İş Çözümleri

Dome Kameralar

Gizliliğin önemli olduğu ortamlarda Dome kameralarımız ideal çözümü sunar. Kompakt ve estetiğiyle dikkat çeken bu kameralar, ister duvara ister tavana takılmış olsun geniş görüntüleme açısıyla olağanüstü görüntü kalitesi sunar. Hem iç mekan hem de dış mekan ortamlarına mükemmel uyum sağlar.

Kompakt ve gizli

Dome kameralarımız gizlilik düşünülerek tasarlanmıştır: ultra kompakt VB-S modellerimiz o kadar küçüktür ki avucunuzun içine bile sığabilir. Çeşitli gömme montajı aksesuarları, her modelin görünmeyecek şekilde kurulmasını ve kurulum ortamının estetiğine uyum sağlamasını garantiler.

Ease of installation

Uzaktan PTRZ Kurulumu

Bilgisayardan erişilen Kamera Açısı Ayarlama Aracı yüklendiğinde kamera işlevlerine (P-T-R-Z) uzaktan erişilebilir. Bu sayede fiziksel kurulum sırasında odak ve kamera yönü gibi faktörlerin ayarlanması gerekmez; bu ayarların tamamı bilgisayarda yapılabilir. Böylece zaman tasarrufu sağlanmış olur ve kurulum için daha az kişinin çalışması gerekir.

Small and discreet shape
Complete PTRZ installation

Kolay kurulum

Sektör standardı vida delikleri ve birlikte verilen delik işaretleme şablonuyla kurulum hızlı ve kolaydır. Aksesuar serisi, kurulumun döşemeli tavanlarda, duvarlarda veya direklerde bile yapılmasını sağlar. Güç, şebekeden veya daha fazla esneklik için Ethernet bağlantısından alınabilir. Ultra kompakt VB-S modellerimizi tek bir kişi takabilir.

Box Kameralar

Box Cameras

Çeşitli uygulamalara uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Box kameralar, geniş görüntüleme açıları sunar ve ister duvara ister tavana takılı olsun, kurulumu oldukça kolaydır.

PTZ Kameralar

PTZ Cameras

Kameralarımızın Pan, Tilt ve Zum (PTZ) özellikleriyle geniş alanları izleyin ve nesneleri kolayca takip edin. Trafik yönetimi ve şehir denetimi gibi uygulamalar için idealdir.