Canon VB-H630VE

VB-H630VE

VB-H630VE Full-HD darbeye dayanıklı sabit dome IP güvenlik kamerası ve IP66 korumalı gövde zorlu doğa koşulları için idealdir. Ultra geniş 111° görüş alanıyla gündüz ve gece etkinliklerini görüntüleyin ve kaydedin.

Avantajlar

 • Dayanıklı ve su geçirmez muhafazası sayesinde harici koruma
 • Full HD ve 3x geniş optik zumla mükemmel görüntü kalitesi
 • Çıkarılabilir IR kesme filtresi 24 saat görüntüleme olanağı sağlar
 • Uzaktan Yatay Kaydırma/Dikey Eğilme/Döndürme/Zum (PTRZ) işlevi kurulum süresini azaltır
 • İkili H.264 akışı ile esnek görüntüleme ve kayıt

Detaylı Özellikler

Canon VB-H630VE ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Üstün görüntü kalitesi ve sınıfının en iyisi optik donanım


Canon DIGIC DV III görüntü işlemcisi sayesinde tesisinizi üstün görüntü kalitesiyle Full-HD koruyun ve görüntüleyin. Çıkarılabilir IR Kesme Filtresi ile 3x optik ve 4x dijital zum lensi 111° ultra geniş açısıyla günün her saatinde her şeyi görmenizi sağlar. Elektronik arka odak sistemi ve parlak f/1,2 (geniş) lensi üstün performans sağlar.

Darbeye dayanıklı ve su geçirmez kasa


Alüminyum alaşım dış muhafaza ve güçlü polikarbonat reçineli dome ile VB-H630VE kamera, 50 Joule'e kadar darbelere dayanıklıdır. IP66 toz ve su geçirmezlik değeri dış kamerayı dış mekan kullanımı için ideal hale getirir. -10°C - 50°C çalışma sıcaklığı aralığı ve yerleşik sis azaltma mekanizmasıyla zorlu koşullarda kullanım için uygundur. İsteğe bağlı ısıtma ünitesinin eklenmesiyle kamera -30°C sıcaklıkta çalışabilir hale gelir.

Güçlü video performansı


Canon DIGIC NET II ağ işlemcisi, hem yüksek kalite hem de yüksek oranda sıkıştırılmış video sağlayan H.264 kodlayıcı sunar. Ayrıca, gelişmiş gürültü azaltma (NR) kontrolü ve renk üretimi, renklerin düşük ışık koşullarında bile net şekilde seçilmesine olanak sağlar. Akıllı Gölge Kontrolü (SSC), parlak arkadan aydınlatma durumlarında ön plandaki nesnelerin görünürlüğünü artırır. Sınıfında lider düşük ışık olanakları ve Gerçek Gündüz/Gece çalışabilme özelliği birçok ortamda mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır.

Akıllı ve güvenlik odaklı


Akıllı İşlevler, farklı bölgeler arasındaki farklılıkları analiz ederek operatörlerin alarm durumlarını belirlemesine yardımcı olur. Tek bir kamerada 15'e kadar işlev paralel olarak kullanılabilir. Hareket Eden Nesne Tespiti, Terk Edilen Nesne Tespiti, Yerinden Alınan Nesne Tespiti, Sabotaj Tespiti, Sanal Sınır İhlali Tespiti ve Ses Gücü Tespitinin aralarında bulunduğu altı farklı Akıllı İşlev arasından tercih yapabilirsiniz. Algılanan etkinlik, kayıt etkinleştirme, görüntülerin bir sunucuya yüklenmesi veya e-posta bildirimi gönderme durumları için ayarlanabilir. Bir SD kart kullanarak içerikleri bilgisayara indirmeden alarmla kaydedilen çekimleri alabilir ve gözden geçirebilirsiniz. SSL/TLS şifreleme, kamera ve sunucu arasında güvenli bağlantı sağlar.

Gelişmiş uyumluluk ve rahatlık


En yeni ONVIF V2.4 ve Profile S ile uyumlu olması, bu kameranın ONVIF uyumlu video yönetim yazılımıyla bir çözüm yaratmak üzere rahatça kullanılabilmesini sağlar. Canon, ayrıca Canon ağ kamerası SDK ve HTTP protokol özelliklerinin kullanılması sayesinde sorunsuz entegrasyonu destekler.

Kolay kurulum için PTRZ işlevi


Kamera Açı Ayar Aracı, Pan/Tilt/Rotation/Zoom (PTRZ) işlevlerinin ağa bağlı bir bilgisayar kullanılarak uzaktan gerçekleştirilmesine imkan tanıyarak, kurulumdan sonra görüntünün ayarlanmasını kolaylaştırır ve zaman tasarrufu sağlar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon VB-H630VE, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DIGIC NET II

Verimli Ağ işleme

Digic DV III

Görüntü kalitesini ve kontrolünü yönetir

Full HD

Full HD Çözünürlük

IK10

Onaylı darbeye dayanıklı koruma

Weatherproof

Hava koşullarına dayanıklı

Auto DayNight

Çıkarılabilir Kızılötesi Filtre

Intelligent Function

Video İçerik Analizi

Power over Ethernet

Ethernet Üzerinden Güç

SD Card

Uçta kayıt

CCMT

Çoklu kamera yönetimi

 • VB-H630VE Ana Ünitesi
 • Güç Konektörü
 • Kurulum CD-ROM'u
 • Emniyet Teli ünitesi
 • Ses Arabirim Kablosu
 • Anahtar
 • Şablon
 • Kurulum Kılavuzu
 • Garanti Belgesi Kitapçığı

Görüş Açısı (AOV) Hesaplayıcı

Gereken Disk Alanı (RDS) Hesaplayıcı

Kamera Düzeni Simülatörü (CLS)