İş Çözümleri

Box Kameralar

Çeşitli güvenlik uygulamalarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Box kameralar, geniş görüntüleme açıları sunar ve hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanım için uygundur. Optik ve dijital zum, Full HD çözünürlük, Akıllı İşlevler ve Akıllı Gölge Kontrolü özelliklerine sahip bu güçlü seride gizliliğin birincil önem taşıdığı yerler için bir ultra kompakt kamera da bulunur.

Geniş açılı görüntüler

112 dereceye kadar geniş açılı görüntülerle tek bir kamera kullanarak çok geniş alanları izleyebilirsiniz. Bu sayede denetim ağı kurulumlarında daha az kamera kullanılarak maliyetin azaltılması sağlanır. Canon'un "Balık gözü" efektini azaltan optik olarak düzeltilmiş lensi, en geniş görüntüleme açılarında bile görüntü kalitesinden ödün verilmez.

Wide angle views
Simple to set up

Kolay kurulum ve kullanım

Bu kameralar ön kurulum gerektirmeyen hızlı ve basit kurulum için tasarlanmıştır. Dış mekan aksesuarı serisi duvara, tavana veya direğe montaj seçenekleriyle dış mekan için yapılandırma esnekliği sunar. VB-H ve VB-M Kutu kameralarımızda bulunan Elektronik Arka Odak Sistemi, kullanıldığında zum yaparken odağı korur.

Dome Kameralar

Dome Cameras

Dome kameralarımız denetimin gizli yapılabileceğini kanıtlar. Kompakt ve estetiğiyle dikkat çeken bu kameralar iç mekan ve dış mekan ortamları için idealdir.

PTZ Kameralar

IPTZ Cameras

Kameralarımızın Pan, Tilt ve Zum (PTZ) özellikleriyle geniş alanları izleyin ve nesneleri kolayca takip edin. Trafik yönetimi ve şehir denetimi gibi uygulamalar için idealdir.