İş Çözümleri

Sistem Tasarımı Araçları

Bu araçlar, her duruma kusursuz uyum sağlayan bir çözüm tasarlamanıza yardımcı olur.
Canon ağ kameralarının satışından ve desteğinden artık Canon Grubu Şirketi olan Axis Communications'ın sorumlu olduğunu lütfen unutmayın ›

Sistem Tasarımı Araçları

Gerekli Disk Alanı (RDS) Aracı

Depolama ve Bant Genişliği gerekliliklerini belirlemek, her türlü ağ denetim çözümü tasarlamanın en önemli adımıdır. Bu basit hesaplama aracını kullanarak desteklenen çeşitli kodekleri, kare hızlarını ve çözünürlükleri seçip toplam depolama alanı gereksinimlerini belirleyebilirsiniz.

Görüş Açısı (AOV) Aracı

Geniş görüntüleme açılarını artırmak, proje maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olabilir. Yapmanız gerekenler oldukça basit: Uygun kamerayı, çözünürlüğü ve nesne boyutunu seçin. İhtiyaç duyduğunuz tüm ayrıntıları bu araç hesaplayacaktır.

Kamera Düzeni Simulatörü

Kamera Düzeni Simulatörü, her duruma kusursuz uyum sağlayan bir düzen tasarlamanıza yardımcı olur. Zemin planlarını yükleyin, ölçeği ayarlayın, kameraları zemin planlarına sürükleyip bırakmaya başlayın.

Canon Kamera Yönetim Aracı (CCMT)

CCMT, denetleme çözümlerinizi zahmetsiz bir şekilde ayarlamanıza ve yapılandırmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış kullanımı kolay ve etkili bir araçtır. İlk ayar araçlarının yanı sıra daha karmaşık ve gelişmiş kamera ayarlarına sahip olan CCMT, büyük olasılıkla bir kurulum mühendisinin işini yaparken ihtiyaç duyacağı tek araçtır.

Kamera Açı Ayarı (PTRZ) Aracı

Kamera Açı Ayarı aracının sezgisel kullanıcı arabirimi; PTRZ kameralarının görüş yönüne, zum özelliğine ve odağına uzaktan erişim imkanı tanır.

PTRZ Kameralar:
VB-M600D/VE, VB-M620D/VE, VB-M640V/VE, VB-M641V/VE,
VB-H610D/VE, VB-H630D/VE
VB-M700F, VB-M741LE, VB-M740E
VB-H710F, VB-H730F

Kamera Aksesuarları Uyumluluk Aracı

Bu etkileşimli Excel Elektronik Tablosu, çeşitli montaj seçenekleri için ihtiyaç duyabileceğiniz aksesuarları ve ekipmanları belirlemenize yardımcı olur.

VMS Uyumluluk Tablosu

Dünya çapında entegrasyon programının bir sonucu olarak Canon'un Ağ Kameraları çok sayıda üçüncü taraf Video Yönetim Yazılımı (VMS) ve Ağ Video Kayıt Cihazı (NVR) çözümüyle uyumludur ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Ayrıntılı bilgi için en güncel Excel Elektronik Tablosunu indirin.

Ağ Kameranız için destek

Kameranız için yazılım, ürün yazılımı, kılavuzlar ve sorun giderme kaynaklarını indirin.

Önceki NVS kameraları arama

Arşivdeki ürün bölümümüzde eski NVS Modellerine ilişkin özellikleri ve uyumlu aksesuar bilgilerini bulun.