İş Çözümleri

PTZ Kameralar

Kameralarımızın sunduğu Pan, Tilt ve Zum gibi zahmetsiz kontrollerle geniş alanları kolayca izleyebilir ve nesneleri kolayca takip edebilirsiniz. Geniş görüntüleme alanına sahip kurulumu kolay bu modeller trafik yönetimi, şehir denetimi ve alışveriş merkezi gibi uygulamalar için idealdir.

Geniş görüntüleme alanı

Geniş alanlarda denetlemeye ihtiyacınız olduğunda bu modellerin Pan, Tilt ve Zum özellikleri avantaj sağlar. Çok geniş alanlar manuel veya otomatik olarak hızla incelenir ve nesneler kolayca takip edilip izlenebilir. Daha fazla denetime ihtiyacınız olduğunda ise güçlü zum işlevi, düşük ışık koşullarında bile ayrıntılı, yüksek kaliteli yakın çekimler sunar.

Fieldof View
Optional housings

Opsiyonel muhafazalar ve aksesuarlar

PTZ kameralarımıza şebekeden veya Ethernet bağlantısından güç sağlanabildiği için kurulum esnektir. Örneğin dumanlı veya net ortamlar için kamera muhafazaları otoparklardan konser alanlarına kadar çeşitli ortamlarda kurulum esnekliği sunar.

Box Kameralar

Box Cameras

Çeşitli uygulamalara uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Box kameralar, geniş görüntüleme açıları sunar ve ister duvara ister tavana takılı olsun, kurulumu oldukça kolaydır.

Dome Kameralar

Dome Cameras

Dome kameralarımız denetimin gizli yapılabileceğini kanıtlar. Kompakt ve estetiğiyle dikkat çeken bu kameralar iç mekan ve dış mekan ortamları için idealdir.