İş Çözümleri

Canon VB-C500D

Ağ Kameraları

VB-C500D

Canon VB-C500D

Her türlü ortamda tedbirli güvenlik izleme

Geniş bir 82° görüş açısı sağlayan 2,4x zoom lense sahip VB-C500D, 0,2 lux'a kadar düşük ışık koşullarında renkli video kaydedebilir. Sabit montajlı güvenlik izleme amaçlı kullanım için idealdir.

Faydalar

 • Ultra geniş 82° görüş açısına sahip Canon 2,4x zoom lens
 • 640 x 480 piksele kadar Motion JPEG ve MPEG-4 video
 • kademeli tarama CCD - 30 fps'ye kadar
 • Düşük ışıkta (0,2 lux) renkli görüntüler ve Otomatik Dijital Gece Modu
 • Ethernet Üzerinden Güç uyumlu

Detaylı Özellikler

Geniş Açılı Çok Odaklı Lens

Ultra geniş 82° görüş açısı ve 2,4x optik zoom ile VB-C500D, her izleme ihtiyacı için idealdir. Geniş lens ürünü geniş ofisler gibi açık alanlar için mükemmel hale getirirken 2,4x zoom koridorlar ve ATM terminalleri gibi dar alanlar için kullanışlıdır.

Kompakt ve tedbirli

Kompakt kubbe muhafazası ile hedefi tedbirli bir şekilde izleyebilirsiniz. Kamera, her türlü ortama uyacak şekilde tavana monte edilebilir, dik konumda takılabilir, hatta duvarların yanlarına monte edilebilir.

MPEG-4 ve Motion JPEG video

MPEG-4 ve Motion JPEG video formatları desteği ile VB-C500D, 30 fps'ye kadar VGA çözünürlüğünde (640 x 480) yüksek kaliteli görüntü sağlayabilir. Aktarılan çekimler 30 adete kadar istemciden oluşan topluluğa eşzamanlı olarak dağıtılabilir (MPEG-4 kullanan maksimum 10 istemci).

Kademeli Tarama CCD

Hareketli nesnelerin daha net görüntülerini alabilmek için kademeli tarama CCD görüntü sensörü, taramalı videoda sıklıkla görülen ‘tarama’ efektini minimize eder. Orijinal Canon lens ile bir arada kullanıldığında bu, sahnede bol miktarda hareket olsa dahi düşük parazit ve yüksek kaliteli görüntü sağlar.

Gündüz ve gece izleme

DIGIC NET işleme yardımıyla VB-C500D, geniş bir aydınlatma koşulları aralığında çalışabilir. 0,2 lux minimum seviyeye kadar loş aydınlatılmış alanlarda dahi faaliyetler renkli olarak izlenebilir. Daha da karanlık alanlarda Dijital Gece Modu, otomatik olarak renkliden siyah-beyaza geçer ve daha net bir görüntü için hassaslık artar. Çok parlak gün ışığında bir sahnenin arka planı ana nesnelerin zorlukla görülebileceği kadar yoğun olduğunda Akıllı Gölge Kontrolü, daha karanlık alanların kontrastının ayarlanmasını sağlar ve aydınlık alanların parlaklığını korurken bunları daha görülür kılar.

Ethernet Üzerinden Güç (PoE)

VB-C500D, ayrı bir güç kaynağına ihtiyaç duymadan veri aktarmak için kullanılan Ethernet kablosu üzerinden enerji alabilir. Bu, kameranın kablo karmaşıklığı ve ayrı bir ana şebeke güç kaynağı için masraf söz konusu olmadan birçok konuma yerleştirilebilmesini sağlar.

İki Yönlü Ses

VB-C500D, kamera sahasına tam çift taraflı ses gönderebilir ve buradan ses alabilir. İsteğe bağlı arabirim kablosu üzerinden bağlanabilecek bir mikrofon ve aktif hoparlör aracılığıyla kameradan canlı ses veya izinsiz girişlere ayarlanmış bir uyarı mesajı alınabilir.

Ürünün Teknik Özellikleri

 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 15ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 0ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;

Aksesuarlar ve donanımlar

PA-V17 (E)

AC Güç Kaynağı (Avrupa tipi fiş)

PA-V17 (B)

AC Güç Kaynağı (Birleşik Krallık tipi fiş)