Canon VB-S30D

VB-S30D

Yeni ultra kompakt lens teknolojisine sahip, kurulumu kolay Full HD PTZ Minidome ağ güvenlik kamerası. İş yerleri ve mekanlarda iç mekan güvenliği ve izleme için ideal.

/Images/VB-S30D_tcm123-1465231.jpg

Faydalar

 • Ultra kompakt PTZ Minidome tasarımı
 • 30 fps'de Full HD
 • Düşük ışıkta yüksek performans için CMOS sensörü
 • 3,5x optik zoom (4x dijital) ile yüksek çözünürlüklü geniş açılı Canon lens
 • Çoklu MJPEG ve H.264 video akışı
 • MicroSD karttan doğrudan kayıt/oynatma (64 GB)
 • ONVIF v2.2 ve Profile S uyumlu

Detaylı Özellikler

Canon VB-S30D ürünümüzü daha ayrıntılı inceleyin

Full HD çözünürlük


Ultra kompakt VB-S30D PTZ Minidome ağ güvenlik kamerası, 30 fps'de Full HD (1920 x 1080) çözünürlüğe sahiptir. CMOS sensörü, renk dökülmesi veya bulanık çizgiler olmaksızın mükemmel görüntü kalitesi sunar. Otomatik Akıllı Gölge Kontrolü (SSC) arkadan aydınlatmalı sahnelerde aydınlık bölümleri geliştirmek ve karanlık alanları düzeltmek üzere pozlamayı optimize eder, böylece gerçek bir Gündüz/Gece çalışma imkanı sunar.

Yüksek kaliteli lens


Yeni ultra kompakt geniş açılı lens, 3,5x optik zoom özelliğine (ek 4x dijital ile) sahiptir. Kaydırma, Eğme, Zoom (PTZ) özelliği, kameranın programlanmış ön ayarlı konumlara hareket ettirilmesini kolaylaştırır. Geniş açı ve düşük bozulma oranına sahip, yüksek kaliteli Canon lens kameranın sensörüne daha fazla ışık iletir, böylece daha parlak ve daha iyi tanımlı görüntüler elde edilir.

Çift görüntüleme işlemcileri


Çift görüntüleme işlemcileri DIGIC DV III ve DIGIC NET II, görüntülerin sorunsuz şekilde yakalanmasını, işlenmesini, kodlanmasını ve iletilmesini sağlar. Dahili programlama, HD veya daha düşük çözünürlüklerde çoklu H.264 ve/veya MJPEG akış sağlamak üzere yeniden tasarlandı. Çoklu akışın yanı sıra, bu kameralar eş zamanlı akış da gerçekleştirebilmektedir. H.264 kodlayıcı, çeşitli ortamlarda kusursuz denetleme için yüksek kaliteli ve yüksek sıkıştırmalı video oluşturur.

Uyumluluk ve kolaylık


VB-S30D, ağ kamerası SDK ve HTTP protokolü özelliği sayesinde sorunsuz şekilde entegre olur. Canon, küresel bir IP tabanlı fiziksel güvenlik arabirimi standardı geliştirilmesini amaçlayan sektör forumu ONVIF'nin tam üyesidir. En yeni ONVIF V2.2 ve Profile S ile uyumlu olması, bu kameranın ONVIF uyumlu video yönetim yazılımıyla bir çözüm yaratmak üzere rahatça kullanılabilmesini sağlar.

Dahili analiz


Kameranın kapsamlı akıllı özellikleri arasında Hareketli Nesne Tespiti, Terk Edilmiş Nesne Tespiti, Yerinden Alınmış Nesne Tespiti, Kamerada Onaysız Değişiklik Tespiti, Geçme Tespiti ve Ses Düzeyi Tespiti bulunur. Normalde ışık koşullarındaki değişiklikler kameranın analizini kesintiye uğratır, ancak bu yeni Canon serisi, parlaklıkta önemli bir artış veya azalma tespit ettikten sonra 20 saniye içerisinde otomatik olarak sıfırlanır. Bu da yürütülmekte olan analizlerin en az şekilde kesintiye uğramasını sağlar.

Kolay ve esnek kurulum


IEEE802.3af uyumluluğuna sahip Ethernet üzerinden güç (PoE) teknolojisi, tek bir LAN kablosunun hem kameraya güç sağlamak hem de PoE veya düğmeye bağlandığında video ve ses verisi aktarımı için kullanılmasına olanak tanır. PoE 100 metreye kadar olan kurulumlarda çalışırken, AC güç kaynağı 500 metreye kadar kurulum esnekliği sunar.

Ürünün Teknik Özellikleri

Canon VB-S30D, özellikleri ve yapabilecekleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

DIGIC NET II

Verimli Ağ işleme

Digic DV III

Görüntü kalitesini ve kontrolünü yönetir

Full HD

Full HD Çözünürlük

PTZ

Kaydırma Eğme Zum

Drag to move

Kolay PTZ kontrolü

Area zoom

Kolay hedefleme

Intelligent Function

Video İçerik Analizi

Power over Ethernet

Ethernet Üzerinden Güç

microSD

Uçta kayıt

CCMT

Çoklu kamera yönetimi

VB-S30D
 • VB-S30D Ana Ünitesi
 • Kurulum CD-ROM'u
 • Düşmeleri önlemek için emniyet teli
 • Emniyet teli için vida
 • Kamera kurulumu için şablon
 • Kurulum Kılavuzu
 • Garanti Belgesi Kitapçığı