlerini azaltan zengin güvenlik seçenekleri sunar.

Ürün Serisi

70 yıllık görüntüleme uzmanlığının ürünü olan Canon'un kapsamlı ağ kamerası serisi her açıyı denetim altında tutar. Full HD veya 1,3 MP çözünürlüklü PTZ, Dome ve Box kamera modellerinin bulunduğu bu seri, geniş bir görüş alanı ve düşük ışıkta bile etkileyici görüntü kalitesi sunar.

PTZ Kameralar

Dome Kameralar

Box Kameralar

Kameralarımızın Pan, Tilt ve Zum (PTZ) özellikleriyle geniş alanları izleyin ve nesneleri kolayca takip edin. Trafik yönetimi ve şehir denetimi gibi uygulamalar için idealdir.

Dome kameralarımız denetimin gizli yapılabileceğini kanıtlar. Kompakt ve estetiğiyle dikkat çeken bu kameralar iç mekan ve dış mekan ortamları için idealdir.

Çeşitli uygulamalara uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Box kameralar, geniş görüntüleme açıları sunar ve ister duvara ister tavana takılı olsun, kurulumu oldukça kolaydır.

Eğitim ve Destek

Uygulama İncelemeleri

Case studies

Müşterilerimizin hikayelerini okuyun ve Canon ağ kameralarının gerçek güvenlik sorunlarının üstesinden nasıl geldiğini keşfedin.

Sistem Tasarımı Araçları

System Design Tools

Bu araçlar, her duruma kusursuz uyum sağlayan bir çözüm tasarlamanıza yardımcı olur.

Ek çevrimiçi kaynaklar

Ağ kameranız için yazılım, ürün yazılımı ve kılavuzlar indirin.

Önceki ağ kameralarını da önemsiyoruz

Eski ağ kameraları için teknik özellikleri ve uyumlu aksesuar bilgilerini, arşivlenmiş ürün bölümümüzde bulabilirsiniz.