Canon VB-H43

VB-H43

VB-H43 Full-HD PTZ IP güvenlik kamerası, güçlü 240x zum ile düşük ışık hassasiyeti ve hızlı otomatik odak özelliklerini birleştirir. Hem iç hem de dış mekan kullanımı için esnek kurulum.

VB-H43

Avantajlar

  • 30 fps'ye kadar Full HD detaylı ve net çekimler yakalayın
  • Tam Kaydırma, Eğme ve Zum ile görüntüleme esnekliğini artırın
  • 20x Optik zumlu kompakt lensin keyfini sürün
  • Üstün düşük ışık performansı ve Otomatik SSC
  • İkili H.264 akışı ile esnek görüntüleme ve kayıt

Detaylı Özellikler

Canon VB-H43 ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Üstün görüntü kalitesi ve sınıfının en iyisi optik donanım


Canon DIGIC DV III görüntü işlemcisi sayesinde tesisinizi üstün görüntü kalitesiyle Full-HD koruyun ve görüntüleyin. Canon VB-H43, 20x optik zum ve 12x dijital zum olanağı sağlayan güçlü lensiyle toplam 240x zum sunar. Lens, 60,4° geniş görüntü açısı (geniş uçta) ve hızlı otomatik odaklama sağlar. Mükemmel düşük ışık performansıyla Full HD video çözünürlüğe kadar uzaktan kaydırma, eğme ve zum özelliğinin tadını çıkarın.

Güçlü video performansı


Canon DIGIC NET II ağ işlemcisi, hem yüksek kalite hem de yüksek oranda sıkıştırılmış video sağlayan H.264 kodlayıcı sunar. Ayrıca, gelişmiş gürültü azaltma (NR) kontrolü ve renk üretimi, renklerin düşük ışık koşullarında bile net şekilde seçilmesine olanak sağlar. Akıllı Gölge Kontrolü (SSC), parlak arkadan aydınlatma durumlarında ön plandaki nesnelerin görünürlüğünü artırır. Sınıfında lider düşük ışık hassasiyeti ve Gerçek Gündüz/Gece çalışabilme özelliği birçok ortamda mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır.

Akıllı ve güvenlik odaklı


Akıllı İşlevler, farklı bölgeler arasındaki farklılıkları analiz ederek operatörlerin alarm durumlarını belirlemesine yardımcı olur. Tek bir kamerada 15'e kadar işlev paralel olarak kullanılabilir. Hareket Eden Nesne Tespiti, Terk Edilen Nesne Tespiti, Yerinden Alınan Nesne Tespiti, Kamerada Yapılan Onaysız Değişiklik Tespiti, Geçiş Tespiti ve Ses Gücü Tespitinin aralarında bulunduğu altı farklı Akıllı İşlev arasından tercih yapabilirsiniz. Algılanan etkinlik, kayıt etkinleştirme, görüntülerin bir sunucuya yüklenmesi veya e-posta bildirimi gönderme durumları için ayarlanabilir. Bir SD kart kullanarak içerikleri bilgisayara indirmeden alarmla kaydedilen çekimleri alabilir ve gözden geçirebilirsiniz. SSL/TLS şifreleme, kamera ve sunucu arasında güvenli bağlantı sağlar.

Gelişmiş uyumluluk ve rahatlık


En yeni ONVIF V2.4 ve Profile S ile uyumlu olması, bu kameranın ONVIF uyumlu video yönetim yazılımıyla bir çözüm yaratmak üzere rahatça kullanılabilmesini sağlar. Canon, ayrıca Canon ağ kamerası SDK ve HTTP protokol özelliklerinin kullanılması sayesinde sorunsuz entegrasyonu destekler.

Kolay ve esnek kurulum


Kameranın çeşitli isteğe bağlı muhafazalar ve montaj biçimleri kullanılarak kurulabilmesi, birçok iç ve dış mekan uygulamasına dahil edilebilmesine olanak sağlar. VB-H43 kameraya birçok güç kaynağıyla güç sağlanabilir: PoE, 12V DC veya 24V AC.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon VB-H43, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DIGIC NET II

Verimli Ağ işleme

Digic DV III

Görüntü kalitesini ve kontrolünü yönetir

Full HD

Full HD Çözünürlük

PTZ

Kaydırma Eğme Zum

Drag to move

Kolay PTZ kontrolü

Area zoom

Kolay hedefleme

Preset Tours

Otomatik keşif

Auto DayNight

Çıkarılabilir Kızılötesi Filtre

Intelligent Function

Video İçerik Analizi

Power over Ethernet

Ethernet Üzerinden Güç

SD Card

Uçta kayıt

CCMT

Çoklu kamera yönetimi

  • VB-H43 Ana Ünitesi
  • Güç Konektörü
  • Kurulum CD-ROM'u
  • Kurulum Kılavuzu
  • Garanti belgesi kitapçığı

Görüş Açısı (AOV) Hesaplayıcı

Gereken Disk Alanı (RDS) Hesaplayıcı

Kamera Düzeni Simülatörü (CLS)