İş Çözümleri

Tüm Aydınlatma Koşullarında Görüntüleme

Imaging Across All Lighting Conditions_Billboard

Sınıfında Lider Düşük Işık Performansı

Ağ kameralarımızın düşük ışık performansı ve renk üretimi, hem gece hem de gündüz sahnelerini aslına uygun yakalamak için özel olarak geliştirilmiştir. Böylece gürültü, çözünürlük ve renk dengesi arasında denge kurmayı başaran kameralarımız, düşük ışık koşullarında bile aslına uygun renkli görüntüler sunabilir.

"Hangi Canon ağ kamerasını seçerseniz seçin, düşük ışıkta en iyi performansı sunacağından emin olabilirsiniz"

Zorlu Aydınlatma Koşullarında Görüntüleme

Güçlü arka ışığın, sisin veya pusun olumsuz etkileri, etkili kontrol veya telafi olmadığı takdirde çok kötü sonuçlar doğurabilir. Canon'un özel görüntü işleme algoritmaları, tüm ışık ve aydınlatma koşullarında en iyi görüntü kalitesini sağlar.

Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü (Otomatik SSC)

Rakip kameralar yüksek ışığa sahip arka planların bulunduğu sahnelerin görüntüsünü oluşturmak için farklı enstantane hızlarında bir dizi görüntü yakalayıp bunları birleştirirken, Canon'un Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü (Otomatik SSC) anında gerçek zamanlı ayarlar yaparak ön planın görünürlüğünü artırır. Bunun net sonucu olarak yüksek ışığa sahip alanlar aynı kalır ve yalnızca karanlık alanlar aydınlatılır; böylece görülmesi zor siluetler anında net olarak tanımlanabilir nesnelere dönüştürülür.

"Arka ışık güçlü olduğunda veya düşük aydınlatma koşullarında Canon'un özel algoritması Otomatik SSC devreye girerek en iyi görüntü kalitesini almanızı sağlar"

Bulanıklık Telafisi

Haze Comp Image

Bulanıklık telafisi, görüntü kontrastını otomatik olarak ayarlayarak sisli, bulanık veya puslu ortamların görülmesini kolaylaştırır. Bu özellik ayrıca yüksek zumda çekilmiş uzak sahnelerin daha net görünmesini sağlar. Telafi seviyesi Güçlü, Orta veya Hafif olarak ayarlanabileceği gibi optimum sonuçları almak için manuel olarak da ayarlanabilir.

Renkli Görüntüleme

Canon'un Cinema EOS profesyonel kameralarında da kullanılan DIGIC DVIII görüntü işleme motoru, tüm ışık kaynaklarında olağanüstü video kalitesi, düşük gürültü, net geçişler ve canlı, doğru renkler sunar.

"Bu, ışık kaynağı ne olursa olsun tüm renklerimizin gerçekçi olduğu anlamına gelir"

Kızılötesi Aydınlatmayla Görüntüleme

Ortam ışığının çok az olduğu veya hiç olmadığı durumlarda sahneyi aydınlatmak ve kameraların görüntüleri siyah beyaz yakalamasını sağlamak için genellikle görünmez kızılötesi aydınlatma kullanılır.

Canon'un Süper UD (Ultra Düşük Yayılma) lens teknolojisi ve kızılötesi yansıma önleyici kaplamaları, genelde kızılötesi kullanımıyla ilişkili olan odak kaybını en aza indirmek için hassasiyeti artırıp gölgelenme ve parlamayı kontrol eder. Net ve keskin görüntüler doğal bir şekilde yakalanır, daha az işlem gerektirir ve bant genişliğinden ve depolama maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlar.

Dahili kızılötesi LED'ler bulunduran kameralar, sahneyi dengeli şekilde aydınlatmak için çift LED dizisi kullanır. Nesne ne kadar yakın veya uzak olursa olsun ya da sahnenin sınırına ne kadar yakın olursa olsun görüntüler doğru şekilde pozlanır ve güçlü deliller sunan yüksek seviyede ayrıntılar içerir.

Belirli Bir Mesafeden Görüntüleme

Yüksek kırılma indisine sahip Yüksek UD (Ultra Düşük Yayılma) cam elemanların kullanılması, yüksek büyütme lens birimlerindeki kromatik sapma yayılmasının oluşmasını engelleyerek hem silindir ve yastık sapmasını en aza indirir hem de zum aralığı boyunca kenardan kenara yüksek çözünürlüğe sahip doğal görüntüler sağlar.

30x Zum VB-R Serisi PTZ kameralar, operatörlerin sonsuz ile 2 m (6,6 ft) minimum nesne mesafesi arasındaki zum aralığı dahilindeki herhangi bir mesafede bulunan nesneleri izlemelerini ve kaydetmelerini sağlar.